Telefon starszego pana do studia TVP.INFO w sprawie… oparzeń mikrofalowych – 3.01.2016

Empatia

Starszy pan z Katowic na antenie TVP.INFO od 19 min 45 sek skarży się na promieniowanie mikrofalowe, które go parzy, cierpi nie wiadomo jak długo… tymczasem można było zobaczyć skandaliczne zachowanie obu prowadzacych program, nie tego oczekiwaliśmy po Telewizji Publicznej, poziom empatii krytycznie niski. 

 

Pilot

Pan Mieczysław bo tak ma na imie pan dzwoniący na antenie Telewizji Polskiej powiedział że podczerwień z pilota zakłóca mikrofalowanie. To ciekawe, ponieważ kiedyś trafiłem na informacje że urzadzenie emitujące podczerwień jest elementem działka mikrofalego i służy do namierzania obiektu który ma być poddany atakowi mikrofalowemu. Czyli jeśli dany człowiek gdziekolwiek się przemieszcza w obrębie mieszkania to wiązka podczerwieni podąża za tą osobą i pozwala przeprowadzać nieustanny, precyzyjny atak odpowiednią czestotliwością (bólu, przypiekania, głosów w głowie itd) wiązką skierowanej energii elektromagnetycznej (mikrofalowej). Nasuwa się wniosek że być może podczerwień z pilota zakłóca ową wiązkę podczerwoną służąca do namierzania m.in. pana Mieczysława? 

 

Częstotliwość 

Zdaniem Dr Barrie Trowera każdy narzad pracuje na unikalnej czestotliwości, każdy proces fizjologiczny ma swoją czestotliwość, wystarczy je znać bardzo precyzyjnie aby dokonywac ataku, manupulować zdalnie organizmem, fizjologią. Ofiary tych ataków z całego kraju i na świecie dokładnie to opisują.

 

Ile ofiar?

Szacuje się że są tysiące osób w Polsce które zostały poddane charakterystycznej obróbce psychologiczno elektronicznej, a czasem "tylko" torturowanych prądami (falami EMF) z archaicznych urzadzeń instalowanych w sąsiednich mieszkaniach. Atakom poddawani są np. opozycjoniści, osoby unikające korupcji, prawowici obywatele itp. 

 

Pozostajcie czujni

Przypominamy że odkąd zrobiło się głośniej na temat zdalnego nękania falami EM pojawia się dużo bezpieczniaków udających ofiary, różnica między nimi a np. panem Mieczysławem jest kolosalna. Zaleca się zachować szczególną ostrożność.
Pisał K.D.


 

Komentarz administratora monitor-polski.pl

Pan Marek Podlecki pisze na swoim profilu na Facebooku: 
"Dlaczego dziennikarze TVP ignorują zgłoszenie o możliwym użyciu w Katowicach mikrofalowej broni masowego rażenia?
[Uwaga: wpis ten został przez kogoś usunięty w nocy. Zamieściłem go wczoraj, mam na to świadków i był dostępny. Zatem zamieszczam ponownie, bądźcie jednak świadomi, że moje konto na FB jest shakowane. Dlatego też warto co jakiś czas zaglądać na mój blog www.monitor-polski.pl]

We wczorajszym (3 stycznia) programie „W tyle wizji” zadzwonił telewidz, który jest „parzony” mikrofalami. Posłuchajcie sami, w 19 min 45 sek:
http://www.tvp.info/28214384/03012017-2230

Zauważcie jak była reakcja dziennikarzy! Należy się zastanowić czy zrobili z tego satyrę celowo, czy też nic nie wiedzą o tym, że pewnym ludziom mikrofale czy też ogólnie fale elektromagnetyczne mogą szkodzić? Może jakieś przeszkolenie by im się przydało, gdyż w krajach zachodnich takich ludzi się szanuje, a nie z nich kpi.

Ale jest jeszcze inna opcja, pan Mieczysław jest targetem – obiektem eksperymentalnym dla broni mikrofalowej – dlatego też nagłaśniam tę sprawę, tym bardziej, że dzwoniący podał swój adres: Katowice ul. Graniczna 49A.

Niezwykle ciekawa jest informacja, że „te mikrofale można zakłócić pilotem”. Czyżby podczerwień interferowała z mikrofalami i niwelowała ich szkodliwe działanie? Ciekawe jakiego typu pilot jest w posiadaniu tego pana. Chyba się udam do pana Mieczysława z kamerą by zrobić nagranie.
Acha, dla tych panów z telawizji, którzy chcieli by to usunąć informacja – jest to już nagrane i ukaże się na YouTube.
Dziękuję pani I. za przesłanie linku.

Zauważcie, że właśnie na Śląsku były ataki mikrofalowe na Tomasza Tomickiego i inne osoby, zaangażowane w akcje informacyjne na temat oprysków chemicznych, tzw. „chemtrailsów”. Tomek do tej pory chroni się przed atakami specjalnie zrobionymi barierami ochronnymi ze szkła i wody.

Walka NWO z Polakami wchodzi w fazę wojny psychotronicznej. Tomek, Piotr i chemtrailsy https://www.youtube.com/watch?v=22oAwBmLnZ8
Jak zablokować promienie śmierci. Tomasz Tomicki.https://www.youtube.com/watch?v=5i8q1JBEKik "

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x