Uszkodzone szczepieniami mózgi dzieci a sztuczna inteligencja (AI)

Pojawiły się rezultaty pierwszych w ogóle badań porównujących zdrowie dzieci zaszczepionych z niezaszczepionymi, i już wywołują kontrowersje. Dla wielu – setek tysięcy rodzin, które już zostały skrzywdzone przez szczepionki – rezultaty nie będą zaskakujące, ale dla wielu innych mogą być nieco szokujące. Być może dlatego czasopismo naukowe, które pierwsze opublikowało wyniki badania wycofało się z ich publikacji.

Streszczenie badania opublikował portal Frontiers in Public Health po otrzymaniu zgody 2 listopada. Badanie porównało zdrowie dzieci poprzez ankietowanie matek, które uczyły dzieci w wieku 6-12 lat w domu. Prawie 40% tych dzieci nigdy nie zaszczepiono, więc grupa kontrolna była odpowiednia do dokonania dobrego porównania ze szczepionymi dziećmi.

Po ostrej krytyce opinii publicznej i społeczności naukowej z uwagi na wyniki badania, usunięto je Dlaczego? Te zaszczepione dzieci miały 3 x większe ryzyko diagnozy na zaburzenia neurorozwojowe np. autyzm.

Artykuł konkretnie stwierdził:

„415 matek przekazało dane o 666 dzieciach, z których 261 (39%) nie zaszczepiono. Zaszczepione dzieci miały znacznie mniejsze ryzyko diagnozy na ospę wietrzną i krztusiec niż niezaszczepione, ale znacznie większe diagnozy na zapalenie płuc, zapalenie ucha środkowego, alergie i NDD, czyli autyzm, nadpobudliwość i/lub trudności w nauce [Autism Spectrum Disorder, Attention Deficit Hyperactivity Disorder, and/or a learning disability]”.

Dalej czytamy:

„W tym opartym na raportach matek badaniu, dzieci szczepione miały wyższy wskaźnik alergii i NSS niż nieszczepione. To szczepionka, a nie przedwczesny poród znacznie bar-dziej wiązała się z NDD po skontrolowaniu innych czynników. Ale przedwczesny poród w połączeniu ze szczepieniem wiązał się z wyraźnym synergistycznym zwiększeniem w ryzyku NDD. Inne badanie z uczestnictwem większej liczby dzieci jest potrzebne w celu zweryfikowania i zrozumienia tych nieoczekiwanych wyników, żeby zoptymalizować wpływ szczepionek na zdrowie dzieci”.

Początkowa reakcja była znacząca. Publiczne komentarze były: „to badanie jest słabo za-projektowane, choć nie niemożliwe rezultaty. Badanie opiera się na opiniach matek, z ich stronniczością”, i „kolejne nic nie warte badanie o szczepionkach w czasopiśmie Frontiers. Naukowcy, przestańcie tam publikować/recenzować”.

ScienceBlogs również zamieścił artykuł zatytułowany „Antyszczepionkowcy promują fałszywe „badanie” internetowe. Radość po jego wycofaniu” [Antivaccinationists promote a bogus internet “survey.” Hilarity ensues as it’s retracted.]

Kiedy je wycofano, wydawców oskarżono również o nie przestrzeganie odpowiednich pro-cedur wycofania. Mimo że czasopismo nie jest pierwszym, które wycofało badanie po publicznej krytyce – w lutym Vaccine chwilowo usunęło – potem szybko wycofało – pracę wiążącą ludzkiego papillomavirusa z problemami behawioralnymi u myszy, zmodyfikowaną wersję tego dokumentu później ponownie opublikowano, wycofanie jest podejrzane biorąc pod uwagę jak szybko go wycofano. Kiedy wydawców zapytano o to odpowiedzieli, że dokument oddano do przeglądu, ale nie dostał aprobaty.

Badacze tacy jak Catherine J. Frompovich prawdopodobnie nie uznaliby badania za ‚zabawne’ jak twierdzi ScienceBlogs. Ona pisze o lekarzu w Brytanii który uważa, że szczepionki faktycznie wiążą się z autyzmem. Dr Graham Downing, konsultant medycyny neuro-mięśnioszkieletowej i funkcjonalnej w Brytanii odkrył, że szczepienie kobiet ciężarnych zwiększa stan zapalny w ich organizmach jak i zwiększa ryzyko pokazania markerów zapalnych u ich płodów/dzieci. Takie markery obejmują fenotypy [zestaw zauważalnych cech jednostki powstałych w wyniku współdziałania jego genotypu ze środowiskiem].

Downing twierdzi również, że zwiększony stan zapalny w komórkach wywołany przez szczepionki, też zwiększa się w mózgu płodu gdzie cytokiny uwalniają glutaminiany. Płaty przedczołowe i układ limbiczny, które obejmują ludzkie emocje, są dotknięte u płodów przez ciążowe szczepionki podawane przyszłym matkom. Tak więc, dotknięte są nie tylko dzieci poza macicą, ale spadek neurologiczny / immunologiczny zaczyna się gdy są one jeszcze w łonie matki.

 

Problem – Przyczyna – Rozwiązanie

Downing twierdzi także, że szczepionki wiążą się z widocznymi celami elity co do sztucznej inteligencji [AI]. Jak pisze Frompovich:

„Dr Downing mówi, że są 5-letnie i 15-letnie cele dla AI. Cel 15-letni oznacza, że AI będzie rządzić wszystkim, łącznie z ludźmi! Musicie posłuchać jego komentarzy o tej kwestii – jedno słowo: „przerażające!”"  Żeby‚ uwiarygodnić swoje uwagi doktor powołał się na raport wydany przez Biały Dom: „Federalna wizja dla przyszłej kalkulacji: wielkie wyzwanie inspirowane przez nanotechnologię” [A Federal Vision for Future Computing: A Nanotechnology-inspired Grand Challenge].

Oto o czym jest 15-stronicowy raport:

Utworzyć nowy typ komputera który będzie proaktywnie interpretował i poznawał dane, rozwiązywał nieznane problemy wykorzystując to czego się dowiedział, i działał z energetyczną skutecznością ludzkiego mózgu”. [3] [Zasadniczo sztuczny mózg ma zastąpić mózg człowieka. Oni chcą również stworzyć nową duszę dla człowieka!]

W Rosji podobny program organizowany przez znaną nam DARPA, nazwany CoBrain – NeuroNet

Rosyjski program NeuroNet – „CoBrain”, czyli plan połączenia ludzkich umysłów

Więc dlaczego zwolennicy szczepień tak szybko odrzucają, albo mówią bzdury o badaniu opierającym się na informacjach matek o zdrowiu ich dzieci? Stronniczość czy nie – trudno jest odrzucać 300% wzrost wskaźników autyzmu i szkód neurologicznych – ale te powody zostawia się waszej wyobraźni.

http://www.wakingtimes.com/2016/12/01/first-ever-study-vaccinated-vs-unvaccinated-children-removed-web/

First Study on Vaccinated vs. Unvaccinated Children Pulled from Web

Christina Sarich, Staff Writer – Waking Times   – 1.12.2016

 

Tłumaczenie: Ola Gordon

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pierwsze-badanie-o-dzieciach-zaszczepionych-vs-niezaszczepionych-usuniete-internetu-2016-12

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x