Podejrzani

"Urazy spowodowane przez promieniowanie są utrzymywane w tajemnicy przez państwowe instytucje medyczne, a wyniki badań są zmieniane celowo, ponieważ duża ilość placówek medycznych są pod kontrolą tajnych służb w bardzo wielu krajach. Policja i prokuratorzy mają zabronione zbadanie urazów, oraz realnego wszczęcie dochodzenia chyba że tylko na papierze (fikcyjne), a więc nie są oni narażeni (tj. współpracują z przestępcami), co oznacza, że ofiary nie mają możliwości uzyskania żadnych badań kryminalistycznych.

Media nie mogą nagłaśniać o psychofizycznych atakach promieniowaniem na ludzi przez innych ludzi którzy są bezkarni, kryci. Europejski Trybunał Praw Człowieka, sądy ONZ zostały poinformowane o tych zbrodniach, ale nie mamy jak do tej pory odpowiedzi. Różne raporty zostały złożone do przedstawicieli rządu naszego kraju (Niemcy) były daremne. Wszystkie nasze wysiłki zostały całkowicie zignorowane!

Bardzo szeroka sieć morderców została skonfigurowana do przeprowadzania ofiarom tortur. To gigantyczna armia sługusów, o której nic nigdy nie zostało opublikowane w gazetach i tylko niewiele osób słyszało o tym. Lekarze są zaangażowani od długiego czasu w tą przestępczą działalność. Cały system sądowy jest uszkodzony i służy tylko winowajcy, sitwie na wysokich szczeblach, polskojęzycznym Żydom odpowiedzialnych za to ludobójstwo. Występki i terroryzm winowajców są jeszcze objęte ochroną przez Międzynarodowy Trybunał Praw Człowieka i Międzynarodowy Trybunał Karny!

W tych ostatnich godzinach historii przestępczości i agresji karnych wszystkie granice zostały przekroczone. Historia ludzkości, naszej cywilizacji, nie zna takiego barbarzyństwa!

Nigdy nie było „kryminalizowania ofiar”, ani „Mandżurskich kandydatów”. Musimy mieć wiedzę o tej morderczej rozgrywce, w celu poddania nowych „czyste broń” do ścisłej kontroli. Tylko w ten sposób możliwe jest zobaczyć prawdziwe przyczyny wydarzeń, takich jak sprawy Erfurt siedem lat temu, niedawne przypadki w Winnenden w Niemczech, w Ameryce, w belgijskim childrengarden i inne różnego rodzaju przestępstwa mogły być inscenizowane przez tajne służby. Odpowiedzialność za te zbrodnie i terroryzm ponoszą: NATO i służby specjalne, wraz z przestępczością zorganizowaną które kontrolują, Masoni i sekty.

My, ofiary nie-śmiercionośnych broni chcemy aby tajne służby i siły zbrojne, zabrały swoje brudne łapska od wysoce niebezpiecznych eksperymentów przeprowadzonych na nas, na naszych partnerach, naszych dzieciach i wnukach!

Nie możemy dłużej akceptować, by psychomordercy kontrolowali i zniszczyli populację w nieetycznych, niemoralne i często śmiertelnych eksperymentach.

Sytuacja jest porównywalna do Trzeciej Rzeszy, teraz to samo ma miejsce, ale z zaawansowanymi technologicznie broniami na skalę światową. To możliwe ludobójstwo nowego rodzaju nie ma prawa do istnienia. Sprawcy muszą być doprowadzone do międzynarodowego sądu, by stawić czoła swoim czynom!"

źródło:http://psychophysical-torture.de.tl/Suspects.htm

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata Konstańczak

Bez dyskusji na temat Biblii nikt na tym świecie niczego nie zmieni. Ustalono, że Bóg religijny jest siłą najwyższą, której należy się bać. I nikt nie jest w stanie poczuć się bezgrzesznym. Minęło sporo czasu od tego zapisu i zdarzają się ludzie ukształtowani duchowo na tyle,że grzech pierworodny ich nie dotyczy. Proporcje porażają w niemal 40 milionowym narodzie może 200-300 osób ma odwagę mówić na temat równania ich duchowości do poziomu najniższego, wymagającego przetrzepania mózgu, żeby nie wchodzili na fale powyżej ustalonego poziomu.

Zapisz się do newslettera
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x