Mikroimplanty, kontrola umysłu i cybernetyka – Dr Rauni-Leena Luukanen-Kilde, Grudzień 2000 r.

Tekst Rauni-Leena Luukanen-Kilde, doktora medycyny, byłego pracownika medycznego w Finlandii – grudzień 2000

 

W 1948 roku Norbert Weiner opublikował książkę pod tytułem Cybernetics, która definiuje komunikację neurologiczną oraz teorie kontroli, istniejące w tamtych czasach w użyciu w małych kręgach. Yoneji Masudu, ojciec „Information Society”, przedstawił w 1980 roku swój pogląd na temat, do jakiego stopnia niszczona jest nasza wolność w Orwellowski sposób przez technologie cybernetyczne, o czym większość ludzi nie ma zielonego pojęcia. Owe technologie pozwalają łączyć przy pomocy wszczepianych implantów mikroczipowych i satelitów, mozgi ludzi z super komputerami.

 

Mikroimplanty – chipy, elektrody, biosensory

 

Pierwsze mózgowe implanty zostały chirurgicznie wszczepione w 1974 roku w stanie Ohio, USA oraz w Sztokholmie w Szwecji. Zaś mózgowe elektrody zostały zainstalowane w czaszce dziecka juz w 1946 roku bez wiedzy rodziców. W latach 50-tych i 60-tych elektroniczne implanty wszczepiane były do mózgów zwierząt i ludzi, zwłaszcza w USA podczas prowadzonych badan nad modyfikacją zachowań oraz funkcjonowania mózgu i ciała. Metody Kontroli umysłu (Mind Control – MD) stosowane były dla uzyskania zmiany ludzkich zachowań i przekonań. Wpływanie na funkcjonowanie mózgu stało się ważnym celem w działaniach militarnych i wywiadowczych. 30 lat temu implanty mózgowe widoczne na zdjęciach rentgenowskich miały wielkość 1-go centymetra. Po latach ich rozmiar zmniejszył się do wielkości ziarenka ryżu, wykonywane z silikonu czy innych materiałów. Obecnie są wystarczająco małe, aby wszczepić je w jakiekolwiek miejsce naszego ciała podczas zwykłej operacji lub zabiegu, z wiedzą lub bez wiedzy pacjenta. W dzisiejszych czasach jest praktycznie niemożliwością wykrycie takich implantów. Obecna technologia pozwala na wszczepianie każdemu noworodkowi takich mikroczipów, które pozwalają identyfikować daną osobę przez okres całego życia. Plany takich operacji dyskutowane były i są od lat w Stanach bez informowania o tym opinii publicznej. Szwedzki premier Olaf Palme wydal zezwolenie w 1973 roku na wszczepianie implantów więźniom, a były generał Jan Freese z Data Inspection wykrył wykonanie podobnej operacji w 1980 roku wśród pacjentów domu starców. Zaimplantowany człowiek może być namierzony gdziekolwiek przebywa.

Funkcjonowanie jego mózgu może być zdalnie kontrolowane i wyświetlane na monitorach super komputera. Elitarne kręgi eksperymentatorów namierzają tzw. „margines społeczny” jako pierwszą linię ich projektów i działań. Dzisiejsze mikroczipy działają na zasadach fal radiowych o niskich frekwencjach. Za pomocą satelity, zaimplantowany człowiek może być zlokalizowany w każdym punkcie naszej ziemi. Techniki te wykorzystywane były w Iraku. Doktor Carl Senders opracował Intelligence-manned Interface (IMI), który wstrzykiwany jest do ciała człowieka.

Wcześniej, podczas wojny w Wietnamie, wstrzykiwano żołnierzom tzw. Rambo Czip odpowiedzialny za wzrost adrenaliny we krwi. 20 miliardów bitów na sekundę super komputery w Amerykańskiej (NSA) National Security Agency są w stanie „widzieć i słyszeć” każdego żołnierza na polu walki z wykorzystaniem Remote Monitoring System (RMS). Kiedy 5-cio mikronowy mikroczip, gdzie średnica ludzkiego włosa wynosi 50 mikronów, zostanie umieszczony w gałce ocznej, pozwoli to na ściąganie neuroimpulsów mózgowych odpowiedzialnych za węch, dotyk, mówienie, widzenie danej osoby. Raz tylko ściągnięte do pamięci komputera poddawane są przeprogramowaniu i retransmitowane są do mózgu poprzez ten sam czip. Używając RSM, operator takiego super komputera jest w stanie wysłać elektromagnetyczne instrukcje do dowolnie wybranego zaimplantowanego mózgu. Dla przykładu, zupełnie zdrowy człowiek może nagle zacząć słyszeć „wewnętrzny” głos w swojej głowie. Każda myśl, reakcja, sygnał dźwiękowy czy obraz wywołuje specyficzne sygnały neurologiczne. Elektromagnetyczne zdalne stymulacje są wstanie zmienić prądy mózgowe i spowodować wykonywanie konkretnych, komputerowo zaprogramowanych działań czy nawet odczuwać nie do wytrzymania ból zadawany podczas fizycznych tortur.

 

Remote Neural Monitoring (RNM)

 

Elektroniczny system NSA jest w stanie na okrągło śledzić miliony ludzi w tym samym czasie. Każdy z nas posiada unikalne bioelektryczne frekwencje w mózgu, dokładnie tak samo, jak odciski palców. Używając Electromagnetic Frequency (EMF) jest możliwe stymulowanie pracy mózgu 24 godziny na dobę. W ten sposób śledzone są myśli i poczynania amerykańskich astronautów. Washington Post pisał w 1995 roku o księciu Williamsie z Wielkiej Brytanii. Williams żyje z implantem od 12-go roku życia. W przypadku porwania czy innej tragedii, książę będzie namierzony w ciągu sekund. Masowe media zupełnie pomijają fakt naruszania prywatności danej osoby do końca jej życia. Może być taka osoba manipulowana w różnoraki sposób. Może stać się agresywna lub anemiczna. Nawet aspekt seksualny może być manipulowany. Sygnały myślowe mogą być czytane i rejestrowane i to wszystko bez wiedzy delikwenta. Perfekt cyber żolnierz może być stworzony. Ta tajna technologia używana jest przez NATO od 1980 roku bez cywilnej czy akademickiej świadomości. Tylko szczątkowe informacje o tej technologii dostępne są w elitarnych profesjonalnych i akademickich pismach. Kontrola umysłu może być użyta w celach politycznych. Jest bardzo łatwo zaprogramować człowieka tak, aby stał się zabójcą lub nawet samobójcą bombowym. Alarmowe przykłady tego fenomenu można znaleźć w Ameryce. Potem bardzo łatwo rozpocząć kampanie przeciwko takim indywidualnościom. Ta „cicha wojna” prowadzona jest przeciwko cywilom i żołnierzom przez wojskowe i wywiadowcze służby. Od roku 1980-tego Elektroniczne Stymulacje Mózgu (ESB) stosowane są potajemnie do kontroli ludzi.

Rauni Kilde

Rauni-Leena Luukanen-Kilde

Z inicjatywy amerykańskiego senatora Johna Glenna w styczniu 1997 roku, rozpoczęła się dyskusja nad groźbą radiacji cywilnej populacji. Radiacja emitowana jest przez helikoptery i samoloty w powietrzu, satelity, zaparkowane samochody, mieszkalne domy, telefony komórkowe, telewizory i radioodbiorniki. Również chemiczne i bakteriologiczne metody kontroli umysłu są używane na świecie. Dzisiejsza super technologia używana w Stanach, Izraelu czy innych krajach zagraża ludzkiej rasie. Obecne super komputery są wstanie śledzić i kontrolować życie populacji całej ziemi. Obecnie jest bardzo łatwo zasugerować społeczeństwu zachodniemu potrzebę zaistnienia implantów jako perfekcyjne narzędzie identyfikujące poszczególnego człowieka, zwłaszcza w dobie tzw. „walki z terroryzmem”. Czy jesteśmy gotowi na robotyzacje ludzkości wraz z totalną eliminacją prywatności, włączając w to wolność myślenia? Kto z nas ludzi dobrowolnie zgodzi się na filtrowanie naszych najskrytszych myśli przez „Wielkiego Brata”? Na świecie istnieje technologia do stworzenia totalitarnego Nowego Porządku Świata. Powstała neurologiczna komunikacja do kontrolowania niezależnego myślenia oraz socjalnej i politycznej aktywności ludzi na rzecz prywatnych i militarnych interesów.

Kiedy nasze mózgi zostaną globalnie podłączone do super komputera, będzie za późno na jakiekolwiek protesty. Teraz jest czas na edukację społeczeństwa przez dostępną literaturę oraz inne środki wymiany informacji. Nie bez powodu Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne wydało Diagnostic Statistical Manual IV, przetłumaczone na 18 języków. Psychiatrzy pracują dla amerykańskich służb specjalnych. Ta psychiatryczna „biblia” doskonale ukrywa tajne badania i wdrażania w życie technologii Mind Control. Powszechne są twierdzenia o paranoi i schizofrenii, a nie o rzeczywistych skutkach stosowania tajnych technik kontroli umysłu. Ofiary takich praktyk rutynowo oceniane są jako umysłowo chore. Lekarze nie są szkoleni na uniwersytetach, że pacjent może mówić prawdę opowiadając o słyszanych glosach w swojej głowie. Często taki pacjent używany jest jako „świnka doświadczalna” w psychologicznej wojnie. Czas bezlitośnie ucieka i w końcu może być za późno na zmianę lub zatrzymanie kierunku militarnej medycyny. Taka akcja potrzebna jest kiedy mamy na myśli przyszłość wolności człowieka.

Artykuł ten oryginalnie został opublikowany w fińskojęzycznym piśmie SPEKULA. Pismo to o nakładzie 6500 egzemplarzy jest przeznaczone dla fińskich studentów medycyny oraz lekarzy Uniwersytetu Oulu (Oulun Laaketieteellinen Kilta – OLK).

wolne tłumaczenie – Polak mały

źródło
za link

8 Luty – Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu

Ten dzień – 8 lutego 2016 jest rocznicą śmierci dr Rauni-Leena Luukanen-Kilde, kobiety, która jako jedna z pierwszych na świecie otwarcie zaczęła ujawniać metody kontroli ludzi oraz tajnych sposobów ich uśmiercania. Jej śmierć z całą pewnością nie była śmiercią naturalną. W hołdzie dla jej dokonań dla ludzkości, dzień 8 lutego społecznie ustanowiony został Dniem Walki z Kontrolą Umysłu.
Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x