Wirtualne napaści cybernetyczne i nękanie psychotroniczne

Ponieważ od dwóch niemalże lat sprawę prowadzę z wieloma urzędami w Polsce, niestety bezskutecznie, gdyż odmawia mi się pomocy i kolejno umarza sprawy złożyłam moją sprawę do CERT.GOV.pl i chciałabym złożyć moje zeznanie w waszej Białej Księdze. Od powrotu do kraju w 2002 r. i wprowadzeniu się do mojego nowo wybudowanego domu (2004 ) a jeszcze bliżej od wejścia do UE (2005) co noc dochodziło do budzeń z niewiadomego powodu około północy lub 1- do 3 nad ranem a dodatkowo ok. 4-5 tak, że budziłam się średnio 2-4 razy na noc, słysząc nieraz pojedyncze słowa lub zdania, potem były to nawet groźby. Wydawało mi się wówczas, że dochodziło do dysfunkcji rządowych lub militarnych urządzeń satelitarnych i sama nie miałam pojęcia, gdzie taką sprawę zgłosić? Od kilku lat śledzę państwa działalność i czytam ważne artykuły. Sama, gdy studiowałam na Uniwersytecie dochodziłam do wniosku, że stałam się „targetem” i jestem nękana przez nieprzyjaznych mi ludzi o kryminalnych zakusach, którzy zainteresowani byli moją karierą, majątkiem, firmą, rodziną lub orientacją polityczną.
Dziś natknęłam się na Wasz artykuł pt. Komentarz nt. broni psychotronicznych z cyklu znalezione w sieci z 28 marca 2016 roku i podane tam sprawy absolutnie pasują do manipulacji jakie stosuje się wobec mnie. Pod koniec roku 2016 jak dobrze pamiętam wstawiono w mojej okolicy nowe słupy energetyczne i tak zwanego Wi Fi Maxa następnie w grudniu 2017 roku najprawdopodobniej doszło do podłączenia prędkości 5 G a nawet wówczas podpisałam nową umowę z siecią komórkową, która reklamowała się z tą prędkością i sprzedała mi pakiet LOVE w 5G (na reklamach) obecnie telefonia ta używa i reklamuje użytkowania światłowodów. Firma Orange nie jest wyjątkiem, bo inne sieci poszły w te same ślady. Zapraszam na stronę 5G.pl, która ukazuje nasze rejony jako otwartą sieć 5 G. Pomijam normy które powinny zachować takie urządzenia i ich bliskość zabudowań która jest szokująca zwłaszcza w pobliskim miasteczku odległym o jedynie 4 km od naszej miejscowości.
Jako target doznałam :
1. inwigilacji sporadycznej z manipulacją wyborczą w tle, inwigilacją natury finansowej (kierowane pytania co posiadam i ile tego jest?) oraz stałej z zastosowaniem złośliwego oprogramowania od ponad 22 miesięcy (same wulgaryzmy i prowokacje do rozmowy (Chater Box czy Papuga – w celu rejestracji dostatecznej liczby słów i wyrażeń) co mogło być a nie musiało być następstwem ataku cybernetycznego na urządzenia państwowe, energetyczne lub też zainstalowanego z innego powodu (zbieranie informacji o osobie w tym biometrycznych lub symulacje ich przeprowadzania w celu ośmieszenia osoby nękanej, ect.). W 2017 rok najwięcej dotkniętych cyberatakami były małe przedsiębiorstwa w Polsce. Info w Cyberdefence24.pl)
2. ataku psychotronicznego z dnia 31/1 kwiecień 2018 roku, (święta Wielkanocne i Prima Aprilis jednocześnie), który całodobowo trwa aż do dziś i tzw. Nękania psychotronicznego z użyciem wulgaryzmów, zastraszeń, okropnych szykan przy modulowaniu głośności i użyciu tzw. Ruletki głosowej (maskowanie głosów) oraz w tym celu możliwe wykorzystanie urządzeń typu mobilne multimedia sprowadzane np. z Chin, lub z innych źródeł zagranicznych przerabianych drogą domową i używanych na nielegalnych wysokościach i szkodliwych dla ludzi częstotliwościach, GPS mobilne do ochrony dóbr, do dozoru np. zwierząt lub starszych osób, stosowane najprawdopodobniej również do inwigilacji i nękania osób zdalnie, następnie użycie urządzenia oddziaływującego na „neuro system” człowieka via namierzenie zdalne, przez komórki, lokalizator Google i Wi Fi w tym nękanie neuro impulsami, pikowaniem skóry (te same bolesne oznakowania jak w jednym z waszych filmów), pobudzaniem rejonów mojego ciała i atakiem falami radiowymi lub elektromagnetycznymi do końca 2017 roku a następnie falami dźwiękowymi lub z użyciem obydwóch systemów jednocześnie,
3. kradzieży o charakterze cybernetycznym cennych przedmiotów z zastosowaniem psycho-manipulacji i sennych przekazów (wymęczona osoba jest programowana na utratę dóbr a nawet wypadek)
4. wyrządzonych szkód i uszczerbku na zdrowiu poprzez zastosowaniem zdalnych urządzeń, stałe podłączenia i stymulacje fal oddziałujące na mój organizm, zwłaszcza przy komputerze, przed TV i w łóżku podczas snu z wykorzystaniem impulsów świetlnych czyli podłączeń typu foto 3 G (nowe produkty stosowane przez telefonię)
5. Ponieważ nękanie trwa w każdym miejscu i części świata czyli podczas podróży podejrzewam użycie fal ultrasonicznych czyli poniżej słyszalności człowieka co też mogą wywoływać podane urządzenia w pkt. 2 (wszystko najbardziej pasuje do poniższych fragmentów w/w artykułu odnośnik #2-5 i komentarzy internautów), ale polecam również info o neuro programach ze Wschodu jak i doświadczenia dr Rauni Kilde. Polecam książkę pt. Cyber wojna ” P. Łuczak naświetlająca sprawy cyberataków od 1981 roku a w Polsce znanych dopiero i zauważalnych od 2007 i 2010. Szkoda, nie ma publikacji rządowych na ten temat a te sponsorowane są przez prywatne i niezależne media takie jak Bazet Plska i nowe Państwo czy Wiara Patriotyzm i Sztuka „Wpis”. Nasze społeczeństwo jest tak nieuświadomione co do niebezpieczeństwa grasującego po sieci tzw. cyber hakerstwa i działań cyberwojennych żę nie wie że cywile mogą być użyci do maskowania ich działań i mogą stać się jednocześnie ofiarami cyberataków i stanów chorobowych czy nawet śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera