Policja odmówiła interwencji ponieważ… usuwanie nielegalnych czipów to obowiązek lekarzy

Czipowanie ludzi bez ich wiedzy to ciekawy temat. Jesteś obywatelem tego kraju, zgłaszasz się w niezliczoną liczbę miejsc bo ktoś Ci wszczepił mikro czip i chcesz aby pomogli Ci go zlokalizowac i usunąć bo bardzo cierpisz to spotykasz sie z odmową. W instytucjach państwowych panuje niedopuszczalna sytuacja, trudno jest określić kto ponosi odpowiedzialność za przerwanie cierpienia jakie przechodzi obywatel w związku z nielegalnymi eksperymentami elektronicznej kontroli umysłu i represji. Poniżej najnowszy wpis pani Agaty, która dokładnie to opisuje:

"Grupa osób prowadzi celowe działania skierowane przeciwko mojemu zdrowiu. Opisuję na blogu ten proceder. Jest to nielegalny bestialski eksperyment medyczny. Sprawcy umieścili mi potajemnie w ciele mikrourządzenia (implanty) za pomocą, których m.in. powodują, że ich słyszę na odległość i torturują mnie psychicznie wypowiedziami.  Jestem przez nich często torturowana 24h/dobę. Od lat nie mogę uzyskać pomocy ani od lekarzy, ani od Policji.

W dniu 13.09.2016r. napisałam skargę na ich działania przeciwko mojemu zdrowiu do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Warszawie. Jest to państwowa instytucja mająca za zadanie ochronę zdrowia ludzkiego przed niekorzystnym wpływem szkodliwości i uciążliwości środowiskowych, zapobieganie powstawaniu chorób.

Sanepid odmówił interwencji w mojej sprawie i poinformował, że skargę należy skierować do Policji, ponieważ działania sprawców to przestępstwo.

Skargę na działania sprawców złożyłam na Policji, załączyłam kopię pisma z 13.09.2016r. wysłanego do Sanepidu (treść pisma do Sanepidu opublikowałam w artykule „Sanepid odmówił interwencji” Sanepid odmówił interwencji w mojej sprawie, ponieważ działania sprawców to przestępstwo.). Publikuję odpowiedź Policji.

Treść pisma Komisariatu Policji Warszawa – Białołęka: „Odpowiadając na Pani pismo z dnia 13.09.2016 roku (data wpływu do Komisariatu Policji Białołęka w dniu 07.02.2017 r.) informuję, że z całą starannością pochylono się nad treścią pisma i przeanalizowano opisany  przez Panią problem. Należy jednak stwierdzić, że Policja nie ma możliwości zdiagnozowania i potwierdzenia czy w Pani organiźmie znajdują się urządzenia elektroniczne umożliwiające odczytywanie myśli i kontrolowanie zachowań przez niepowołane osoby, gdyż leży to w zakresie usług medycznych. Dodaję, że ma Pani prawo do złożenia zawiadomienia w każdej jednostce policji na terenie Warszawy, dotyczącego złośliwego niepokojenia tj. czynu określonego w art. 107 Kodeku Wykroczeń. Pomocnym byłoby jednak posiadanie danych personalnych i miejsca zamieszkania osób, które są dla Pani uciążliwe.

Kończąc wyrażam przekonanie, że powyższa informacja jest dla Pani pomocna i jednocześnie pragnę poinformować, że czynności w sprawie Pani pisma zostały przez tutejszą jednostkę policji zakończone.”

Pismo zostało podpisane przez p.o. Zastępcy Naczelnika asp. szt. Piotra Krawczyka

Policja napisała, że za pomocą tych urządzeń niepowołane osoby kontrolują moje zachowanie – ja nie pisałam Policji, że oni kontrolują moje zachowanie. Jestem zdziwiona tym zapisem Policji, wydaje mi się, że Policja ma błędne informacje na temat eksperymentów kontroli umysłu."

źródło: https://zbrodniczyeksperymentwpolscekontrolaumyslu.wordpress.com/2017/02/26/policja-odmowila-interwencji-w-mojej-sprawie-poniewaz-usuwanie-nielegalnych-czipow-to-obowiazek-lekarzy/

 

czipowanie

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewelina Pajdak
Ewelina Pajdak
7 lat temu

Od ustalenia tego Kto jest sprawcą jest Policja.. tak dalej, być nie może.. do Ministerstw trzeba napisać przede wszystkim.. po pierwsze Ministerstwo Sprawiedliwości które ma wrzucić do Kodeksu Karnego artykuł dotyczący regulacji prawnych które jasno określą jakie konsekwencje gównażeria i nie tylko poniesie za głupie zabawy i manipulowanie cudzym umysłem i ciałem.. gdyż długotrwały stres i życie pod presją ma negatywny wpływ na samopoczucie samoocenę i również napromieniowywanie prowadzi do uszkodzeń narządów wewnętrznych..Należy również zwrócić się z prośbą o zakup odpowiedniego sprzętu dla policji i aparatury medycznej która ewentualnie będzie w stanie w nieszkodliwy sposób wykryć i dezaktywować wszelkiego rodzaju ciała obce niepożądane.. można na własną rękę próbować uszkodzić implant prądem w zależności od tego z czego jest zrobiony.. te mniejsze są nieszkodliwe z tym wielkości ziarnka ryżu bym nie ryzykowała bo nie wiadomo co się z tego wyleje.. niektóre mogą spowodować niedowład mięśni ewentualnie rozwój choroby nowotworowej.. dlatego z tym trzeba uważać.. chociaż..chyba lepiej w przeciągu kilku miesięcy umrzeć niż przez niewiadomo ile lat odczuwać całą encyklopedię chorób na własnym ciele..

Dawid
Dawid
3 lat temu
Reply to  Ewelina Pajdak

Przecież w tych eksperymentach biorą udział lekarze, którzy mają spore umocowania wyżej, więc kto mógłby się podjąć interwencji? Chodzi o wielkie pieniądze.

Artur
Artur
6 lat temu

Na to wychodzi że tajny policyjny zespół inwigilacyjny, ma udział i powiązania z tą czy podobną sprawą o RFID oraz EEG podsłuch. I to wyjaśnia dlaczego interwencja została odmówiona. Zgodnie z powiedzeniem ręka rękę myje. I tyle w temacie.

Zapisz się do newslettera
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x