Co robić…

Jeśli trafiłeś tutaj, to znaczy że być może potrzebujesz pomocy, być może niedawno dowiedziałeś się że jesteś nękany przez dziwnie zachowujące się osoby, znajomi źle Cię traktują bez powodu itd. Ktoś cię śledzi na mieście, a może zacząłeś więcej widzieć w zachowaniu ludzi i to cię przeraziło?

Co robić? Przede wszystkim na spokojnie kwestionuj (podważaj) wszystkie swoje myśli, działania, zachowania, ALE nie popadaj przy tym w skrajności. Przetrwanie tego jest łatwiejsze jeśli nie balansujesz mocno na prawo (że jesteś czegoś pewien, wiesz już wszystko, pewny siebie rozumiesz jak oni to robią, a najgorsze to myśleć że sam sobie z tym wszystkim poradzisz, jakoś to będzie najwyraźniej jeszcze nie zdajesz sobie sprawy jak podstępnie i bezwzględnie działają, jak liczebną grupę stanowią itd.), ani mocno na lewo (że to nie może być tak jak mówią inni, że to bez sensu, nie zgadzam się z każdym kto mi próbuje przedstawić swój punkt widzenia) natomiast należy trzymać się zdrowej równowagi, po środku, pilnować tego by zachowywać się wiarygodnie.

Co to oznacza zachowywać się wiarygodnie? że nie gadamy rzeczy których dane osoby nie są w stanie zrozumieć, możesz być pewien ze operatorzy tej technologii w dzisiejszych czasach włamują się do umysłu dowolnej osoby której próbujesz powiedzieć o tym co Ci robią, zablokują jej/im myślenie, przejmą kontrole nad tym co od nich usłyszysz, będą to nawet zdania które do tych osób nie pasują. Prosty człowiek z prostym umysłem nagle będzie mówił złożone zdania.  Jeśli masz rozwiniętą percepcje będziesz w stanie wyczuć że to już nie jest przed tobą osoba którą znasz, ze zachowuje się jak ktoś z twoich oprawców, albo co najmniej obco, będą ci się kłębiły w głowie podejrzenia, strach, pomyślisz najczęściej ze twoi bliscy też spiskują przeciwko tobie, może nawet będzie Ci bardzo przykro z tego powodu. To nie chodzi nawet o to że oni spiskują czy nie, tylko o to ze operatorzy technologii realnie potrafią włamać się w bardzo prosty sposób do umysłu dowolnej osoby, sterować zachowaniem zwierząt domowych itd. Operatorzy mogą wymuszać współpracę na większości ludzi, także na członkach rodziny. Obserwuj mowę ciała, gesty, swoje i innych. Zachowuj wiarygodność w każdym momencie, nawet gdy wydaje Ci się ze jesteś sam, ponieważ raz otwarte drzwi w umyśle trudno będzie zamknąć, mapują nieustannie twój umysł, rejestrują zachowania które są im potrzebne do sterowania Tobą.

Musisz wiedzieć ze to co Tobie robią, jest totalnym zmienianiem Twojego sposobu myślenia, dezintegracja osobowości. Dla niewprawionego oka będzie trudno to dostrzec bo jesteś temu poddawany bez przerwy, z każdą sekundą sygnały wielokrotnie bombardują twój układ nerwowy sprzecznymi informacjami i gdy każą Ci się skupić na twoim głosie zmieniają twoje myśli, gdy skupiasz na myślach manipulują twoim ciałem itp. manipulują poza Twoją świadomością, to jest u nich normalne, wiec staraj się kontrolować więcej niż jeden zmysł jednocześnie, wtedy możliwe że jesteś sobą gdy masz podzielną uwagę. Nawet jeśli wiesz że cię nękają i rozumiesz coś z tego to wiele jest przed tobą w dalszym ciągu ukrywane, tak więc staraj się być sobą z możliwie najlepszej strony. Sterowanie kimś oznacza że nie dajesz mu czasu zareagować, przewidzieć co się wydarzy, bo bombarduje się umysł tej osoby poleceniami, bodźcami, myślami imputowanymi do głowy jak swoje, nie da się takiej osobie zastanawiać, albo blokuje się jakbyś zastygał w odczuciu zastanawiania się, np.. zajmują umysł zastanawianiem się co było przed chwilą, albo o tym co teraz Ci w umyśle pokazują, nie poświęcasz za wiele czasu lub wcale na myślenie o tym co chcesz zrobić, o przyszłości, o czymś co jest naprawdę ważne… Dla mnie to było straszne doświadczenie, gdy maszyna i nadzorcy za podejmują za mnie tematy i wkładają mi na siłę i podstępem wyrazy i słowa, reakcje, żeby symulować myślenie, żeby prowokować mnie, oni mają jakieś oczekiwania które wyciągają z twojej podświadomości lub w wyniku stażu obserwacji tego jak funkcjonujesz wiedzą o tobie wystarczająco żeby insynuować różne wydarzenia nieskończoną ilość razy.

Doszukujesz się kiedy jest ta manipulacja, jednak właściwym pytaniem byłoby kiedy nie jestem temu poddawany?, a no wtedy gdy czujesz się bardziej sobą, jak dawniej, pamiętasz to uczucie? Swobodne myślenie, przetwarzanie w umyśle informacji z wielu zmysłów jednocześnie, bez uciskania głowy. Przyzwyczajają nas do wyrazistych choć zawieszonych myśli prosto z maszyny nakładane jak siatka na głowę. Na której zgromadzone, sklasyfikowane są Twoje myśli w skutek mapowania i rejestrowania prowokacji i przepytywania podczas snu, lub w ciągu dnia całkowicie poza twoją świadomością… Jest to możliwe podczas dnia ponieważ Twoja rzeczywistość może zastępować zapis z maszyny, myśli i podejmuje decyzje za ciebie, a tym samym twoja podświadomość jest odciążona i można ją przepytywać zdaniem tych psychopatów. Pierwsze tygodnie to powolne gotowanie Ciebie jak żabę w znanym powiedzeniu. To jest na tyle natarczywe i przewlekłe oddziaływanie, że jakbyś na chwile poczuł kim byleś dawniej a jak jest obecnie byłbyś tym zdruzgotany, mógłbyś przez jakąś chwile odrzucić te wszystkie nakładki na twój umysł bo miałbyś jakiś punkt odniesienia, porównanie stanu gdy jesteś sobą, bez psychotronicznego oddziaływania do układu nerwowego i stan który Ci narzucili elektronicznie z nakładkami mentalnymi kontrolującymi Twój umysł. Chciałbyś myśleć swoim tempem ale ktoś jakby myśli w twojej głowie za ciebie, gdy się buntujesz i nie chcesz mieć naganianych myśli, a nawet uświadamiają Cię co Ci robią i jak cię terroryzują zdalnie, pozwalają żeby Ciebie to zabolało, żebyś cierpiał i dopiero orientujesz się że ta woda jest już dawno zagotowana i nie wyskoczysz z tego „kotła”, że zmarnowałeś cały czas będąc przekonany że poradzisz sobie, że wygrasz w sądzie, albo na policji pomogą, co jest bzdurą. Jeszcze nie pomogą, na razie jesteś pozostawiony sam na sam z psychopatami, wiec wieź się w garść, nie zmarnuj swojego czasu na przemierzanie tych samych ścieżek którymi poszło wielu z nas, bo spotkamy się w tym samym miejscu, które już dziś opisujemy na blogach, świadectwach, licznych opisach i komentarzach. Wymyśl coś innego, nowego, wtedy może będziesz miał szanse zaskoczyć system, pomożesz nam wszystkim swoją świadomością i doświadczeniami, które wnoszą naprawdę wiele. Musisz coś robić, inaczej system nie pozwala tobie decydować czy chcesz o tym myśleć czy nie, posługują się Twoim umysłem bez Ciebie i w twoim imieniu, ty czujesz że tak chcesz, a po chwili jeśli wrócisz myślami do tego momentu podjąłbyś inna decyzję, prawda? za pomocą specjalnego interfejsu, nakładki elektronicznej która zdalnie kontroluje twój mózg mogą wszystkie odczucia w tobie włączyć, zawiesić i zadawać podprogowe polecenia które pomyślisz, powiesz, wykonasz, taka jest rzeczywistość w której zacząłeś uczestniczyć. Jeśli jeszcze o niczym nie wiesz, czytasz z ciekawości, nie zmarnuj swojej szansy na wywalczenie normalnego życia dla wielu elektronicznie kontrolowanych ludzi.

Program komputerowy CHATTERBOX nieustannie i bardzo skutecznie utrzymuje Twój umysł zainteresowany rozmową. Co możesz zrobić to nie reaguj na myśli, nie planowałeś o tym myśleć wiec nie traktuj ich jak swoje.. one mogą być na podstawie Twojej pamięci ale nie jesteś świadom jakie nadużycia doprowadziły do takiej myśli, jakie podprogowe słowa. Jakbyś trzeźwo na nie spojrzał, wybudził się z transu w którym „musisz ich słuchać” potraktowałbyś ich słowa i manipulacje podprogowe tak jak na to zasługują, ignoruj.  Stosują także syntetyczną telepatie, czyli otrzymujesz jak swoje całkowicie obce myśli, osób które są podłączone do Twojego umysłu i pełnią funkcje nadzorcy.

Początkowo możesz myśleć że nikt nie ma możliwości ingerować w Twoje myśli i podejmowane przez Ciebie decyzje bezpośrednio w Twoim umyśle, proponuje jak najszybciej wprowadzić korektę, całkowicie są w stanie ingerować w nasze myśli i decyzje, w poziom świadomości, podświadomie, odczuwanie olśnienia z mistycznymi doznaniami włącznie… po prostu mogą. Tak jak wyżej wspomniałem do umysłu można się włamać i nie pozostawić po sobie żadnych śladów, a może dojść do sytuacji że w Twojej głowie będzie ktoś jeszcze poza Tobą oczywiście i będziesz to czuł, to zależy od człowieka, od Twojej percepcji, im bardziej unikalną masz osobowość i specyfikę bycia tym trudniej psychotronikowi będzie pozostać w ukryciu włamując do Twojej głowy. Ten ktoś kto się włamuje to będzie fizyczna osoba, najprawdopodobniej psychotronik, który przy użyciu nowoczesnych cybernetycznych technologii znajduje się na pograniczu świata fizycznego 3D i niematerialnego 4D.

Kiedy częstotliwość sygnałów bombardujących twój ośrodkowy układ nerwowy rośnie do poziomu w którym totalnie przejmują kontrolę masz wyłączoną świadomość. Automatyzacja czyli sprawienie tak żeby się działo ale nie napracować się przy tym, żeby żyło swoim życiem, to inaczej „zakładanie blokad”, mówiąc językiem psychopatów. Dzieje się tak najczęściej gdy wykonujesz jakikolwiek ruch swojego ciała, do sygnałów w układzie nerwowym podczas ruchu przypisuje się automatycznie uruchamiane blokady z regulowaną intensywnością, rytmem, generalnie w każdej chwili mogą regulować dokuczliwość sygnałów. Osoby które sobie Ciebie wypatrzyły poza początkowym synchronizowaniem maszyny kontroli umysłu z Twoimi falami mózgowymi, mapują także twój umysł, wyodrębniając bardzo precyzyjne sygnały podczas twojego snu, symulując wykonywanie jakichś konkretnych ruchów mięśniami, kończynami, następnie gdy maszyna nauczy się rozpoznawać ruchy tymi mięśniami na podstawie sygnałów elektrycznych z mózgu (EEG 24/7) może przypisywać różne „blokady” do tego ruchu, w ten sposób że poruszając danym mięśniem automatycznie i bez żadnej kontroli z Twojej strony zostaje uruchamiana konkretna akcja (akcja jest inicjowana przez ruch mięśniem i polega na wysłaniu sygnałów skatalogowanych na maszynie, nawet sygnałów wyizolowanych od innych ludzi, które wywołują coś w twoim organizmie, umyśle, zachowaniu analogicznie do tego co zawierają przesyłane sygnały od innej osoby lub od ciebie w przeszłości). To jest proste, wystarczy sobie wyobrazić, że ruszając ręką trochę w górę, lub tylko wyrażając wole uniesienia ręki mógłbyś uruchomić jakąś ścieżkę muzyki która zagra w głowie (Voice to Skull) i uruchomi lawinowo skutek ze chcesz tańczyć, śpiewać, przypomniałeś wesele na którym byłeś i cały szereg reakcji, na skutek samego sygnału którym w tym przypadku była muzyka a w muzyce zakodowane mogą być polecenia, na które twój umysł reaguje ale świadomość nie słyszy, zupełnie jak w tym filmie tłumaczy nieżyjący już najwybitniejszy psychiatra z Rosji „Akademik Igor Wiktorowicz Smirnow dyrektor Instytutu Psychologii RAEN w Moskwie (szef.lab. Psychokorekcji akademii medycznej w Moskwie) od 30-tu lat zajmuje się opracowaniami w dziedzinie znalezienia sposobów oddziaływania na nieświadome sfery ludzkiej psychiki”.
Będą robić tak wiele blokad że nie jesteś w stanie ich wszystkich zapamiętać. Blokadami mogą być także reakcje emocjonalne, depresja, lęk, senność, nagle pojawiające się bóle i inne. Dlatego też wytwarzają maksymalnie dużo reakcji emocjonalnych, chcą otworzyć jak najwięcej drzwi w waszej psychice, nagrywają sobie wasza reakcje emocjonalna i fizyczną na podrzucaną wam do głowy pedofile, pornografie, kradzieże, doprowadzają do myśli i prób samobójczych, symulują morderstwa itp. itd. Po to tylko żeby mieć te reakcje nagrane i włączyć w celu przywrócenia do porządku, żeby uświadamiać nam jak chore rzeczy myśleliśmy, np. przy posiłku uruchamiają nagrane emocje i myśli o morderstwie i stosowne zapachy, skojarzenia, naprawdę są w stanie najróżniejsze zachowania i myśli narzucić i takie rzeczy są robione niezwykle często przez operatorów i specjalistyczne oprogramowanie które umożliwia zakładanie blokad w celu nękania ludzi i kontrolowania ich niskiej samooceny.

Niech Cię nie zdziwi że początkowo jest to tylko rozmowa w Twojej głowie, jak już wspomniałem nie wrzucą Cię od razu do wrzątku jak przysłowiową żabę, bo wyskoczy, będziesz wariować i robić coś głupiego… dlatego przeważnie będą stopniowo podgrzewać wodę, a gdy mają już zmapowane reakcje bezradności, derealizacji, ze nic wam się nie chce, albo rozjuszą wasze EGO, wady charakteru, słabe punkty w waszej osobowości i zachowaniu. Mogą próbować wyrobić w tobie przekonanie że sam sobie z tym poradzisz, nie musze chyba tłumaczyć że ich celem było wyalienowanie Ciebie przez wiele lat, żebyś miał fałszywych przyjaciół, a teraz gdy już nękają zaczniesz się domagać wyalienowania, czy już dostrzegasz na jakim poziomie odbywa się manipulacja? wtedy bez problemu gaszą wszelkie Twoje zapędy narzucając Tobie do głowy nie twoje myśli, a nawet zabraniają Ci tego co w istocie nakazują Ci robić, żebyś się im zbuntował i… zrobił tak jak zechcą. Będziesz myślał że to twoje myśli, bo wszystkie myśli trafiają do głowy przez maszynę w pewnym momencie, lub jak już wcześniej powiedziałem nie będziesz w stanie w subtelny sposób przetwarzać w umyśle wielu zmysłów jednocześnie.

Co powinieneś robić? Przede wszystkim nie dawaj się sprowokować, instynktownie zachowuj wiarygodność, opanowanie, może nawet oczekiwać od ludzi więcej serca w zwykłej rozmowie i słuchaj sercem. Może rozwijaj swoje pasje, kontynuuj zainteresowanie dziedzinami które cię uspokajają, bo to nasze środowisko w którym czujemy się dobrze, pewnie, swobodnie jak u siebie. Operatorzy którzy wchodzą z butami do głowy nie czują tej pasji którą wy czujecie, szybko można wyczuć że coś jest nie tak, lubiliście coś robić a teraz nie chce wam się, nie ciągnie was do tego bo gdzieś ta iskra się wypaliła… nie, ona jest nadal, tylko została zasłonięta przez sygnały informacyjne bombardujące umysł… dlatego warto być sobą, przypomnieć sobie dlaczego lubimy to robić itd. I nie próbuj o tym myśleć, mówić, tłumaczyć się przed samym sobą, wystarczy że to czujesz, nie odkładaj tego na później.

Najwyższy czas zadbać o siebie, zmienić sposób bycia, częściej organizować wypad za miasto, na wieś. Zdrowo odżywiać, naturalnie, pić czystą wodę która nie przeszła przez sieć wodociągów i uzdatniania, filtracji i butelkowania… zdecydujcie się zrobić wreszcie coś dla siebie, nigdy nie jest za późno.

Znajdź sobie osobę przy której dobrze się czujesz, pozostań z kimś w kontakcie i zadbaj by was nie skłócili. Jeśli zauważysz że próbują nie wypowiadaj tego na głos, bądź świadom/a i czekaj aż druga osoba to zauważy i się uspokoi, musi zrozumieć sam/a. Twój pierwszy krok w przypadku kontroli umysłu jest nieskuteczny, zaufaj mi. Cierpliwie obserwuj, kontroluj sytuacje jeśli pierwszy dostrzegasz że ktoś was rozgrywa by skłócić podniosą nie raz głos komuś z was.

Noś przy sobie dyktafon, jest w większości telefonów, są odpowiednie aplikacje do pobrania. Jeśli w miejscu publicznym ludzie za bardzo osaczają, wystarczy włączyć dyktafon, nie musza widzieć ze włączasz a zadziała tak samo, ucisza się zdecydowanie.

Skontaktuj się z nami, pozostaw do siebie lub zaufanej osoby kontakt, aby informowała nas gdyby coś Tobie się stało, przymusem przetrzymywali Cie w szpitalu psychiatrycznym itp.

Staramy się pomóc w przypadkach przymusu psychiatrycznego, jednocześnie apelujemy byś nie mówił/a wszystkiego co wiesz, o kontroli umysłu, głosach w głowie, ponieważ w takich miejscach lekarze na nasze nieszczęście sprowadzają się do postawienia diagnozy psychiatrycznej na podstawie tego co opowiesz, nie ma znaczenia ze będziesz tłumaczył się ze swoich słów, powiesz raz, a lekarz to odnotuje w karcie i masz pozamiatane. Dobrze gdybyś ślepo nie ufał każdej osobie która ładnie się do Ciebie zwraca i deklaruje pomoc, bo ta sama osoba nie zaakceptuje twojego sprzeciwu, twojego odmiennego zdania na temat szeroko pojętej rzeczywistości też nie uszanuje, a będzie próbować przywrócić twoje myślenie do ogólnie panującej "normalności" a ten standard w ostatnich latach jest coraz niżej, nie pozwól by farmakologicznie ktoś Ciebie dostosował do "normalności". Lekarze psychiatrzy co wielokrotnie zostało przez nas potwierdzone nie badają naszych przypadków obiektywnie, ze strony którą próbujemy ujawniać raczej chcą nas uciszyć, trzęsą się, ukrywają przed nami. Jeśli dane Ci będzie zostać pacjentem w szpitalu psychiatrycznym wbrew Twojej woli, w celu skuteczniejszego wyciągnięcia Ciebie zalecamy zachować zdrowy rozsądek, nie dajcie się sprowokować, wiem że kusząca jest sytuacja gdy wreszcie ktoś nas słucha, ale raz się wygadasz i już nie cofniesz słów…

Udostępnij:
Zapisz się do newslettera