PETYCJA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

https://www.ipetitions.com/petition/ben-remote-attacks-on-the-human-nervous-system#description

Można z łatwością uśpić kierującego pojazdem przy pomocy jednostajnie pulsujących mikrofal o częstotliwościach wywołujących sen (do 4 herców) lub też używając bardziej wyszukanego wzoru pulsowania można komuś zatrzymać pracę serca i spowodować śmierć nie pozostawiając żadnych śladów popełnionego morderstwa.

Jeśli zakodujemy ludzką mowę w postaci pulsujących mikrofal – postępowanie jest podobne do transmisji radiowej – możemy zdalnie przekazać ludzkiemu mózgowi określone treści bądź w formie słyszalnych dźwięków bądź niesłyszalnych – ultradźwięków. Człowiek nie może usłyszeć ultradźwiękowych przekazów, ale mózg je postrzega i nasze zachowanie może zostać w ten sposób zmanipulowane.

Gęstość/natężenie energii elektromagnetycznej potrzebnej do zdalnej kontroli ludzkiego systemu nerwowego nie przekracza norm ustalonych przez Unię Europejską i jest mniejsza niż gęstość/natężenie pola podczas transmisji przez telefon komórkowy.

Dlatego my, niżej podpisani, prosimy o ustanowienie prawa, które zakazywałoby rozwoju i stosowania urządzeń umożliwiających podobne kryminalne działania i pozwalałoby policjom państw europejskich na wykrywanie tego typu promieniowania i ustalanie źródła jego pochodzenia. Prawo to powinno pozwalać sądom na surowe karanie przestępców, którzy chcieliby posługiwać się podobnymi metodami.

Na mocy prawa powinno się także zakazać używania wszelkich nieznanych dotąd lub skrywanych technologii umożliwiających zdalną manipulację elektrycznymi prądami płynącymi w ludzkim mózgu i centralnym systemie nerwowym, które to technologie mogą być użyte w tych samych zbrodniczych celach.

Z dokumentu zatytułowanego Technologie Kontroli Tłumu powstałego z inicjatywy PE wiemy, że niektóre Państwa członkowskie EU (członkowie NATO) przyjęły amerykańską doktrynę broni nieśmiercionośnych, która obejmuje „systemy, które mogą bezpośrednio oddziaływać na układ nerwowy człowieka”
http://www.europarl.europa.eu/RegData/etudes/etudes/stoa/2000/168394/DG-4-STOA_ET%282000%29168394_EN%28PAR02%29.pdf

W marcu 2016 roku zostało to pośrednio potwierdzone przez polskiego Ministra Obrony Narodowej, kiedy obiecał rozpatrzyć skargi polskich obywateli uważających się za ofiary elektromagnetycznych ataków na ich system nerwowy. https://www.youtube.com/watch?v=YgVs4m0lNY#t=33

Z tej przyczyny prawo, które Parlament Europejski powinien przyjąć, powinno zawierać także zakaz stosowania na własnych obywatelach tego typu technologii przez agencje rządowe, ponieważ wyposażenie agencji rządowych w podobne technologie stałoby w rażącej sprzeczności z demokratycznymi konstytucjami państw członkowskich Unii Europejskiej, pozostawiając ich bezbronnych obywateli narażonych na ataki na ich system nerwowy lub manipulację ich umysłami w momencie, gdy mają podejmować decyzje o charakterze politycznym.

Skoro większość europejskich mediów pomija to zagadnienie (również Wiadomości w Polsce o tym nie donoszą) wnioskujemy, że europejskie Państwa członkowskie, będące jednocześnie członkami NATO, zostały zobowiązane do utajniania informacji o tych broniach i do blokowania regulacji prawnych przeciwko ich stosowaniu. Ta nasza teza została potwierdzona przez polski tygodnik NIE, kiedy dziennikarz zapytał Polskie Ministerstwo Obrony, dlaczego nie spełniło obietnicy Ministra i nie powołało komisji do zbadania skarg polskich obywateli w sprawie ataków elektromagnetycznych, Ministerstwo odpowiedziało, że ten temat jest przedmiotem tajemnicy państwowej związanej z bezpieczeństwem narodowym.
http://nie.com.pl/artykul-str-glowna-12/macierewicz-zdalnie-sterowany/#more-38883

Ponieważ państwa członkowskie UE przez swoje członkostwo w NATO są zmuszone do utrzymywania w sekrecie istnienia wyżej wymienionych technologii, jest oczywistym, że prawo, jakie proponujemy, może zostać wprowadzone w krajach członkowskich, tylko, jeśli zasada subsydiarności zostanie ominięta i inicjatywa ustawodawcza przejdzie na Parlament Europejski, który jest instytucją znacznie potężniejszą niż poszczególne parlamenty krajów członkowskich.

Ufamy, że nie popieracie Państwo przestępczego używania pola elektromagnetycznego lub innych pól energetycznych przeciwko obywatelom państw członkowskich UE oraz, iż ustanowicie prawo chroniące obywateli państw członkowskich przed podobnymi atakami i powołacie specjalne agencje rządowe do wykrywania tychże. 

Wierzymy również, że jesteście świadomi kryzysu demokracji, jaki stwarza utajnione posiadanie przez rządy środków pozwalających na zdalne manipulowanie umysłami ich obywateli. Pozostaje to w ostrym konflikcie z konstytucjami państw członkowskich UE. 

Wyrażamy nadzieję, że okażecie swoje przywiązanie do wartości poszanowania ludzkiej godności, wolności i demokracji zawartych w Traktacie o Unii Europejskiej i z jednej strony podejmiecie prace nad zakazem używania technologii umożliwiających zdalną manipulację ludzkiego systemu nerwowego i umysłu a z drugiej przeciwstawicie się powstawaniu reżimów totalitarnych nowego typu.

Przypominamy, że już w 1999 PE wezwał “do opracowania międzynarodowej konwencji wprowadzającej globalny zakaz wszelkiego rozwoju i proliferacji/rozlokowania broni umożliwiających jakąkolwiek formę manipulacji istotami ludzkimi.”
http://www.europarl.europa.eu/omk/omnsapir.so/pv2?PRG=DOCPV&APP=PV2&LANGUE=EN&SDOCTA=8&TXTLST=1&POS=1&Type_Doc=RESOL&TPV=DEF&DATE=280199&PrgPrev=TYPEF@A4|PRG@QUERY|APP@PV2|FILE@BIBLIO99|NUMERO@5|YEAR@99|PLAGE@1&TYPEF=A4&NUMB=1&DATEF=990128

(gdzie pominęliście Państwo pierwotnie proponowane sformułowanie:

„która chce wykorzystać wiedzę o chemicznym, elektrycznym, akustyczno-wibracyjnym lub innym funkcjonowaniu ludzkiego mózgu”)
http://www.europarl.europa.eu/RegData/etudes/etudes/stoa/2000/168394/DG-4-STOA_ET%282000%29168394_EN%28PAR02%29.pdf).

Od tamtej pory nie uczyniliście niczego, by chronić obywateli Europy przed zdalnymi atakami na ich system nerwowy.

autor: Mojmir Babacek
tłumaczenie: Ewa Pawela

 

 

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kelly
6 lat temu

Hi I’m an American citizen who flew out to poland yesterday to warsaw, to meet magnus olsson, and other Ti, magnus is sick, and couldn’t speak at the conference today in warsaw. Can you give my email to other victims and speakers, so that I can meet them face to face before I go back to USA? I sent email to slawek, and another Ti andre.I’m looking to meet ewa pawela, and any other women ti. I think your website is one of the best websites for information about this. It has more truth exposed then in the USA Pacts Intl. There are perps in Pacts intl. I’ve listened to their conference calls and spoke on them.They don’t let victims speak about the torture rapes reality. It sounds like actors actresses. They keep doing v2k psych torture, as I write this I’m being attacked thru my head by microwave the wall roof of hotel. These men do not own me and they are not telling me what to do think say feel about anything as a hostage. An aircraft followed me to poland! It’s parked in sky above a hotel in warsaw!-it’s doing electronic abuse attacks to the walls ceiling ac in room! It’s creating clicks on walls as I write. They try to write for me trying to write their words. Please email me Kelly. Humanrights29@fastmail.com and send contacts to meet this week. Thank you.

Zapisz się do newslettera
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x