Międzynarodowy Dzień Targeted Individuals – TI Day | STOP 5G | 29.08.2019

Międzynarodowy Dzień Targeted Individuals 2019

Tajlandia
Maroko
USA (Chicago, Lexington, New York, Orlando,  Philadelphia, Phoenix, Portland, Pueblo, Sacramento, Saint Paul, Spartanburg, Venice)
Nowa Zelandia
Indie
Wielka Brytania
Rosja
Francja
Włochy
Japonia
Polska


Szanowni Państwo !

Stoimy u progu wydarzeń, które wkrótce określą nasze być lub nie być, jako naród, państwo , ludzkość w ogóle , gdyż jak wiemy z jednej strony Mega Ustawa w kwestii wprowadzenia śmiercionośnej sieci 5G z drugiej Ustawa 447 ,na dodatek Podatek Katastralny i wiele innych ustaw i rozporządzeń , które nas eliminują już nie jako pełnoprawnych obywateli naszego Państwa, ale wyeliminują w ogóle……

Najistotniejszą w tej chwili sprawą jest Mega Ustawa , która jest wprowadzana z rażącym naruszeniem właściwego procedowania, w szalonym tempie i z wykluczeniem udziału opinii społecznej. O tych faktach usłyszycie tutaj :

http://stop5g.com.pl/

https://www.facebook.com/groups/304446007058524/

Wprowadzenie technologi opartej na sieci 5G to całkowita kontrola społeczeństw , kontrola myśli i zachowań jednostki ,wzmożona śmiertelność i nie koniecznie tylko na wytworzone sztucznie nowotwory. Ale będą dominować!

My dzisiaj wiemy już , po testach na nas, że zdalną technologią można wywołać każdą chorobę, każdy stan i emocję. Do tego służy odpowiednio zmodulowana radiacja elektromagnetyczna z zakodowaną informacją w polu torsyjnym. Innymi słowy pole elektromagnetyczne jest nośnikiem pól torsyjnych do przenoszenia każdej informacji w różnej postaci …. Do przenoszenia w taki sposób groźnych informacji, najlepiej i w masowy sposób służy właśnie przemysł telekomunikacyjny. A w tej elektromagnetycznej ,niewidzialnej ‚zupie jest możliwe już dzisiaj także śledzenie i podsłuchiwanie myśli ‚Kowalskiego gdy tylko zajdzie taka potrzeba, ale też ukierunkowywanie jego myśli w zupełnie innym kierunku niż sam by sobie tego życzył dla swojego dobra, poza jego całkowitą świadomością …. O takich możliwościach poczytasz dzisiaj w internecie jako o teoriach spiskowych , ale na stronie http://www.stopzet.org są dowody na istnienie już tej technologii i są jej ofiary .

Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę,że właśnie firmy telekomunikacyjne są wykonawcami zadań zlecanych przez wojsko i są pod jego kontrolą… A w tej elektromagnetycznej Erze linia rozgraniczająca sektor wojskowy od cywilnego szybko zanika , gdyż jak pisze w swoim art. „Broń do politycznej kontroli mas” Elane Freeland , to wojsko redefiniuje całość życia jako przestrzeń bitewną. My cały czas uczestniczymy już dawno w wojnie innego typu , wojnie informacyjnej , psychologicznej, nie zdając sobie nawet sprawy. Dzisiejsze wojny to nie czołgi i armaty a technologia nie pozostawiająca prawie śladów , to m.in. sieć piątej generacji ,gdzie obok internetu rzeczy ( inteligentne liczniki,monitoring, autonomiczne samochody,lodówki ,odkurzacze itp …. ) będą nasze ze skanowane fale mózgowe i nasze mózgi poddawane psychotronicznej obróbce…. Robiąc z nas bezwolne zombi . Przed takim zakończeniem zabawy z najnowszymi technologiami już ponad dekadę temu ostrzegał były generał KGB Ratnikow – link : http://stopzet.org/tag/ratnikow/

Dlatego w imieniu naszego Stowarzyszenia STOP Zorganizowanym Elektronicznym Torturom zapraszam Państwa bardzo serdecznie na pikietę w dniu 29 sierpnia do Warszawy. Ta pikieta to Międzynarodowy Dzień TI (Targeted Indywidual ) gdzie przejdziemy pod Centralne Urzędy naszego państwa, (MON (Klonowa)., Premier , MS, Sejm ) aby przypomnieć rządzącym o naszym jeszcze istnieniu i pozostawieniu nas samych sobie , ostatnio bez żadnej odpowiedzi na konkretne pytania i konkretne zarzuty.

Pozostawionych w okrutnych torturach każdego dnia, czego wyraz nie raz dawaliśmy w udokumentowanej korespondencji , także wideo czy zdjęciowej. A to przecież Rząd i podległe mu Ministerstwa odpowiadają za nasze bezpieczeństwo i naszą Wolność .

Po pikiecie zapraszamy do studia na CEP Powiśle (ok 17 tej) na projekcję Filmu z Jesse Venturą o kontroli umysłu , po projekcji zaplanowaliśmy dyskusję  w temacie zdalnych elektronicznych tortur, pokażemy fotografie naszych zmasakrowanych ciał wiązkami zdalnych promieni śmierci oraz pokażemy nagrania z prywatnych kamer, jak można wpływać na system nerwowy człowieka oraz na motorykę ciała poza możliwością jakiejkolwiek obrony . Wyjaśnimy mechanizmy takiego działania w oparciu o jakie metody jest dzisiaj możliwe zawładniecie nie tylko umysłem ale i ciałem człowieka .

Jeśli obejrzycie film pt. ” 5G Apokalipsa -Wyginięcie ” : https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=-8Ur3_vQb8Q&fbclid=IwAR3SLgbKFDFncqrGAaufsCCOvU3y9bCVal2gH8Ley8r683XOOaCIxhpv_hYto   wierzę, że zrozumiecie dlaczego połączenie teraz naszych wspólnych poczynań jest tak  ważne !


Jako lekturę uzupełniającą do dzisiejszego tematu załączam prelekcję Ewy Paweli przygotowaną na Konferencję przeciwko 5G w dnia 28 luty  w Krakowie oraz petycję w sprawie 5G dr Diany Wojtkowiak do Prezydenta RP (Oba pisma w załącznikach )

oraz bardzo dobry artykuł jako kontynuacja 5G : https://3obieg.pl/manipulacja-cyber-elektroniczna-poprzez-siec-smierci-5g/?fbclid=IwAR2vJ-nZp986buG3y3wpWFeQ7P1g7S9JEVN9uV0H9oJdLxiFsRj4hAC2CjA

Celem tegorocznej międzynarodowej pikiety jest uświadomienie naszym Rządzącym i szerszemu ogółowi społeczeństwa polskiego, że wprowadzenie sieć 5G świadomie bądź nie, doprowadzi do katastrofy całego ekosystemu i naszego ludzkiego bytu opartego na świadomej woli jednostki i jego podstawowych praw . Doprowadzi to do istnienia sterowalnych zdalnie marionetek wykonujących polecenia międzynarodowych korporacji pod zarządem i dyktaturą struktur NWO, jako globalnego Zarządcy ludzi ,których chcą sprowadzić do stada bezmyślnych owiec zarządzanych przez Sztuczną Inteligencję. A do której to roli nasi rządzący chcą nas sprowadzić swoimi bezmyślnymi ustawami ,nakazami i rozporządzeniami . NIE POZWÓLMY IM NA TO !

29 sierpnia to Międzynarodowy Dzień TI (Targeted Indywidual ), w tym dniu 29 sierpnia w Sejmie będzie ponownie pro-cedowana Mega Ustawa w sprawie 5G  , BĄDŹMY w sejmie i pod Sejmem i pod tymi wymienionymi instytucjami rządowymi i pokażmy, że NIE ZGADZAMY  się na usystematyzowane LUDOBÓJSTWO !!!   W razie pytań jesteśmy pod telefonem 500865420


Pikieta z przemarszem-29-08-2019r. 

Zaczynamy Spotkaniem pod Pałacem Belwederskim na ulicy Belwederskiej 54/56 o godz.12:00 tej, następnie wyruszamy pod siedzibę MON (zostawiamy pismo, na które nie dostaliśmy odpowiedzi od ponad 2 lat, wcześniej na głos odczytamy je dla zgromadzonych)

Następnie idziemy o 12:30 do Kancelarii Premiera (Alejami Ujazdowskimi idziemy aż do sejmu) godz. 12:40 Kancelaria Premiera, pozostajemy tam ok. 25 min, też zostawiamy pismo które wcześniej odczytamy.

Dalej godz. 13:10 wyruszamy do MS,

O godz. 13:20 jesteśmy pod MS i jesteśmy tam też ok 20 min. też odczytamy pismo i zostawimy Ministrowi

13:40 wyruszamy pod sejm (idziemy dalej Alejami Ujazdowskimi. I na koniec skręcamy w Matejki i dochodzimy do Sejmu. (może inna,lepsza propozycja?)

godz. 14:00 Sejm. Jesteśmy tam też ok 30 min. Wygłosimy też swoje opinie w tematach aktualnie procedowanych

Godz. 14:30 wyruszamy spod Sejmu

Idziemy Wiejską ,do placu trzech Krzyży, Nowy Świat i Krakowskie przedmieście, do Pałacu prezydenckiego

O godz. 15:20 tej – Prezydent tutaj też ok 30 min, odczytamy pismo które zostanie też złożone w Kancelarii Prezydennta i wracamy Krakowskim Przedmieściem w kierunku do Nowego Światu na ul.Kopernika 30 do CEP Powiśle – Rafała Mosakowskiego (ok 15 min zajmie trasa na przejście) Przerwa na posiłek .

Na 17- tą zaplanowaliśmy projekcję filmu o kontroli umysłu z Jessym Wenturą, po zakończeniu debata na w sprawie 5G w kontekście kontroli umysłu i zdalnych tortur elektronicznych.

Film o mind control trwa ok godz. Potem debata na te tematy, wyświetlimy zdjęcia naszych zmaltretowanych ciał wiązkami mikrofalowymi, pokażemy nagrania wyginania ciała i blokowania motorki człowieka i uczenia komputera zachowania człowieka z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, poprzez połączenie interfejsu mózg-komputer-mózg, na żywym przykładzie. Tą debatę planujemy na ok 2 godz., na którą zapraszamy także polityków, posłów i senatorów i każdego zainteresowanego tym tematem.


logo-STOPZET2

Prezes STOPZET – Zofia Filipiak

mindwars logo

MIND WARS PL –   Sławomir Wiktor

źródło: https://mindwarspl.wordpress.com/

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x