Nielegalne eksperymenty na ludziach – Przegląd wydarzeń mind control – 13.01.2017

A w programie:

 • Reakcja dziennikarzy na temat Mind Control – m.in. program „W tyle wizji” na TVP.INFO i telefon na antenie od pana Mieczysława z Katowic.
 • Wiązka podczerwieni z pilota zakłóca inne fale podczerwone
 • Do czego wykorzystywane są fale podczerwieni
 • Identyczne objawy i dolegliwości u obcych dla siebie ludzi na całym świecie
 • Doprowadzanie do choroby, lub zgonu
 • Część technologii wyciekła do prywatnego biznesu
 • Czerwona kula (wiązka) wycelowana w okno – zdjęcie na górze
 • Poparzenia od wiązek skierowanej energii
 • Prezes Stowarzyszenia STOPZET o aktualnej sytuacji grupowego zawiadomienia do Prokuratury
 • Jakiekolwiek złożylibyśmy dowody, Prokuratura zastrzega sobie prawo do subiektywnej ich oceny
 • Mocny komentarz Janusza Zagórskiego do uzasadnienia Prokuratury
 • „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”, oraz „Oficer” książki Wojciecha Sumlińskiego

 

Fragmenty książki pt. „Oficer”

„Dziennikarze zatem, po gangsterach, prokuratorach i sędziach, stanowili dla nas (czyli dla służb specjalnych) domkniecie kola. Dla służb specjalnych zawsze byli i nadal są nieodłącznym elementem, a że oficjalnie prawo nie pozwala ich werbować, oczywiście każdy może wierzyć w to co chce, ale jeśli ktoś wierzy w to, że zapisy ustawowe naprawdę stanowią jakąkolwiek przeszkodę dla werbowania dziennikarzy, to znaczy że uwierzy już we wszystko.”

„Po co te wyrzeczenia, nieprzespane noce, służba non stop, bez początku bez końca, często przez 7 dni w tygodniu by gnębić niewinnych ludzi, podrzucać „dowody”, szantażować, pomawiać i niszczyć słabych, a jednocześnie chronić gnoi i bandytów, tylko dlatego że mają pieniądze, koneksje, władze, lub kumpli na wysokich stołkach. Oczyma wyobraźni widziałem ocean cierpienia zgotowany Bogu ducha winnym nieszczęśnikom, których całą winą było to, że znaleźli się w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiednim czasie, na drodze decydentów z trzy literowych służb spec, w takich w jakich służyłem, powołanych teoretycznie do służby obywatelom. Ile było ofiar? dziesiątki, setki, a może nawet tysiące. Kto jest w stanie ogarnąć głębie tego piekła, zostawiamy państwa z tym pytaniem.”

 

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zizi Top
Zizi Top
7 lat temu

bardzo fajnie że wychodzi na światło dzienne, tak zwane.. to czym jest w istocie "Polska"…

o
o
5 lat temu

Co do przecieku technologii do prywatnego biznesu to slyszalam o tym z bliska. To pewnie bardzo zamozni ludzie, ktorym zamarzyla sie wladza. J****y horror.

Edytowano K.D.

Grrr
Grrr
4 lat temu
Reply to  o

Napisze tobie tak kiedyś pisała reporterka niby z usa była i pierdolila coś o miłości i mówiła i ze długa droga przede mną a okazała się Polską reporterką kurwa ma na koncie zrujnowanych rodzin i wiele samobójstw niewinnych ludzi widziałem te dziwadło jak opłaca ludzi albo wrencza im te skanery do niszczenia mojej psychiki i zdrowia oni tworzą jak by siatke z fal radiowych wiem ze są ogromne pieniądze za to ta kobieta to jest jebana szuja fałszywa jak lis tez podejrzewam że przyczyniła się do skrócenia mojej matce życia wiem ze bierze udział w szatanistycznych rytuałach chciała mnie zmusić do sprzedania duszy diabłu i dla tego mogła się przyczynić do śmierci mojej matki i wykorzystać moje zagóbienie i rospacz cwana z niej dziwka i od tej pory kurwa nisczy mi wszystko nienawidze tej kurwy i jej wspólników bede się kurwa modlił aby kurwe pokarało jom jej dzieci które ma jak bym mógł dusze sprzedać to bym sprzedał i aby jej dzieci patrzały jak mamusia jest obdzierana ze skóry mam nadzieję ze Bóg mnie wysłucha i kurwa zdechnie w bólach kurwa i ruska atentka

Zapisz się do newslettera
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x