Rząd USA za pomocą elektronicznych tortur naśladuje chorobę psychiczną

W tajnych prawdziwych eksperymentach na obywatelach Amerykańskich, którym oczywiście rząd Stanów Zjednoczonych zaprzecza, rząd USA przez dziesięciolecia eksperymentował ze sposobami na skuteczne imitowanie chorób psychicznych wśród ludzi – elektroniczne tortury. Rząd USA używał zaawansowanej kosmicznej technologii satelitarnej do eksperymentów na obywatelach, bez ich zgody, w takim samym charakterze, jaki jest używany na wrogie, ciężko uzbrojone sił wroga i "terrorystów". Dlatego też nie jest zaskoczeniem, że coraz więcej obywateli USA przejawia "mowę nienawiści" podczas załatwiania spraw we własnym kraju, którego rząd upiera się z diagnozowaniem objaw choroby psychicznej, podczas gdy w rzeczywistości takie intensywne emocje buntu i nienawiści są normalne i do przewidzenia u wszystkich ludzi którzy są przeciwni jakiejkolwiek sile, która ich torturuje.

CIA i FBI wyraźnie odczuwali na przestrzeni lat, że doniesienia o chorobie psychicznej są najbardziej skutecznym sposobem, aby zneutralizować obecność rozsądnych radykałów, osoby bezkompromisowe, których na naszej planecie jest przede wszystkim ubogo (lecz mimo tego stanowią skuteczną przeciwwagę wobec tyranii), a więc dużo zainwestowano w tajne społeczne eksperymenty mając na celu naśladowanie chorób psychicznych u ludzi. W podobny sposób myślący diabolicznie szaleni amerykańscy psychiatrzy popierali tę tyranię przez cały czas. W rzeczywistości podstawowymi kryteriami wspierania rządu USA przez przewodniczącego Departamentów Psychiatrii Akademickich  i Rezydencję Szkoleniową Dyrektorów Psychiatrii w Stanach Zjednoczonych jest to, że ślepo akceptują tajną politykę Rządu US do wykorzystywania psychiatrii by manipulować społeczeństwem poprzez tortury. Groźby wycofywania funduszy rządowych na Uniwersytetach w placówkach medycznych są wykonane, jeśli jacyś zbuntowani pracownicy nie zostaliby usunięci ze swoich miejsc pracy.

Początkowo porwania do szpitali psychiatrycznych, które w rzeczywistości nie różnią się niczym od obozów politycznych, wyposażone w silnie toksyczny arsenał leków psychiatrycznych, pobicia, gwałty,satelity (Copy) izolatki, psychologiczne sugestie i szybkie, stałe nakazy z Sądu Cywilnego o użycie interwencji psychiatrycznej do legalizacji tego barbarzyństwa były podstawowym arsenałem broni używanej przez rząd Stanów Zjednoczonych i psychiatrów wobec "losowo" wybieranych celów tego amerykańskiego (i nie tylko) stylu tyranii. W ostatnich latach satelity transmitujące elektroniczne tortury stały się również częścią arsenału szaleństwa tych "Amerykańskich Psychiatrycznych Tortur oraz Maszyny do Zabijania".

Sadystycznym amerykańskim agentom federalnym są płacone ogromne pensje aby siedzieć przed komputerem, które kierują satelitarną transmisją fal elektromagnetycznych do mózgów kogokolwiek w kraju lub za granicą w każdej chwili. Technologia która jest wykorzystywana jest podobna do stosowanej technologii dla telefonów komórkowych i telewizji satelitarnej w przypadku ludzkich mózgów są wykorzystywane jako ośrodki nadawcze i odbiorcze. A więc nie tylko Wuj Sam ma być obiektem poddanym wysokiej mocy fal elektromagnetycznych przesyłanych do ludzkiego mózgu w celu niebezpiecznego zakłócenia normalnego funkcjonowania mózgu i tworzenia nieprawidłowych myśli i zachowań u ludzi, Ci agenci również korzystają z tej technologii, aby rzeczywiście czytać w myślach ludzi.

Wszystko to służy by doprowadzić ludzi do stanów histerii naśladujących chorobę psychiczną. Pozornie celem rządu USA oprócz czystego sadyzmu jest wdrożenie tego nowoczesnego rodzaju tortur do inicjatyw opartych na współpracy z psychiatrami, aby uzyskać 100% kontrolę myśli, uczuć i działań społeczeństwa w związku z tymi całkowicie zdehumanizowanymi ludzkimi doświadczeniami w USA i innych miejscach na świecie. A gdy istnieją problemy z niektórymi ludźmi, którzy zbadają sprawę i walczą o poszanowanie niezależności własnych myśli, uczuć i prześwietlą działania rządu USA który współpracuje z amerykańskimi psychiatrami wtedy zwyczajem stało się celowe błędne stawianie diagnozy jako poważnie psychicznie chorzy i skompromitowani intelektualnie podczas gdy w rzeczywistości ofiarami tej tyranii są na ogół bardzo inteligentni, emocjonalnie ciepli i stabilni ludzie.

Z czasem jak rząd USA obradował za zamkniętymi drzwiami stwierdził że wszystko to jest jednakże zostało wykorzystane przez wiele obcych mocarstw również wobec własnych obywateli, mimo że może to być prawdą, to jednak nie usprawiedliwia Stanów Zjednoczonych przed hipokryzją i ignorowaniem niebezpiecznych i bolesnych przypadków łamania praw człowieka związanych z tą tyranią. W przeciwnym razie potencjalnie zdrowie i wydajność żyjących Amerykanów zostały tragicznie zmarnowane przez te współczesnego tortury niż miały rzekomo zostać zmarnowane pod reżimem Saddama Husajna w Iraku i pułkownika Kaddafiego w Libii, a te nadużycia są w dalszym ciągu kontynuowane na terenie Stanów Zjednoczonych i nie tylko.

Za: http://www.examiner.com/article/us-government-using-electronic-torture-to-mimic-mental-illness

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pieprze ich jak oni Nas
Pieprze ich jak oni Nas
7 lat temu

Nie da się o nich pisać, o tym co wyrabiają, bo by nie wielką część tego ująć – to musiałem stworzyć i nagrać filmy science fiction, (żeby prawnie mieć spokój) bo inaczej to, co stworzyli nie da się określić niż na filmach, które wkrótce pojawią się na YouTube, a publicznie było by to nie odpowiednie, chociaż prawdziwe!

Adam
Adam
7 lat temu

artykuł źródło, został już zastąpiony jakimś magazynem z „ciekawostkami” z życia celebrytów, przekierowuje automatycznie

Zapisz się do newslettera
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x