Jak się chronić

Ochrone należy rozpocząć od wzmocnienia swojego organizmu, ponieważ tylko silny organizm jest w stanie wychwycić wszelkie nieprawidłowości i narzucane na nasz mózg sztuczne myśli i zachowania. Należy:
 1. Zrezygnować z wszelkich silnie przetworzonych dań i produktów spożywczych, zakonserwowanych tak że nie jesteśmy w stanie ich całkowicie strawić w swoim przewodzie pokarmowym, co prowadzi do rozwoju grzybów, pleśni, które wydzielaja do organizmu silne toksyny…, na rzecz prostych dań, całych i świeżych składników, domowych posiłków bez wzmacniaczy smaku, aspartamu i innych podejrzanych i modnych dodatków. Dobrze jest wprowadzić produkty spożywane bez obróbki termicznej m.in. dla lepszej flory bakteryjnej, wykorzystując tym samym cały zestaw witamin i minerałów, zwłaszcza produktów uprawianych wg dawnych metod.

  "Dr Hubert Czerniak, lekarz chorób wewnętrznych z ponad 20 letnim stażem wyjaśnia w jaki sposób chemikalia uszkadzają ludzkie hormony powodując zaburzenia hormonalne u dzieci i dorosłych oraz niszczą nasz mózg.

  W dalszej części wywiadu dr Hubert Czerniak wyjaśnia czym jest Chemtrails, jaka jest prawdziwa przyczyna oprysków Chemtrails oraz jak się bronić przed zanieczyszczeniami i odtruwać nasz organizm, źródło."

   
   

 2. Całkowicie zrezygnować z mleka i nabiału ponieważ jak dowodzą badania kazeina zawarta w mleku rozszczelnia jelita, a to prowadzi do szeregu problemów ze zdrowiem. Nam potrzebny silny organizm, nie chorowity. "Koty karmione krowim mlekiem zapadały na "ludzkie" choroby: artretyzm, łysienie, utrata zębów, marskość wątroby, choroby degeneracyjne mózgu i rdzenia kręgowego." więcej tutaj

 3. Jeść produkty bogate w bakterie probiotyczne czyli wszelkie kiszonki (nie kwaszone, a kiszone), ponieważ odbudowana flora bakteryjna także jest uznawana za ważną przy odbudowie, wzmocnienie zdrowia psychicznego. "to właśnie komórki znajdujące się w jelicie produkują 80% serotoniny (hormonu szczęścia oraz tryptofan, który jest prekursorem serotoniny), która znajduje się w naszym organizmie." więcej tutaj.

 4. Jeść produkty bogate w magnez, witaminy z grupy B, duże dawki B12, przy okazji przyjmowac potężne dawki wit. C, ponieważ szczególnie te witaminy i minerały są w stanie wzmocnić nasz układ nerwowy, wierzę że także uniknąć lub opóźnić pojawienie się niektórych chorób układu nerwowego jak stwardnienie rozsiane. Jesteśmy przewlekle narażeni na pulsacyjne promieniowanie elektromagnetyczne (psychotroniczne) o zmiennym natężeniu, które powoduje pojawienie się impulsów elektrycznych w naszym układzie nerwowym, różnego rodzaju sprzężenia, spięcia, zakłocenia pracy układu nerwowego tj. pracy mięśni szkieletowych i funkcji fizjologicznych o ile obsługa w dyspozytorni sygnałow psychotronicznych zna odpowiednie, bardzo precyzyjne czestotliwości pracy określonej funkcji fizjologicznej. 
  Można oczywiście suplementować i do tego celu najlepsze sa organiczne mleczany, cytryniany magnezu, lub wchłaniany przez skórę roztwór do kąpieli czyli szklanka sześciowodnego chlorku magnezu czda, lub dwie łyżki aby moczyć stopy (magnez jest rozprowadzany po całym organizmie). UWAGA: czytajcie skład, unikajcie produktów zawierające podejrzane dodatki, jak stearyniany magnezu (znany również pod nazwą utwardzone kwasy tłuszczowe soli magnezowej), tlenków tytanu itp. potraktujcie swoje zdrowie bardzo poważnie, wpływ tych "drobiazgów", śladowych ilości, może miec bardzo duzy wpływ na podejmowane przez nas decyzje.

 5. Wypłukać nano czasteczki pływające w krwioobiegu. Istnieje wiele poszlak skłaniających ku temu aby rozrzedzać delikatnie krew i oczyszczać organizm z toksyn a przy okazji z nano czasteczek służących wielkiim korporacjom do zachowania bierności, apatii, podatnosci na sugestie, brak woli walki, innymi słowy "pokojowi na swiecie" i jednemu światowemu porzadkowi pod dyktat korporacji. 
  Krew rozrzedzić można na wiele sposobów i są proste ale wymagają systematyczności, chociażby spożywanie do posiłku surówki z surową cebulą, czyli surowa cebula ma takie własciwosci, kombucha (grzybek herbaciany) do kupienia za pare zł i samodzielnego wykonania lekko gazowanego napoju na bazie ulubionej herbaty, w niektórych krajach jest bardzo popularny. Do oczyszczania organizmu z metali i toksyn moga posłużyc zaawansowane preparaty na bazie krzemu, tudziez najprostsze równie bogate w krzem i wiele innych minerałów tj picie glinek przeznaczonych do wewnętrznego zastosowania, mamy Polską gnikne zieloną CHUME, i wiele innych, najlepsze są zawsze lokalne. Podczas oczyszczania organizmu należy pamiętac o przyjmowaniu błonnika lub produktów ułatwiajacych wypróżnianie, silnie zanieszczone organizmy moga się zrazić gdy dojdzie do zatwardzeń itp. należy temu zapobiec zawczasu.

 6. Należy pic duże ilości wody żródlanej, ze studni jak ktoś ma, a do każdej szklanki wody zaleca sie dodawać szczypte różowej soli (lub na język i popić wodą) np. kłodawskiej. Jest to dawka elektrolitów która pomaga nawodnić odpowiednio organizm, rozrzedzić delikatnie krew co pomaga pozbyc się zbędnych składników przemiany materii.

 7. Zrezygnowac z chemii całkowicie. Wspomniałem o chemi w prokuktach i półproduktach spozywczych, ale bardzo dobrze jest zrezygnowac z chemicznych kosmetyków, środków czystosci itd. O szkodliwym wpływie różnego rodzaju dodatków jak parabeny, ftalany, tlenki tytanu, stearyniany magnezu jest dużo informacji w internecie.
  Alternatywnie jest wiele domowych mydlarni oferujących swoje produkty, oraz poradników, bardzo przyjaznych grup zrzeszających mydlarki i mydlarzy, z których to mozna pokryc zapotrzebowanie na wszystkie środki czystosci i "chemi" gospodarczej, od środków pioracych, szampony do włosów, past do zebów, mydła w płynie, po kosmetyki, intensywnie pachnace naszymi ulubionymi kompozycjami i olejkami eterycznymi, o dowolnych kolorach, właściwościach, a do tego dają wiele frajdy i satysfakcji. Odsyłam do jednej z grup na Facebooku gdzie zawsze można liczyć na pomoc i rady.

 8. Srebro i Złoto koloidalne jonowe. Srebro kolidalne jonowe pełni funkcję oczyszczającą organizm, jest jak dodatkowy uklad odpornosciowy organizmu, pomaga w trudno gojacych się ranach, jest bakterio i wirusobójcze, ale działa wybiórczo tzn. pozostawia przy życiu dobre bakterie przewodu pokarmowego. W przeciwieństwie do nano srebra, srebro koloidalne jonowe wytwarzane jest bardzo łatwo metodą chałupnicza, jako jedyne nie posiada ładunku ujemnego, zostaje on wytracony z atomu dzięki czemu pomaga w zwalczanu gram ujemnych, czyli złych bakterii i wirusów. 
  Złoto koloidalne jonowe wycisza rozdrażnianą elektromagnetycznie psychike, uspokaja, jest można powiedzieć antydepresantem bez skutków ubocznych. W przeciwienstwie do "90% psychiatrów którzy przepisują na recepte z powodu depresji lub lęków antydepresany z grupy SSRI, które faktycznie powodują do zwiekszenia stężenia serotoniny w przestrzeni synaptycznej, ale jako że ten rodzaj leków bierze sie przed długi czas, czasem na stałe, dochodzi do pewnego przyzwyczajenia przez organizm. Dochodzi do tzw. sprzężenia zwrotnego, organizm przestaje wytwarzac lub w dużo mniejszej ilości endogennej serotoniny (endogennej – czyli w ilosci jaką w danej chwili organizm potrzebuje, sam to sobie reguluje), zmniejsza sie liczba receptorów w neuronach postsynaptycznych, ma to taki wpływ że osoby które odkładają terapie lekami SSRI mają jeszcze mniejsze stężenie serotoniny i czasami jeszcze większą depresje niż sprzed leczenia,  a u wielu osób ta depresja później wraca." żródło, o autorze.
  Złoto koloidalne jonowe nie pogłębia problemu jak podczas odstawienia antydepresantu na recepte. Złoto jest gromadzone m.in. w szyszynce, jak ktoś juz wie czym obecnie jak i w starożytnosci była uwazana szyszynka, czyli narzad odpowiedzialny za zwiększoną swiadomość otaczającej nas rzeczywistosci i zjawisk które bez działającej szyszynki (m.in. zwapnionej) trudno jest dostrzec i zrozumiec. (musze konczyć w tym miejscu, bo własnie bardzo mi dławią elektromagnetycznie mózg, nie moge myśleć ani się skupić, bo fala paraliżuje mózg, cd. nastąpi wkrótce)

   

Udostępnij:
Zapisz się do newslettera