Cele i osiągnięcia

Celem stowarzyszenia jest wypracowanie regulacji prawnej.

Chodzi o precyzyjne ustanowienie zakazu używania i rozwijania nowoczesnych systemów elektromagnetycznych i innych oddziałujących na ludzki układ nerwowy, na umysł, myśli, zachowanie. Obserwując panujący trend można dojść do wniosku ze ich celem było ogłupiać społeczeństwo, by nie byli zdolni logicznie myśleć, wypowiadali kompletne bzdury i być tym faktem zdumiewająco rozbawieni, społeczeństwo niegroźnych głupków którymi można sterować i napuszczać na siebie podprogową sugestią. Naszym celem jest przeciwdziałanie tym trendom, przeciwdziałanie niewidocznym technologiom radiacji elektromagnetycznych które prowadzą do ograniczania potencjału ludzkiego, technologiom które w chwili obecnej umożliwiają bezkarnie i agresywnie z dużą bezwzględnością pozbywać się ludzi nieustannym ich nękaniem, wykonywaniem straszliwych elektromagnetycznych tortur fizycznych i mentalnych, zniewolenia i nieustannego łamania woli człowieka, nasyłać (sterować zachowaniem) przypadkowych ludzi lub znajomych przeciwko niemu, skłócać, modulować ton głosu, zachowanie, odruchy ciałem itd czego doświadcza zdecydowana większość członków naszego Stowarzyszenia. Jest co najmniej nieporozumieniem uznanie badań nad sterowaniem ludzkiego mózgu z użyciem interfejsu mózg-maszyna za eksperyment zgodne z prawem, to jest szaleństwo, szarlataneria do czego posuwają się zdemoralizowani operatorzy tych technologii, w imię czego? w imię postępu dla ciężko chorych ludzi by uzdrowić, odbiera się życie i zdrowie tysiącom polaków? faszeruje psychotropami zdrowych ludzi pod oddziaływaniem psychotronicznym?
Będziemy robić wszystko co w naszej mocy aby zakazać tych praktyk, a póki co popieramy pomysł by wreszcie pociągać do odpowiedzialności sędziów, prokuratorów i innych funkcjonariuszy państwowych którzy umarzają wnioski o śledztwo w tej sprawie wraz z dowodami do których nikt się do tej pory nie odniósł.

Celem ostatecznym jest sprawne wykreślanie ludzi z listy zniszczenia (zagrażający systemowi), na której figurują ofiary elektromagnetycznej kontroli umysłu, jak króliki doświadczalne, pod jakimkolwiek zmyślonym pretekstem pseudo naukowym niszczy się istoty ludzkie stanowiące duże zagrożenie dla przyszłości hierarchicznego modelu władzy człowieka nad innymi ludźmi, a także zrzekania się odpowiedzialności za udział w procederze na rzecz osoby postawionej wyżej w tych przestępczych strukturach.
Ludzie nękani są zazwyczaj indywidualistami, inteligentni, kreatywni, samodzielni, wrażliwi, a patrząc na historyczne dokonania władz na przestrzeni dziejów, dokonano wiele zbrodni na ludzkości za ich wiedzę, świadomość, mówienie prawdy.., które wskazują że jeśli nie powtarzasz tego co mówi władza lub różne organizacje kierujące trendami na świecie jak instytut Tavistock to jesteś odmieńcem, nie pasujesz, będziesz napiętnowany, masz ciężkie życie za sobą i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wiele ludzie kombinują przeciwko tobie poza twoją świadomością, jak wiele razy wykonywali polecenia żeby zniszczyć Ci dzieciństwo i okres dorastania. Obecnie jest to wojna informacyjna w umysłach na bardzo dużą skalę, system podrzuca do umysłów fałszywe informacje za pomocą nowoczesnych technologii elektromagnetycznych, cybernetycznych które trudno sobie wyobrazić, są tak futurystyczne. Niektórzy ludzie zdają sobie z tego sprawę, świadomie uczestniczą w procederze manipulowania świadomymi bądź najczęściej nieświadomymi ludźmi, lecz oni musza wykonywać polecenia jak w okultystycznych zwyczajach, w przeciwnym razie system podporządkuje go sobie i zastraszy w sposób który indywidualnie dla każdej osoby jest najbardziej dotkliwy w skutkach. To działa wszędzie, nawet jeśli ktoś nie zna źródła tych reguł, wie że musi wykonywać polecenia a odpowiedzialności nie poniesie, buntowanie się powoduje kłopoty. Umysł ludzi od jest obecnie mocno ograniczony… postęp cywilizacyjny idzie nie tak jak by sobie to wielu idealistycznie wyobrażało, ludzie przestają myśleć, oczekują aż system wyświetli w umyśle gotową myśl, nie odróżnia myślenia od myśli wyświetlonej z maszyny… ludzie nie rozumieją dlaczego są zablokowani na myślenie, że pozwalając na sterowanie jednostek super zaawansowaną technologią ostatecznie sami stali się ograniczani, ukierunkowani, zahipnotyzowani…

Aby szybciej uwolnić ludzi od systemu należy uwolnić osoby które system uznał za niebezpieczne, umieścił na liście zniszczenia. System ich nie niszczy bez przyczyny, a przyczyna dla niektórych może się wydawać oczywista, dla innych wciąż abstrakcją. Osoby te mogą pokazać wam po co żyją w tych czasach, maja wiedzę i świadomość, wystarczy pozwolić im przypomnieć sobie kim w istocie są, oraz przebywać pośród nich a wpłyną na świadomość każdego kto umie słuchać sercem. Głównie przez zrozumienie i przebudzenie z letargu można uwolnić się od systemu technokratycznego, który chciałby abyś dalej spał/a i nie przestawał/a zmierzać w kierunku przepaści podążając za głosem niewidzialnej władzy… Gdyby dało się pomóc osobom, które powinny wiedzieć że to wyrafinowane technologie psychotroniczne doprowadziły ich do psychiatry i nie tylko, że emisja sygnałów elektromagnetycznych łączy się z ich organizmami, skrycie wprowadzonymi mikro elektrodami i wysyłającymi pakiety danych telemetrycznych w obu kierunkach, byłoby dużo łatwiej powstrzymać system, wznieść świadomość… System wyłapuje prawdziwych wolnościowców z pragnienia serce,  przebudzających się ludzi żeby ich technologią i atakami energetycznymi niszczyć. Bardzo prawdopodobne że szpitale psychiatryczne świeciłyby pustkami gdyby zaczęto poważnie traktować przypadki elektronicznej kontroli umysłu.

Ludzie którzy stali się celem ataków systemu technokratycznego są odporniejsi na masowe programowanie umysłu, są bardziej świadomi, system ma kłopot ze standaryzowaniem tego typu ludzi indywidualnych. Standaryzowaniem ponieważ zasady kierujące masami, na których funkcjonują społeczeństwa polega na przynależności do jednej z kilkunastu typów osobowości wykreowanej w ramach globalnej kontroli umysłu i hakerskich siatek świadomości. Do standardowych typów osobowości częściowo świadomie podłączonych jest zdecydowana większość ludzi na ziemi. Są wśród nich silniejsze umysły przebijające się przez syntetyczne (hakerskie, psychotroniczne) siatki świadomości i wyodrębniają wysoko rozwojowe myśli… tego rodzaju umiejętności 'przebijania się' przez kolektywne wzorce świadomości jest jak Orwellowska "myślozbrodnia", możesz być przestępcą bo myślisz wykraczając poza schematy czując przy tym niesamowitą radość, kreatywność, poczucie wolności itp, taka sytuacja ma w istocie miejsce u bardzo wielu ludzi, dlatego system jest przygotowany i rękami sługusów uznał ich za niebezpiecznych, poświęca im więcej czasu i uwagi od pozostałych (programuje ich umysły, zwłaszcza podczas snu, zakłada elektroniczne i hipnotyczne blokady), często robią to zanim taka osoba zda sobie sprawę ze swoich umiejętności.  To wcale nie oznacza że system nie steruje umysłami pozostałych ludzi, jest to łatwiejsze i nie wymaga tyle uwagi co TIs…

Szczegółowe cele znajdują się w Statucie naszego Stowarzyszenia


Osiągnięciem można uznać nasze zorganizowanie się i powstanie STOPZET by jeszcze bardziej uwiarygodnić ten jeden z największych jeśli nie największy problem z jakim zmierza się obecnie ludzkość, nagłaśnianie tego procederu tu w Polsce, uczestniczenie na międzynarodowych Konferencjach Przeciwko Skrytemu Elektronicznemu Nękaniu CHC, a już niedługo prawdopodobnie dołączymy także do WORLD CACH czyli Światowej Koalicji Przeciwko Skrytemu Nękaniu. Osiągnięciem jest zrzeszanie wielu osób pokrzywdzonych i sympatyków, pomoc głownie merytoryczna, ale także wspieranie w kontaktach z psychiatrami, wspieranie osób osamotnionych i długotrwale przetrzymywanych w szpitalach psychiatrycznych. Mamy ambitne plany które w naszym przypadku są gaszone w zarodku ale nie poddajemy się.

Udostępnij:
Zapisz się do newslettera