Marihuana kasuje programy umysłu? poszerza świadomość?

Od 01:18 minuty, zaczyna się fragment w którym Al Bielek mówi o kokainie w Niemieckich programach kontroli umysłu, ale także naturalnej LSD (pochodnej z kaktusa pejote – pejotlu; [meskalina – przyp. admin] ), a także i przede wszystkim o Marihuanie której poświęcam ten wpis.

Od 3 minuty: Cytat: Substancje te od dawna (…)były używane eksperymentalnie jako środek rozszerzający ludzką świadomość i pozwalające zaglądać w inne sfery, znajdujące się poza normalną fizyczną rzeczywistością. Władze nie mogły sobie na to pozwolić, z tego prostego powodu, że kolidowało to z programem CIA MK-ULTRA (program kontroli umysłu), oraz innymi programami, w które zaangażowane były CIA, obejmującymi manipulacje umysłem, a ktoś z rozwiniętą jaźnią, rozszerzoną świadomością, lepszym rozumieniem, mógłby przejrzeć na wylot to i inne programy. Ale jeśli odetnie się środki, możliwość korzystania z tych materiałów (substancji) lub ich dostępność, wtedy nie będziesz mógł lepiej rozejrzeć się dookoła siebie i wtedy możesz nie być w stanie dostrzec, że ktoś buszował po twoim umyśle, w ramach jednego z rządowych projektów, które się wtedy panoszyły w USA, kanadzie(…)

Kolejnym przykładem na pozytywne działanie marihuany wśród ofiar kontroli umysłu, programowania jest poniższe przemówienie:
Cathy O’Brien mówi o marihuanie przydatnej by wyjść z Matrixa,
Marihuana odkręca pranie mózgu, programowanie i ponownie umożliwia wolne, swobodne myślenie..

Chciałbym powiedzieć kilka zdań o własnych doświadczeniach z tą substancją, przede wszystkim uważam słowa Cathy i Alfreda za zgodne z prawdą. Niektóre osoby co istotne z odpowiednią predyspozycją podnosząc swoje wibracje odblokowują w swoim ciele niezwykłe zdolności. Używane doraźnie konopie mogą być ochroną, kwestia wprawy w posługiwaniu się swoimi wewnętrznymi „mocami” jestem o tym pewien, niestety tylko w kraju gdzie jest to legalne. Korzystne jest także przyśpieszenie myśli i wspaniałe uczucia, aspektów jest całkiem sporo, wszystkich nie wymienię. Jeśli chodzi o kontrole umysłu człowiek czuje że oddziaływanie manipulatorów przestaje działać (manipulowanie opiera się na ograniczeniu myślenia do absolutnego minimum, zatrzymywaniu myśli i kasowaniu pamięci krótkotrwałej, marihuana otwiera inne sposoby myślenia, nazwałbym je pozazmysłowymi, myślenie poprzez odczuwanie), a więc najbardziej uciążliwe i krzywdzące ograniczenie myślenia i kontrola myśli, świadomości – jest do obejścia. Oczywiście dalej będą atakować żeby odzyskać kontrole, podprogowe sugestie narzucają, a nawet bardziej złożone myśli telepatycznie, ale dzięki szybszym myślom i w ogóle własnym myślom stoi przed nami wybór którego nie było wcześniej, możesz zapobiegać zamiast sobie tłumaczyć że to co wmawiają to nieprawda. Mam tu na myśli intuicje i wiesz dokładnie o tym co myślą Ci wyrządzić. Co ciekawe jak już zrozumiesz jak wymiana myśli działa to nawet bez owej substancji będziesz mógł czasami się zorientować że właśnie poznałeś ich zamiary i możesz zareagować odpowiednio inaczej niż by chcieli. Intuicja i wewnętrzny doradca (wyższe JA) nawiguje i mówi nam poprzez bardzo bogate w informacje olśnienia co się dzieje w pozytywnym tego słowa znaczeniu i wiesz co masz robić żeby sobie poradzić z każdym co ma złe zamiary wobec Ciebie. Operatorzy będą próbować imitować olśnienia syntetyczną telepatią, ale będziesz mógł dostrzec w nich ważne różnice m.in. ograniczona informacja, płytkość, nacechowane wadami charakteru nadawcy innymi słowy sprowadzające Cię np. do oceniania kogoś.

Rozwinę warta odnotowania informacje potwierdzana z wielu różnych źródeł że jeśli jesteś sensytywny i odczuwasz złe intencje czymś jakby intuicją to wiesz jak masz się zachować przy fałszywych ludziach, sterowanych stalkerach, po prostu wiesz co robić, jaki ruch chcą wykonać, oni też o tym wiedzą ale u nich to jest bezradne patrzenie jak lepiej przeszkoleni próbują zapanować nad sytuacją. Wyobraź sobie że miedzy tobą a oprawcami zamiary są transparentne, ty znasz ich negatywne ale zachowujesz spokój a oni znają tylko częściowo twoje bo nie są w stanie nadążyć i w pełni zrozumieć, w dodatku masz same pozytywne, żadnego strachu, złości, zawiści… i jeśli chcą się odezwać ty ich odczuwasz, znasz złe intencje, instrukcje które otrzymują do głowy. Prawda że to jest genialne? Dzięki konopiom jesteś świadom kim jesteś (w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu) i kim chcą Cie zrobić ale to nie działa 🙂 Ich bronią jest twoja niska świadomość o sobie i o nich samych, o tym jak funkcjonują i jakie mają ograniczenia… technologia i głupota to kiepskie połączenie a tak wyposażeni są Ci zwyrodnialcy, natura działa inaczej – nie wyposaży Cię w zdolności jeśli nie jesteś na nie gotowy bo nie uporządkowałeś swojej psychiki i ciała. Oprawcy unikają bezpośredniego kontaktu, trzymają się na dystans względem świadomej osoby z wysokimi wibracjami a oddziaływanie niektórych frekwencje są uniwersalne i przechodzą na ludzi wokół co wywołuje efekt patyka wetkniętego w mrowisko. Powiem więcej! podczas ponad 3 lat obserwacji doszedłem do wniosku że nawet gdy sterują na duże odległości głosem do głowy (Voice to Skull) rzadko mówią bezpośrednio, tzn. w czasie rzeczywistym. Nauczyli się sprawnie odtwarzać głosy z kilku sekundowym opóźnieniem (lub papugą). Powód ten sam co wyżej opisałem, żebym nie wyczuł w ich głosie ich zamiarów, żebym nie rozgryzł celu psychologicznej manipulacji, iluzji, tudzież wybudził się z hipnozy w której mnie i innych utrzymują. Mógłbym wyczuć zamiary natychmiast gdy ich słyszę bo zazwyczaj odtwarzane mi myśli są bardzo płytkie, nijakie lub jeśli są to moje myśli to bardzo szybko wymazują z mojej pamięci, a te ich zamiary i uknute schematy złożone, rozbudowane i jakby „jaszczurowate”. A więc konopie w moim przypadku są bardzo skutecznym remedium na brak myśli czy poczucia dostępu do własnych myśli.

Mam wrażenie że miłość która w pięknej i nie do opisania postaci mnie wtedy wspiera jest być może aktywowanym torusem serca. Otóż z niekonwencjonalnego źródła informacji wiem że aktywowany torus na poziomie serca jest ochroną przed mind control. Niestety nie da się torusa uruchomić myślami czy wolą, czasem są potrzebne bodźce z zewnątrz. Dr Henning Witte ze Szwecji także wielokrotnie wypowiadał się o znaczeniu torusa serca i miłości w ochronie przed mind control, wg niego torus serca jest w stanie odbijać fale skalarne kontroli umysłu swoim własnym polem skalarnym. Być może to właśnie intensywne, piękne uczucia po konopiach sprzyjają w aktywowaniu torusa na poziomie serca, bardzo możliwe. Dużo się mówi o tej ochronę a trudno osiągnąć zwykłymi ćwiczeniami, wolą i myślami jak już wiadomo jest to niemożliwe, z marihuaną wydaje się przynajmniej łatwiejsze do osiągnięcia.

Osoba zblokowana, uwięziona we własnej głowie jak w więzieniu uzależniona od elektrycznych sygnałów wysyłanych do organizmu codziennie od X czasu dzięki konopiom może przez choćby krótki czas być bardziej sobą, odczuwa piękne uczucia, miłość którą ma ochotę dzielić się z dobrymi ludźmi dookoła, jest się opanowanym szczęściem z wewnętrzny spokojem, mógłbym długo wymieniać kojące dla duszy zalety tej niezwykłej rośliny. Oczywiście będą tez atakować, robić objawy schizofrenii paranoidalnej, ataki na serce, bolesne skurcze mięśni prawie jak w epilepsji, silne lęki… dlatego ta substancja nie jest dla każdego TI. Natomiast Ci którzy mogą i używają konopi bardzo ją cenią, zwłaszcza za znikoma toksyczność w przeciwieństwie do farmakologii. Odsyłam do książek Bogdana Jot

Proszę mi wybaczyć że skupiłem się głównie na korzyściach, a nie napisałem np. o tym jak źle mogą zakończyć się eksperymenty z konopiami u osób mniej opanowanych, mniej świadomych, z mniej czystymi myślami, bo mogą tego nie udźwignąć zanim/jeśli/ zrozumieją że już nie muszą stawiać siebie w roli ofiary i ze to oni wyznaczają kierunek swoim myślom. Poza tym pochodzenie ma znaczenie, roślina ta w zasadzie rośnie dla osoby która się nią zajmuje, to wydawało by się niepozorne a jakże ważne by mieć kontakt z rośliną. Susz powinien być wolny od zanieczyszczeń.

Jak wynika z powyższego konopie to niesamowita roślina i jej niezliczone medyczne właściwości jako że wszystkie ssaki posiadają układ endokannabinoidowy są nieocenione. Na podstawie doświadczeń Cathy O’Brien i własnych uważam że konopie powinny być jednym z elementów przywracania ludzkiej psychiki do normalności sprzed kontroli umysłu a kto wie czy nie wystrzeli świadomość daleko w górę, rekompensując z nawiązką ten smutny okres w życiu każdego TI’s. Mam nieodparte wrażenie że za pomocą marihuany i medytacji w odpowiednich warunkach, w towarzystwie najbliższych możliwe jest oczyścić siebie ze szkodliwych programów które kumulowały się latami, programów powielanych papugą żeby utrwalić traumę i stresowe sytuacje. To właśnie układ endokannabinoidowy jak udowodnili naukowcy pozwala zapomnieć o całym stresie i tym co nie chcemy pamiętać, lub jak to się dzieje w moim przypadku moje wyższe JA pomaga mi zrozumieć przyczyny i to w zasadzie wystarczy żeby się od tego uwolnić. To wszystko bez miesięcy pracy z psychoterapeutą, psychologami, a jedynie nawiązując kontakt ze swoim wnętrzem. Substancja ta jest kluczem do zrozumienia własnego wnętrza, od duchowej natury człowiek nie ucieknie, to są uczucia płynące z głębi serca o których mógłbym napisać podobnej długości wpis 🙂 Życzę wzrostu świadomości każdemu, a przede wszystkim moim oprawcom, wtedy jest szansa na poprawę sytuacji na świecie.

Marihuana kasuje programy umysłu? – każdy jest inny, ale w moim przypadku Tak.

Pisał – K.D.

Nikogo nie namawiam do uprawy i używania konopi innych niż włókniste tam gdzie jest to niezgodne z obowiązującym prawem.
Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jul
jul
8 lat temu

peyotl to kaktus.

Admin
8 lat temu
Reply to  jul

Prawdopodobnie chodziło o Meskaline, w każdym razie wiadomo o co chodzi, działanie substancji psychoaktywnej na świadomość…
„Meskalina -pochodna fenyloetyloaminy, jest podstawowym alkaloidem o działaniu psychotropowym występującym w kaktusie -peyote (lophophora williamsii), jej zawartość kształtuje się w przedziale 0.5 -1.5 %. Rośnie on w Meksyku i ma działanie halucynogenne dwa -trzy razy słabsze od LSD. Odgrywał on dużą rolę w kulcie religijnym Azteków, którzy nazywali go peyotl. Z naukowego punktu widzenia zainteresował się meskaliną pod koniec XIX w niemiecki farmakolog Louis Lewin. Do konsumpcji używa się górną część kaktusa tzw. dysk. Meskalinę można też łatwo uzyskać w procesie syntezy, najczęściej jako siarczan lub chlorowodorek. Zażywa się ją doustnie, pali bądź wstrzykuje. Wywołuje ona w „normalnych” dawkach niezwykle barwne halucynacje wzrokowe, połączone z utratą poczucia czasu i przestrzeni. Stan ten może trwać 4-20 godzin. Niewielkie jednak przedawkowanie doprowadzić może do śmierci w wyniku paraliżu układu oddechowego. Na szczęście meskalina jest bardzo rzadkim narkotykiem i praktycznie nie spotyka się jej na naszym rynku. Często „fałszuje” się ją mieszając amfetaminę z LSD.”
http://www.narkoslang.pl/lsd_grzyby_halucynogenne.html

senchu keitau
senchu keitau
8 lat temu

dzwoni tylko nie wiadomo w którym kościele.
wydaje mi się, że pisałeś to 'zbakany’ stąd wyszło nieco papki maślanej/myślanej. raz piszesz że MJ włącza myślenie, potem, że to sami mamy władzę nad kierunkiem myśli a na wstępie o tym jakie to z nas ofiary cudzych myśli. Jeszcze dużo przekminy przed TOBĄ/WAMI/NAMI.
może wszystkie negatywne myśli to kontrola umysłów? każdy człowiek ma przydzielonego chińczyka który dyktuje mu myśli 😉

nie mniej jednak każdy może coś dla siebie wybrać z tego artykułu. więc dzięki.
6/10

Admin
8 lat temu
Reply to  senchu keitau

Właściwie to powinieneś sobie zadać pytanie po co właściwie palisz? wielu osobom nastawionym jedynie na dobry trip bez wyższych wewnętrznych potrzeb trudno będzie sobie zobrazować w wyobraźni i z dostępnym mu poziomem wiedzy te spostrzeżenia innych ludzi po tej samej konopi ale z innym nastawieniem do świata, inną duchowością itp to są różne poziomy świadomości i przełożenie tego na w miarę czytelny tekst, zrozumiały dla osób które nie były tam ze mną jest niestety trudne.. tam jest język uczuć, a jakie masz teraz uczucia?

marihuana włącza inny sposób myślenia, natomiast to myślenie tradycyjne, analityczne pozostaje nadal (w zasadzie jakaś jego część, wiadomo MC to nie są żarty) a dodatkowo umysł się wyzwala, nie wiem czego nie rozumiesz… Innymi słowy jest taki stan w nas który uwalnia w znacznym stopniu z systemu technokratycznego w którym mózg jest sprzężony za pomocą interfejsu mózg-maszyna-mózg zdalnie i niewolony… traumatyzowany itd

Iwona
Iwona
6 lat temu
Reply to  senchu keitau

Do: senchu keitau
Normalnie w świecie ci napisze małe szanse, żebyś po tak dl czasie to wogole odczytał ale i tak napisam ?.Że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz, na twoim miejscu nie robiłabym sb wstydu wypowiadając się na tematy o których nie masz pojęcia, w dodatku wypowiada się osoba co nie ogarnęła wogole artykułu masz rację tylko ci się wydaje. ?Ja idealnie zrozumiałam przekaz i pierwszy raz natrafilam, na tak dobry o prawdziwy tekst jakbym o sb czytała, a więc do Autora tego niesamowitego tekstu :Zostawiam namiary na sb iwonasiwa@yahoo.pl pozdrawiam i do usłyszenia ?

Iwona
Iwona
6 lat temu
Reply to  Admin

Nie wiem czy mogę odp na takie pytania publicznie ?lepszy przekaz jest zawsze bezpośrednio twarzą w twarz jak to się mówi wieksza moc ?a dlaczego pytasz? Masz jakiś problem z włamaniem do umysłu??? ?

Iwona
Iwona
6 lat temu
Reply to  Admin

Mam pytanie-a,ile jest was w stowarzyszeniu z ciekawości bo osobiście nikogo oprócz mnie do tej pory nie spotkałam, a pytanie 2: Czy pozytywnie przeszłam test odpowiadając na twoje pytania??czekam na odbitke

Iwona
Iwona
6 lat temu
Reply to  Admin

Z innej strony trochę to dziwne i podejrzane, w sumie ludzie wam się zwierzaja z najgorszych traum, myśląc że mają sprzymierzeńców tymczasem może się okazać, że to wy macie z tego największe korzyści ?to bardzo nie bezpieczne, niepewne tereny…

?iwona
?iwona
6 lat temu
Reply to  Admin

No właśnie tyle ile powiedzą dobrowolnie, no a co będzie jak przy okazji mogą mówić nie dobrowolnie,zresztą wasz nazwa sama wskazuje na to co niby robicie ale robicie odwyrtnie myślałam że fajniej jest tutaj ale pomimo tak licznego stowarzyszenia hmmm nic mnie tu nie zatrzymuje szkoda myślałam że znalazłam swoich

Lucjan
Lucjan
8 lat temu

Witam.Dziękuję za wspaniałe świadectwo,miło że ktoś oprócz Mnie ma know-how na ten temat a jak widze nawet i wiekszy od Mojego 🙂 I pamietajcie nie gadajcie z nie Przebudzonymi bo to tak jakbyscie chcieli nauczyc swinie mowic,tylko swinie zdenerwujecie (I Siebie przy okazji) ,ale jest dobrze front legalizacyjny nabiera rozpedu,coraz wiece krajow legalizuje medyczna marihuane,rekreacyjna w USA juz jest w Urugwaju tez,to kwestia czasu,a gdy juz wszedzie bedzie legalna rozpocznie sie rewolucja swiadomosci 🙂 Pozdrawiam i jestem z Wami,stay united !

jafdxh
jafdxh
7 lat temu

z mojego doswiadczenia wynika to że po spaleniu trawy gangstalkerzy potrafiom totalnie przejonc kontrole nad umysłem danej osoby..ale robiom to tylko po to aby dany target nie palił trawy bo pomaga ona targetom sie zrelaksowac i lepiej można wykryc códze mysli w naszych głowach…

samo
samo
6 lat temu
Reply to  jafdxh

potrafiom, códze, robiom, przejońć… ja pier… jaka może być treś/sens wypowiedzi kogoś, kto tak traktuje język! ZERO! Jako Ziobro 😉

Chcę jeszcze zostawić ślad nt. artukułu. Oczywiście rozumiem przekaz, ale nie akceptuję tak olbrzymich przinaczeń na wstępie. Mylenie substancji jest niedopuszczalne, gdy staramy się grać (!) rolę eksperta. Sorry, ale zawsze można poprawić tekst, wy tego nie robicie, więc wisi to ciągle (wam).

Zapisz się do newslettera
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x