Ewa Pawela, Witold Hake i Janusz Zagórski nt. słów A.Macierewicza dot. broni elektromagnetycznych

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Ewą Pawelą i Witoldem Hake.

Obszerny komentarz do wydarzeń w mediach mainstreamowych, niezależnych, oraz "niezależne" opinie internautów po kontrowersyjnej odpowiedzi Ministra Antoniego Macierewicza na pytanie o stosowanie na polakach broni elektromagnetycznych.

W poniższym materiale filmowym zdementowano kłamstwa publikowane przez paru dziennikarzy, które wynikają miejmy nadzieje z niewiedzy, nieznajomości fachowych książek traktujących temat broni elektromagnetycznych, psychotronicznych.  To bardzo ważne ponieważ na temat istnienia, bądź nie – broni elektromagnetycznych jak łatwo dostrzec składa się ośmieszanie problemu, który powoduje cierpienie a nawet śmierć wielu osób w Polsce jak i na świecie. Ludzie którzy postanowili ośmieszyć bądź zbagatelizować słowa wypowiedziane przesz Ministra Obrony Narodowej w swoich publikacjach wykluczają istnienie broni elektromagnetycznych z całą pewnością mają znikomą wiedzę na temat prowadzonych badań od kilku już dekad na świecie. Oczywistym więc jest że dziennikarze powinni czym prędzej skonsultować się z osobami biegłymi w tych sprawach z polskich uczelni, firm zbrojeniowych itp zanim popełnią tego typu dalekie od rzeczywistości manipulacje opinią publiczną, zaniżając poziom dziennikarstwa w tym kraju.

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata Konstańczak

nigdzie nie przeczytałam o roli klasztorów w manipulowaniu umysłami oraz posługiwaniu się bronią psychotroniczną. Nie stosują jej do zwalczania przestępców, bo tacy wchodzą w zakres wiary religijnej i są umysłami zamkniętymi. Ścigają tych z umysłami otwartymi, żeby im nie popsuli szyków w kreowaniu iluzji.

Zapisz się do newslettera
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x