List do Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego pana Zbigniewa Ziobro 13.03.2017

Zachęcamy do zapoznania się z listem jaki Stowarzyszenie STOPZET wystosowało do pana Zbigniewa Ziobro, obecnego Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego. Nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Sprawa dotyczy m.in. bierności wymiaru sprawiedliwości wobec masowo zgłaszanych sygnałów z całej Polski i zagranicznej Polonii do naszego Stowarzyszenia z czym zwróciliśmy sie niejednokrotnie zbiorowo i z dowodami na Policje, do Prokuratury i Sądu o nielegalnym udziale w "eksperymencie" z uzyciem nowoczesnych i niejawnych broni skierowanej energii a wymierzonym przeciwko cywilnym obywatelom w czasie pokoju czego skutkiem lub może celem są straszliwe tortury 24/7/365 i doprowadzanie do manipulacji wolą człowieka o życiu lub śmierci, symulowanie śmierci samobójczych z powodu przechodzenia straszliwych doświadczeń psychologicznych i fizycznych, wspomaganych elektronicznymi systemami oddziałującymi precyzyjnie w ludzki układ nerwowy i kontrolujące w sposób uwłaczający godność każdy proces fizjologiczny żywego organizmu. 

Pisał K.D.

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agata
Agata
6 lat temu

W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE JESTEM SZKALOWANA PRZEZ PREZES STOWARZYSZENIA STOPZET ZOFIĘ FILIPIAK, ŻĄDAM USUNIĘCIA TEGO PISMA, PONIEWAŻ ZOFIA FILIPIAK NAPISAŁA W NIM SZKALUJĄCĄ MNIE NIEPRAWDĘ.
JEŚLI NIE ZOSTANĄ USUNIĘTE INFORMACJE NA MÓJ TEMAT TO SKIERUJĘ SPRAWĘ DO SĄDU. DO ODPOWIEDZIALNOŚCI ZOSTANIE POCIĄGNIĘTA NIE TYLKO ZOFIA FILIPIAK, ALE TAKŻE OSOBA, KTÓRA TEN ARTYKUŁ ZAMIEŚCIŁA!!!

Agata
Agata
6 lat temu

Słabo jest zasłonięte i widać co jest napisane. Poza tym dodano nowy wpis w celu szkalowania mojej osoby – żądam też jego usunięcia.

b.piskie
b.piskie
6 lat temu

Z rozmów byłego współpracownika CBŚ ,wynika że kopiuje się fale mózgowe w celu identyfikacji ofiary(target) , następnie dalszy etap prześladowania z wykorzystaniem satelity ,instalacji umieszczonych w przestrzeni kosmicznej .

Zapisz się do newslettera
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x