Kropiwnicki pyta Ministra o eksperymenty z użyciem broni elektromagnetycznych

Kolejne bardzo dobre wiadomości do nas docierają w sprawie burzy wywołanej słowami pana Macierewicza. Pan minister przyznając publicznie 12 marca w Toruniu że zgłaszały się do niego osoby które podejrzewają że stali się królikami doświadczalnymi w eksperymentach z bronią elektromagnetyczną, otworzył tym samym Puszkę Pandory tego jakże mrocznego sekretu który uważa się że jest kontynuacją wielu tajnych programów, w większości bestialskich eksperymentów nad kontrola umysłów, łamania ludzkiej woli pod pretekstem przesłuchań więźniów z wczesnych lat 60tych w US, Francji, Niemczech, Japonii m.in. MK-ULTRA o czym można przeczytać np. w książce pt. Władcy Umysłów, autor Gordon Thomas, a w późniejszych latach eksperymentów nad elektroniczna kontrola umysłu.

Obecnie jak się uważa są to zaawansowane skryte systemy komputerowe i satelitarne (SIGINT) do których na wielką skalę podłączani są ludzie. Doszliśmy do sytuacji w której funkcjami życiowymi może sterować maszyna i operator maszyny (RNM) siłą własnego umysłu wydawać polecenia forsowane przez maszynę na dowolnym człowieku, żywym organizmie. Słynny na całym świecie pozew sądowy byłego pracownika NSA z 1996r na nielegalny program RNM i SIGINT tejże agencji wywiadowczej działa na wyobraźnie nawet 20 lat później. Operatorzy dzięki specjalnym technikom jak EDOMRHIC są w stanie przeprogramować dowolny umysł, dzięki komputerom sprawić by na oczywiste sygnały w mózgu człowiek reagował zupełnie inaczej niż normalnie, zmieniać reakcje i skojarzenia dla określonego wyrazu, dźwięku, przedmiotu itd tym samym zmieniony zostaje sposób myślenia na rzecz interpretacji sztucznego pola informacyjnego w którym się znajdujemy (smog elektromagnetyczny) i silnej sugestii przesyłanej m.in. przez pulsowanie elektromagnetycznie (RNM).

Miejmy nadzieje że niebawem będzie zakończone cierpienie wielu ludzi którzy nie zdają sobie sprawy z tego co się im tak naprawdę wyrządza (głownie pacjenci psychiatryczni).


INTERPELACJA

"Skierowałem interpelacje do ministra Antoniego Macierewicza w

interpelacje
 

sprawie nielegalnych badań nad bronią elektromagnetyczną przeprowadzanych na ludziach z okolic Legnicy" – poinformował na swoim profilu na Facebooku poseł PO Robert Kropiwnicki.

W związku z Pana wypowiedzią dotyczącą nielegalnych badań nad bronią elektromagnetyczną

przeprowadzanych na ludziach, poinformował Pan opnie publiczną o skargach mieszkańców Dolnego Śląska z okolic Legnicy. Pana wypowiedź wywołała duże zaniepokojenie mieszkańców tego regiony, którzy skierowali również do mnie swoje wątpliwości w tej sprawie – napisał w interpelacji do Ministra Obrony Narodowej poseł PO Robert Kropiwnicki.

 

Poseł prosi Antoniego Macierewicza o ujawnienie następujących informacji:

  • Jakie objawy somatyczne lub psychiczne zgłaszały osoby objęte atakiem broni elektromagnetycznej?
  • Ile osób złożyło do MON lub do Pana osobiście skargi nielegalne badania bronią elektromagnetyczną?
  • Jakie działania podjęło Ministerstwo Obrony Narodowej, żeby chronić mieszkańców okolic Legnicy przed nielegalnymi badaniami elektromagnetycznymi?
  • Jakie działania zmierza podjąć Ministerstwo Obrony Narodowej, żeby chronić mieszkańców okolic Legnicy przed nielegalnymi badaniami elektromagnetycznymi?

Interpelacja dotyczyła wypowiedź Macierewicza

Przypomnijmy, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz podczas spotkania w toruńskiej szkole o. Rydzyka, w odpowiedzi na pytanie jednej z uczestniczek konferencji przyznał, że od lat docierają do niego głosy o przeprowadzanych w Polsce nielegalnych testach na ludziach z użyciem broni elektromagnetycznej.

źródło: Facebook, www.wprost.pl

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Staszek
Staszek
6 lat temu

Te Eksperymenty prawdopodobnie nasiliły się ostatnio a to z racji powstawania z kolan osób pokrzywdzonych przez mafie sędziowską – upubliczniania przekrętów sędziowskich i przekrętów ich „pretorianów” czyli policji i prokuratury (przykład tutaj ) i organizowania się celem zlikwidowania tej patologii. Osoby te informują się wzajemnie o dziwnych dolegliwościach jak szumy i inne takie, których wcześniej nie doświadczały.

Małgorzata
3 lat temu
Reply to  Staszek

też jestem ofiarą

Małgorzata
3 lat temu

Też potrzebuję pomocy

Zapisz się do newslettera
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x