Detektor Kontroli Umysłu – Mind Control Detector – Mojmír Babáček, Rep. Czeska, 08.2016 r.

Detektor Kontroli Umysłu

Wierzę, że potrzebujemy detektor, który dowiedzie istnienia mikrofal pulsujących w zakresie częstotliwości mózgu w obecności osoby dotkniętej oddziaływaniem (tzw. target). Większość częstotliwości mózgu działa w zakresie od 0 do 100 Hertzów. O takim zakresie potrzebujemy detektor, który odfiltruje ze środowiska smogu elektromagnetycznego, mikrofale pulsujące (od 0 do 100 Hz) to znaczy o częstotliwości mózgu. Ponieważ odczucia dźwięków w mózgu mogą być przetwarzane w nieco wyższych częstotliwościach, proponuję filtrowanie impulsowych częstotliwości do 150 Hz. Jeśli mamy antenę, która będzie odbierać częstotliwości mikrofalowe od 100 MHz do 8 GHz, powinny być objęte wszystkie częstotliwości mikrofalowe, które mogą przenikać do mózgu wystarczająco głęboko, aby kontrolować jego działania (jako niepodważalny fakt dla Allena Frey'a, kiedy eksperymentował z tzw. słuchem mikrofalowym, maksymalna efektywna częstotliwość była 1250 MHz oraz minimalna 140 MHz). Teraz półprzewodniki zmieniłyby prąd zmienny, zebrany przez anteny, na prąd stały.

Co powinno nastąpić: jest jakieś urządzenie, które zbiera prąd o częstotliwości powtarzania od 0,1 do 150 Hz. Prądy te będą następnie wyświetlane na oscyloskopie, a w przypadku gdyby ich częstotliwość nie byłaby różna od 0,1 do 150 Hz, byłby to dowód, że ktoś próbuje manipulować pracą ludzkiego systemu nerwowego. Wierzę, że we współpracy ze specjalistami radioamatorskimi, detektor taki może być zbudowany bez ekstremalnych kosztów.

Mojmír Babáček, CZ
2016-08


 

Mind Control Detector

I believe we need a detector, which would prove the existence of microwaves, pulsed in brain frequencies, in the presence of a targeted individual. Majority of brain frequencies is in the range from 0 to 100 Herz. For that matter we need a detector, which would filter out from the environmental electromagnetic smog the microwaves pulsed in (0 to 100 Hz) brain frequencies. Because perception of sound in the brain may be processed in somewhat higher frequencies I suggest a filtering of pulsed frequencies up to 150 Hz. If we have an antenna, which would pick up microwave frequencies from 100 Mhz to 8 Ghz, it should cover all the microwave frequencies which could penetrate into the brain deep enough to control its activities (as a matter of fact for Allen Frey, when expeirmenting with microwave hearing, the maximal effective frequency was 1250 MHz and minimal 140 MHz). Now semi-conductor would turn the alternative currents, collected by the antenna, into a direct current.

What should follow is some device, which would select the currents with a repetition rate from 0,1 to 150 Hz. Those currents would then be displayed on osciloscope and in case that there would be a varying frequency from 0,1 to 150 Hz, this would be evidence that somebody is trying to manipulate the functiong of the human nervous system. I believe that in cooperation with some skilled radio amateur this detector could be built without extreme expense.

Mojmír Babáček, CZ
2016-08

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
maniek
maniek
7 lat temu

Low frequency is the secondary wave created by two base frequencies.
Detector should be tuned to wide range of frequencies adn detect close ones.

K.
K.
7 lat temu

Zgadzam się że można by się złożyć na taki detektor. Nie potrzebujemy takiego na wyłączność w Polsce, mógłby być jeden na dwa, trzy kraje. Każdy wykupi cegiełkę i będzie mógł być przebadany, a na badania przyjedzie specjalista z jakiegoś kraju i zrobi testy. Bez tego ani rusz, nic się nie zdarzy w naszym życiu. Czas zacząć robić zapisy.

Aleksandra
Aleksandra
6 lat temu

Sama jestem ofiarą tego procederu nie wiem jak i dlaczego znalazłam się na celowniku tych zwyrodnialców i dewiantów którzy się podniecają jak nas krzywdzą to są psychopaci , którzy z nas chcą zrobić schizofreników paranoidalnych. Nie jestem żadnym przestępcą nikogo w życiu nie skrzywdziłam, zawsze służyłam dobrą radą pomagałam ludziom w miarę swoich możliwości. Odkąd stałam się ofiarą wszystko się posypało. Mam sąsiada który też bierze udział w tym procederze. wiem o tym bo mieszkanie
nad nim jest całe naszpikowane jakimiś urządzeniami wytwarzającymi te dźwięki elektromagnetyczne, pokazało to urządzenie do wykrywania podsłuchów. Pomimo tego że policja o tym wie nic nie robi w tym kierunku. Jestem bardzo rozgoryczona że Polska moja ojczyzna zamiast pomagać swoim obywatelom to niszczy ich zdrowie i życie nawet nasze skargi nie są brane pod uwagę.

Zapisz się do newslettera
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x