Pismo do Posłów i Senatorów -Prośba o zajęcie stanowiska w sprawie mikrofal

 

Toruń dn. 15-06 -2021r.

 

Stowarzyszenie

STOP Zorganizowanym

Elektronicznym Torturom

 

Prośba o zajęcie stanowiska w sprawie mikrofal

Szanowne Panie Posłanki,

Szanowni Panowie  Posłowie ,

.

Stowarzyszenie STOPZET (STOP Zorganizowanym Elektronicznym Torturom ) wielokrotnie zawiadamiało instytucje rządowe o tragicznej sytuacji tysięcy  ofiar kontroli umysłu, elektronicznych tortur, testowania broni energii skierowanej oraz Gang stalkingu, czyli metod stosowanych od dekad do niszczenia ludzi w Polsce, za cichym przyzwoleniem władz najwyższych.

Z uwagi na brak reakcji  rządzących, wystosowaliśmy ostatnio swój apel w formie Listu Otwartego do Prymasa Polski (w załączniku ) z prośbą o interwencję do rządzących,  z wyraźnym żądaniem przerwania tortur psycho-fizycznych na Polakach.

Natomiast  do Państwa zwracamy się o wystąpienie do Prezydenta  RP wzorem Kongresu amerykańskiego, który wystąpił z takim wnioskiem do prezydenta Bidena:

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-pracownicy-rzadu-usa-atakowani-bronia-mikrofalowa-tajemnicze,nId,5254243#crp_state=1

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kongres-apeluje-o-zbadanie-atakow-na-Amerykanow-bronia-mikrofalowa-8119465.html

https://www.o2.pl/informacje/pacjenci-slysza-i-widza-zmarlych-tajemnicza-choroba-atakuje-mozg-lekarze-bezradni-6647459222612544a?fbclid=IwAR1wk5ZhNBaq15lqaNmNtiTl1B5Qe-ZVFP3ClUukLLX8KEtn1blngG6IqM0

W naszym przypadku należy także jak najszybciej doprowadzić do :

– ochrony ludności cywilnej przed atakami energią skierowaną ,

– powołania Komisji Śledczej wyjaśniającej, kto stoi za procederem inwigilowania i prześladowania różnymi metodami operacyjnymi, doprowadzając do rozstroju zdrowia i utraty życia polskich obywateli?

Ponadto oczekujemy od Państwa :

– Odpowiedzi, czy weźmiecie Państwo udział    w Konferencji z udziałem  specjalisty od mikrofal ( dr fizyki Barrie Trower )? który  potwierdzi , że to,  na co skarżą się nasi członkowie jest faktem, gdyż wymieniony dr Barrie Trower jest w stanie to udowodnić i zmierzyć  się argumentacją przeciwników w tym temacie.

Dlatego dobrze by było, aby przedstawiciele rządu (sceptycy, przeciwnicy ) powołali swoich specjalistów od mikrofal i przedstawili swoją argumentację,   jeśli  nasze problemy, przedstawione na stronie stopzet i w obszernych zawiadomieniach do organów ścigania, ich zdaniem nie mają uzasadnienia w faktach,do czego szanownych Państwa zobowiązujemy.

Aczkolwiek ,wydaje się to zbyteczne, gdyż prezydent RP Andrzej Duda uczestniczył w tym cyrku  Forum G-7  we wrześniu 2020r. gdzie błazen Boris Johnson właśnie z ogromnym entuzjazmem wypowiadał się  o możliwościach  nowoczesnych technologii, które to  jego zdaniem są jak „ZBAWICIEL i przemienią świat cudownie i dobrodziejsko ” . Ale  jakoś nasze życie nie wygląda z tego powodu różowo, a wręcz przeciwnie, zostało zamienione w piekło.

https://www.youtube.com/watch?v=3VIu_jBRDEU

B.J. rozwodzi się nad nanotechnologią, „która zrewolucjonizuje medycynę produkując roboty mniejsze od czerwonych krwinek, zdolne do pływania wewnątrz naszych ciał, aplikując substancje medyczne”.

Tak, aplikując w obowiązkowych  szczepionkach messenger mRNA, który zmieni ludzi w cyborgi. Taka jest wizja świata wg szaleńców .

Dla przypomnienia załączam  art. z Newsweeka z 2016r. , w którym już  prawie 6 lat  temu   nagłaśnialiśmy ten problem  …. Objawy tożsame, co u amerykańskich dyplomatów czy żołnierzy.

https://www.newsweek.pl/polska/ofiary-broni-elektromagnetycznej-pisza-do-ministerstwa-sprawiedliwosci/eq65vj9?fbclid=IwAR0ncMl_rGKMqB0anf_fpoy1yIbulJKveBfvFE5VPrtZqT6ujboxCDbo1KI

Nasza   gorąca prośba o jak najszybsze zajęcie stanowiska w tej bulwersującej sprawie, bo czasu jest naprawdę bardzo mało na obronę przed tym NWO,  czy jak kto woli Nowym Ładem, Nową Rzeczywistością ,Zrównoważonym Rozwojem, itp ….

W załączeniu List Otwarty  do Prymasa Polski.”

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x