O nas

Zrzeszamy osoby prześladowane w sposób nieprawdopodobnie wyrafinowany, przebiegły, zdalnie a technologie używane przeciwko takim osobom klasyfikuje się jako broń elektromagnetyczna, soniczna, skalarna, optyczna, biocybernetyczna i inne systemy na nowoczesnym polu walki w powszechnie panującej wojnie informacyjnej, czyli takiej która toczy się wewnątrz umysłu każdego z nas bez wyjątku.

Osoby świadome tego że są prześladowane, że ktoś grzebie im w pamięci nazywa się Targeted Individuals (TIs), potocznie targeci, są to mówiąc pokrótce ofiary elektronicznej kontroli umysłu, hakowania układu nerwowego, mapowania zachowań i wszystkich informacji które przepływają przez układ nerwowy (mózg) człowieka w celu rekonstruowania zachowań i myśli. Głownym celem jest przewidywanie każdej najmniejszej zmiany w mózgu, zachowaniu, cenzurowanie (blokowanie) wszelkich zachowań odbiegających od klucza to znaczy dopuszczalnych myśli przez operatorów (wyspecjalizowanych grup Hive Mind Groups 3-6 osób) programujących i dopieszczających nowy model osobowości i zachowań targeta. 

Podczas mapowania umysłu dochodzi do kalibracji umysłu i maszyny (komputera) aby target posługiwał się maszyną w wykonywaniu każdej, nawet najdrobniejszej czynności ale też żeby operator posługując się maszyną mógł odwrócić kolejność i maszyną mógł sterowac człowieka jak biologicznego robota. Służy do tego szeroki asortyment najróżniejszych programów i czestotliwości od euforii po ból, smutek i podniecenie, istna dewiacja jak zapragnie tego operator. 

Operatorzy są to zwykle ludzie młodzi, pozbawieni zahamowań i ludzkich cech, z naturą sprytnych psychopatów (naśladują zachowania normalnych ludzi aby nie wzbudzać podejrzeń), nie wyrażają absolutnie zadnej empati nawet gdy doprowadzają swojego targeta do myśli i czynów samobójczych czy niewyobrażalnego cierpienia, są skupieni do końca lub wybuchają śmiechem na widok zwijającego się z psychicznego i fizycznego bólu targeta. Wywołują w umyśle targeta straszliwe scenariusze, symulacje jak w rozszerzonej rzeczywistości z obrzydliwymi tresciami, sensorycznymi bodźcami, manipulując zmysły.

Oczywiście bardzo czesto spotykamy się ze stwierdzeniem że to choroba psychiczna, w takiej sytuacji najczęściej możemy przedstawić swoje racje, przykładowe sytuacje, naukową interpretacje, powtarzające się niemal identyczne scenariusze u większej liczby osób… zwłaszcza z procesu zakładania tzw. blokad, to znaczy są to bardzo przykre doświadczenia które są oczywiście mapowane (nagrywane neurologiczne sygnały), oraz systemy są w stanie bardzo szybko interpretować znane wzorce fal mózgowych. Zmapowane informacje są w stanie zrekonstruować w mgnieniu oka przypomina to film wyświetlany w umyśle. Film neurologiczny jest bardzo silny, intensywny, bezkompropisowa jest jego dominacja i są to filmy o różnym charakterze, od neutralnych, pocieszających, po istne tortury, te ostatnie są używane gdy tracą kontrolę nad świadomością i płytkością myślenia swojej ofiary.. Operator dosłownie pilnuje sytuacji gdy umysł przytomnieje i natychmiast interweniuje jw. Operator interweniuje także w przypadkach gdy umysł danej osoby traci zainteresowanie rozmową z papugą i w paru innych sytuacjach.

Papuga jest to inteligentny program komputerowy (CHATTERBOX A.L.I.C.E.), który rozmawia z umysłem, mówi najczęściej naszą własną barwą głosu lub dowolną inną barwą która jest wykorzystywana w procesie NLP. Papuga nadaje werbalnie i słyszalnie (zawsze słyszalnie dla operatorów sygnałow kontroli umysłu), ale może nadawać do podświadomości targeta, także podrzuca możliwe odpowiedzi (warianty odpowiedzi skatalogowane w procesie mapowania mózgu), ponadto papuga sugeruje zachowania, imituje rozmowe z umysłem dla podtrzymania stanu jakby hipnotycznego, letargu, bardzo silnej podatności na werbalne sugestie podprogowe, wykorzystuje czesto NLP.

Neuro Lingwistyczne Programowanie (NLP) jest to programowanie skojarzeń z określonymi bodźcami (wzrokowymi, werbalnymi czy innymi dźwiękami, zapachami itd), przypomina to programowanie jakiego dokonal Iwanow Pawłow ze swoimi psami, chodzi o programowanie warunkowe, gdy zapala się światło psy dostają jedzenie sprawiło, że wystarczy zapalić światło a psy się ślinią. Sytuacja wygląda podobnie gdy zastąpić światło innym bodźcem. Słyszysz określony wyraz i podprogowo zaboli cię jakaś część ciała sprawia że generując ból przywodzi to na myśl określone warunkowe myśli, oczywiście byłoby to jedynie podprogowe gdyby nie technologia mapująca myśli, która jest w stanie interpretować zmiany w mózgu i powiedzieć nam co takiego podprogowo pomyśleliśmy, zwerbalizować podświadomość,

i inne.

Udostępnij:
Zapisz się do newslettera