” Głosy w głowie” —-Voice to Skull (V2K)

Cześć.

Mam na imię Piotr.

Do połowy roku 2018 nie byłem świadomy tego co się dzieje wokół mojej skromnej osoby.
Wiedziałem że są przeprowadzane ” jakieś działania operacyjne” wobec mnie (zostało to tak zorganizowane,że nie było możliwości się nie zorientować) ale nie spodziewałem się czegoś tak żałosnego.

Zaczęło się od potocznie mówiąc „głosów w głowie” i nietypowych zachowań grupy różnych ludzi,znanych mi lub też nie.
Za pośrednictwem internetu ” dotarłem” do telewizji NTV, w której wysłuchałem relacji kilku osób opowiadających właśnie o bardzo nietypowych przeżyciach,szukając dalej odnalazłem tematykę Mind Control i w jednym z nagrań z udziałem pana Sławka zobaczyłem bloga,którego prowadzi,a w nim zawartą treść.

W oparciu o swoje doświadczenia,historię osób przedstawiających swoje historie,między innymi bloga pana Sławka i całą PLAYLISTĘ związaną z tematyką Mind Control,nie mam żadnych wątpliwości.
Myślałem,że jestem jakkolwiek dziwnie to zabrzmi,” w jakiś sposób wyjątkowy ” ale teraz wiem,że zostałem „potraktowany schematycznie”. Powielający się u bardzo dużej ilości osób (również mnie),schemat działań, wskazuje,że „podlegamy” ściśle określonemu schematowi (Gangstalking,Electronic harassment,Kontrola umysłu,Kontrola Społeczna,Inwigilacja,Tortury)
Wymienione przeze mnie przykłady są doskonale opisane na blogu pana Sławka.

Postanowiłem opisać kilka zaaranżowanych sytuacji jakie są podjęte wobec mnie :

– pozwolę sobie na użycie stwierdzenia „klasyka gatunku”, a więc całodzienne,często bywa również w nocy :
pukanie,stukanie,skakanie,upuszczanie przedmiotów,spuszczanie wody w toalecie (zawsze jak wchodzę),
bywa również wręcz walenie po ścianach ( nie wiem czym to robią może głową bo chyba pusto w środku, taka mała dygresja )
Zaznaczę jeszcze,że przeprowadziłem się do innego miasta i jest dokładnie to samo. (schemat )

– zawsze jak pale (pale przy otwartym oknie) – trąbienie (klakson samochodowy) ,włączanie alarmu samochodowego,
bywa nawet świecenie latarką z okna naprzeciwko,he he, jak głupio to nie zabrzmi,ma miejsce.
15 po południu czy 3 nad ranem nie ma znaczenia zawsze to samo (schemat)

– po oglądnięciu np. filmu na drugi dzień w pracy od razu mam zadane pytanie czy oglądałem wczoraj film taki i taki ,wymieniony z tytułu zostaje film jaki oglądałem poprzedniego dnia, albo dla odmiany jedna osoba mówi do drugiej oglądałem wczoraj film pod tytułem i wymienia z nazwy film,który oglądałem ( Nieważne czy to film,czy gra,relacja jakiegoś wydarzenia). Również dotyczy to rozmów telefonicznych (rozmawiam z kimś przez telefon o czymś) Na drugi dzień kurde takim dziwnym zbiegiem okoliczności
jest komentowana rozmowa którą odbyłem w poprzednim dniu.
Tutaj również zaznaczę,że po przeprowadzce podjąłem pracę w innej firmie,innym mieście, a jest stosowana ta sama metoda. (schemat)
Dopisze jeszcze,że wmawiano mi rzeczy których nie zrobiłem,zastanawiałem się często co ten idiota do mnie wygaduję.Gaslighting–ten mało znany termin nazywa rodzaj przemocy psychicznej, polegającej na takim manipulowaniu drugą osobą, by stopniowo przejmować kontrolę nad jej sposobem postrzegania rzeczywistości. To były tak zwane nie chcę tutaj ubliżać ale tak się potocznie mówi proste chłopy ze wsi od pługa oderwane,moim zdaniem „zadaniowani”

– również istnieje metoda,nazwałem tą metodę-metoda na kaszel 🙂
tutaj nie ma reguły gdzie-dosłownie wszędzie,wszyscy się nagle rozchorowali i zaczęli dużo kaszleć.
czy to praca,czy na ulicy,przechodząc obok jakiegoś miejsca,zdarzało mi się,że ktoś w środku zimy wybiegał np. z miejsca pracy,chyba nie zdąży ubrać kurtki i musiał sobie zakaszleć,tutaj przypomniała mi się wypowiedż pana Witka Hake,że nawet w majtkach nieraz wybiegał gościu na balkon żeby mu się tylko pokazać jak wychodził z domu,po prostu nie zdążył się jeszcze ubrać a miał się koniecznie pokazać.Ktoś przeczyta i powie, e tam to normalne przewrażliwiony,nie obchodzi mnie to,piszę tutaj stricte do ludzi,którzy wiedzą o czym piszę.

– następny dział,nazwijmy go działem pod tytułem remonty.
Dużo osób dotkniętych tą tematyką opisuje,że odbywają się w okół nich remonty
W poprzednim mieszkaniu miałem 2 remonty(nie mieszkałem sam,jak wracałem z pracy często już nikogo nie było),nowa sąsiadka nade mną-remont robiła póżniej stukania,pukania itd.
Obecnie mieszkanie w którym przebywam jest też po remoncie a sąsiedzi którzy się wprowadzili też robili miesięczny remont.
Nie wiem czy wnosi to coś dla sprawy ale opisuje jak się rzeczy mają.

– telewizja – ogólnie mam odłączony telewizor,nie oglądam,radia też unikam.
Będąc kiedyś u kogoś kto miał włączony telewizor odebrałem w „dziwny sposób głoś komentatora sportowego”
Tutaj nie będę tego opisywał, ale czytałem i słyszałem wypowiedzi ludzi,którzy stricte wiedzą o czym piszę.

– głosy w głowie-
Voice to Skull (V2K)
Na początku szukałem kamer,mikrofonów nie wiedziałem o co kaman,w szkole o tym nie mówią,w gadzinowej prasie też się nie zająkną,gdyby nie to że sam się z tym „zderzyłem” do dzisiaj bym o tym nie wiedział,no bo skąd?. Próbowano mi wmówić żebym brał leki a przejdzie,ale moim zdanie to „lewe sanki ” odmówiłem przyjmowania tych dziwnych specyfików.

– nazwijmy to stymulowaniem mięśni :
bywa że napina mi się biceps w lewej ręce po 10 razy z rzędu,odczuwam drobne kłucie na udach,żołądku,nogach,w zasadzie na całym ciele,jest to zsynchronizowane z Voice to Skul,może przypadek ale nie wydaje mi się,

– zmiany samopoczucia:
wiem o tym,że jest literatura fachowa w której doktorzy jednoznacznie stwierdzają,że jest możliwość oddziaływania na ludzki układ nerwowy za pomocą elektroniki.Między innymi Doktor Robert Duncan,kto ma wątpliwości niech posłucha jego wypowiedzi.
Mam „intubowane” wielokrotnie stany pobudzające moją nerwowość,nieuzasadnione lęki,obawy,ogólnie mówiąc nazwijmy to stanami depresyjnymi,”piski w uszach”.

W wielkim skrócie spróbowałem opisać co się dzieje.

Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera