Ekspert FBI Marc Goodman o kontroli umysłu, mapowaniu i czytaniu sygnałów z mózgu

Odcinek poświęcony nowoczesnym smart technologiom i cyberprzestępcom na podstawie książki pt. Zbrodnie przyszłości. Jak cyberprzestępcy, korporacje i państwa mogą używać technologii przeciwko tobie. Marc Goodman

 

Ekspert FBI o MIND CONTROL – 6.04.2016

A z filmu dowiemy się:

Cytaty z książki: "(…)w warunkach laboratoryjnych marc-goodman-zbrodnie-przyszlosciudało się zarejestrować ludzkie wspomnienia, doprowadzić do komunikacji telepatycznej, nagrać na video ludzkie sny…"

"(…)Prezydent Obama w 2013 r. ogłosił rozpoczęcie programu mapowania aktywności mózgu, przedsięwzięcia zaplanowanego na 10 lat mającego na celu stworzenie szczegółowej mapy neuronów w ludzkim mózgu"

"(…)dzięki mierzeniu i wykorzystaniu aktywności elektrycznej w mózgu jak w EEG można zrobić bezpośrednio komunikacje między mózgiem a urządzeniem komputerowym" czyli jeśli masz już nano chipy prowadzi cię komputer i inteligentne algorytmy, sztuczna inteligencja…

"Czytanie w myślach. Nakaz przeszukania mózgu.
Podczas eksperymentu przeprowadzanego na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley neurolodzy zdołali przy użyciu rezonansu magnetycznego odtworzyć twarze na które patrzyli badani, wyłącznie w oparciu o aktywność ich mózgów i to co lekarze w nich widzieli (…) W Indiach skazano kobietę za otrucie byłego narzeczonego arszenikiem ponieważ skan jej mózgu dowiódł że posiada wiedzę doświadczalna do popełnienia tej zbrodni"

 

Ekspert FBI o MIND CONTROL, cz. 2 – Ewa Pawela i Witald Hake – 20.04.2016

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tylo
7 lat temu

Ciekawe i za razme warte uwagi dalszego studiowania. Ludzie obudźcie się

Ewelina Pajdak
Ewelina Pajdak
6 lat temu

Przestalibyście już szperać w tych łbach nie widzicie ileniewinnych Osób przez to zmarło, jest okaleczonych i mentalnie pustych? ! DOŚĆ!!!!!!!!
Kiedy, ja zaczne w końcu ŻYĆ NORMALNIE

Ewelina Pajdak
Ewelina Pajdak
6 lat temu

Heh dobre zbrodnie przyszłości… Chyba przeszłości i dołoże wszelkich starań aby ta cała science fiction reality bajka była przeszłością i tak nie msm nic innego do roboty bo użeram się z bandą gnojków którzy wkurzają mnie i szperają w mojej prywatnosci i intymnosci od paru lat.

Zapisz się do newslettera
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x