Petycja do ONZ – prosimy o Twój podpis

mmp-fancyDrodzy czytelnicy, bardzo zachęcam Państwa do podpisania się w poniższej Petycji nawołując razem z nami do zakazu broni neuronalnej. Petycja adresowana jest do UNHR – Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Praw Człowieka. W jej treści stwierdza się między innymi, że broń neuronalna jest o wiele bardziej groźna niż bomba atomowa.

Nasz komentarz: Jest duże prawdopodobieństwo że broń neuronalna zostanie użyta do prowadzenia wojny w umysłach, psychologiczno technologicznej (o ile już jest używana) do celów politycznych, depopulacji, skłócania ze sobą narodów, społeczności, dla utrzymania status Quo  służyć dla zasady "dziel i rządź", stymulowania agresywnych zachowań, manipulowania fanatycznymi obrońcami interesów globalistów, patologicznych zachowań w przestrzeni publicznej itd.

Pragnę przypomnieć że urządzenia neuronalne są niezwykle niebezpieczne ponieważ bardzo mocno wpływając na zachowanie jest jednocześnie całkowicie poza świadomością takiej osoby (najczęściej).

Bardzo gorąco zachęcam do podpisania się i proszę nie zapomnieć kliknąć w link aktywacyjny, który przyjdzie na pocztę podaną w petycji.
aby podpisać:

>>KLIKNIJ<<

DZIĘKUJEMY 🙂

[Aktualizacja 25.05.2016 r. – Petycja została ukończona, za wszystkie głosy jeszcze raz  serdecznie dziękujemy]

 

(EN) Targeted Individuals, let's sign the undermentioned Petition to Ban Neuroweapons.

(CZ) Vážené Zacílené osoby, nabízí se k podpisu níže uvedená Petice za Zákaz neurálních zbraní, která je adresována Spojeným národům zabývajícím se lidskými právy. V textu se píše mezi jinými, že Neurální zbraně jsou hrozivější než nukleární.


Kolejna petycja pod którą można się podpisać, a namawiamy ponieważ dotyczy zakazu elektromagnetycznych technologii militarnych używanych na cywilach, na zwykłych obywatelach którzy okażą się w jakiś sposób zagrożeniem, czyli zbyt empatyczni, zbyt samodzielni, zbyt wrażliwi… wpadli na genialny plan by zmieniać sposób myślenia takich ludzi i robić z nich degeneratów, bez wyższych uczuć, emocji, zniechęconych do życia, pozbawionych sił życiowych i logicznego myślenia…  właśnie technologią do elektromagnetycznej kontroli umysłu 24/7… przez dłuższy czas poza świadomością pilnowani, lub świadomie wyniszczając ich w tragiczny sposób, jak większość członków naszego Stowarzyszenia.

Podpisać się można tutaj:

>>KLIKNIJ<<

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x