Nigdy się nie poddawaj

Wszyscy nękani są poddawani kryminalnym czynom, z których większość może być nie do końca uświadamiana. Jeśli doświadczasz „nękania” – twój telefon będzie monitorowany, tak jak i maile. Co można zrobić aby się bronić przed elektronicznym stalkingiem i kontrolą umysłu (ESMC= electronic stalking i mind control):
 
 1.  Pamiętaj – to prześladowcy są kryminalistami – NIE TY. Oczywiście brak prywatności jest niezmiernie frustrujący zwłaszcza jeśli chodzi o myśli o których nawet najbliżsi twoi krewni i znajomi nie mają pojęcia. Jakkolwiek pamiętaj cokolwiek kryminaliści wiedzą o Tobie nie są w stanie tego opublikować w Rzeczpospolitej. Niektórzy śmieją się im w ich maszynę wprost i mówią że nie dbają o to wszystko czego się dowiadują o nas samych. Mówią im poprzez syntetyczną telepatię aby opublikowali to wszystko o czym wiedzą oraz by opowiedzieli o tym w tv. To NIE MA ZNACZENIA dla mnie
  targeted_individuals_indigo_ribbon_2 (Copy)
 2. Staraj się pozostawać pozytywnym. Jakkolwiek to nie zabrzmi. Kryminaliści próbują cię zniszczyć. Nie pozwalasz na to. Ten dzień jest wspaniały czy deszczowy, słoneczny / zimny czy ciepły – JEST DOBRZE.
 3. Opór depresji – wystój wnętrza – tylko pozytywny. Żadnych ciemnych i ponurych kolorów. Dużo światła we wnętrzach. Okna otwarte. Wietrzymy w miarę możliwości. Dbamy o świeże powietrze. Pomyśl ile w życiu udało ci się osiągnąć nie licząc ESMC. (który nie jest twoją winą!) Wypunktuj rzeczy i czynności które sprawiają ci radość i uspakajają umysł.
 4. Dbaj o zdrowie fizyczne. To bardzo ważne. Prześladowcy chcą z ciebie zrobić kanapowca. Będą stosować wszelkie metody by jeść więcej, oglądać więcej tv niż zwykle i odżywiać się nieprawidłowo. Będą wpływać byś miał/a poczucie braku energii, byś czuł/a się niezmiernie zmęczony/a byś miał/a poczucie że musisz odpocząć.
 5. Witaminy i zdrowa żywność. Zmuszaj się do ćwiczeń i aktywności. Zniechęcenie ustępuje w miarę wysiłku fizycznego.
 6. Pomimo podejrzliwości staraj się o nowe znajomości i przyjaźnie. Izolacja – to jest dokładnie to czego oczekują sprawcy. Nie można myśleć że każdy jest „w zmowie” z oprawcami. Jest jeszcze wielu nie skorumpowanych ludzi . Jakkolwiek pamiętaj że aby mieć przyjaciół ty musisz nim być. (Choć nie zawsze oczywiście to powiedzenie się sprawdza).
 7. Nie angażuj prywatnych detektywów.
 8. Nie dyskutuj o temacie z przyjaciółmi, rodziną czy chłopakiem/ dziewczyną. A tym bardziej nie odwiedzaj psychiatrów – spełnisz tym oczekiwania oprawców.
 9. Wbrew izolacji kontaktuj się z rodziną i bliskimi.
 10. Będzie dużo problemów z komputerami – nie poddawaj się.
 11. Nagrywaj sytuacje i to co cię zaniepokoi, swoje reakcje. Oni zmieniają taktyki, zapisuj, rób notatki.
 12. Obserwuj.
 13. Zapamiętuj sytuacje i ludzi których spotykasz lub spotykałeś wcześniej – być może jeszcze nie kojarząc wcześniej że to gang stalking.
 14. Tak jak ciebie coś denerwuje – oni tez tylko są ludźmi. Sprawdzaj co ich może zdenerwować i serwuj im to. Śpiewanie pod nosem?, powtarzanie pewnych twoich ulubionych sentencji? (cicho, w myślach). Śmiej się z nich i próbuj ich życie uczynić tak nieznośnym jak oni próbują uczynić twoje. Pamiętaj za każdą maszyną jest obecny człowiek (pod-człowiek). Trzeba tylko znaleźć klucz.
 15. Pozostawaj czujny. Kryminaliści chcą cię zmuszać do irracjonalnych decyzji. Zanim podejmiesz decyzję – przemyśl to. Oni chcą byś był niepoczytalny. Bądź ostrożny.
 16. W artykule doradzają kontakt z miejscowymi oficjelami. Ostrożnie – lepiej jest budować grupy i wspólnymi siłami poprzez stowarzyszenia działać na tym polu.
 17. Petycje również należy sprawdzać przez kogo są organizowane by nie okazało się na końcu że podpisałeś petycję organizacji zajmującej się handlem bronią na przykład.
 18. Utrzymuj swój styl życia , który dal ciebie jest naturalnym. Często „bycie osobą stalkerowaną” staje się „sposobem na życie”. Nie wolno do tego dopuszczać. Nikt się o „ten dar” nie prosił ale nie można pozwalać na to żeby poświęcać mu cały swój wolny czas. Trzeba wypracować swój odpowiedni balans pomiędzy swoimi zajęciami i równomiernie planować czas. Pamiętaj że nie wszyscy są oprawcami. Istnieje bardzo wiele wspaniałych osób, które chcą poznawać życie i budować relacje.
 19. Po więcej informacji wpisz w Google „How to fight 101” – jest sporo artykułów na ten temat. W miarę wolnego czasu będę to tłumaczyć lub kontaktuj się z adminem strony. Nadal poszukujemy rozwiązań przynoszących chociażby ulgę w cierpieniach. Pozostawaj czujny

Tłumaczyła: 3aria R.

Na podstawie „How to fight101

Źródło: The Silent Massacre Electronic Stalking And Mind Control in the Unite States of America by Max H. Williams, Monroe, LA, 2009-2010, mindovermonster@yahoo.com

Udostępnij:
Zapisz się do newslettera