MAGNUS OLSSON W WARSZAWIE

logo STOPZET150 (Copy)MAGNUS OLSSON POLSCE

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 
Światowa Koalicja przeciwko Skrytemu Nękaniu (WORLD CACH) oraz polskie stowarzyszenie ofiar kontroli umysłu STOPZET – Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, serdecznie zapraszają na spotkanie z Panem Magnusem Olssonem, prezesem WORLD CACHu oraz jego współpracownikami z USA, UK i Belgii, poświęcone zagrożeniom i dylematom etycznym, jakie stawia przed współczesnymi społeczeństwami rosnąca rola elektroniki i cybernetyki w naszym życiu.
WORLD CACH jest organizacją non-profit mającą na celu zwracanie uwagi rządzących i rządzonych na problem utajnianych eksperymentów z użyciem najnowszych technologii umożliwiających zdalne sterowanie fizjologią i psychiką człowieka oraz proponującą jasne normy prawne regulujące użycie tychże.

Pierwsza Koalicja przeciwko Skrytemu Nękaniu zrodziła się w Europie jako odpowiedz alternatywnych środowisk opiniotwórczych na zbrodnie nielegalnych eksperymentów biomedycznych i wojskowych popełnianych na obywatelach Wspólnoty.

W skali światowej WORLD CACH zabiega o natychmiastowy i bezwzględny zakaz produkowania i stosowania wszelkich rodzajów broni mogących służyć do manipulowania zachowaniem jednostki ludzkiej i całych populacji. Prowadzi akcje informacyjne skierowane do szerokiej publiczności; dzięki komitetowi doradców, w skład którego wchodzą międzynarodowej rangi specjaliści: lekarze, prawnicy, naukowcy, opracowuje ekspertyzy dla różnych instytucji i decydentów a także zrzesza namierzane cele (targeted individuals –TI) czyli ofiary eksperymentów broni neuronowych najnowszych generacji.
Stowarzyszenie STOPZET grupuje osoby, które rozpoznały u siebie, wśród swoich bliskich i w swoim najbliższym otoczeniu symptomy i zjawiska fizyczne wskazujące na użycie wobec nich zdalnych środków elektronicznego przymusu. Wszystko wskazuje na to, że wielu naszych członków zostało podłączonych na stałe via satelity do interfejsów mózg-komputer i że jesteśmy królikami doświadczalnymi w tajnych programach badawczych prowadzonych na terenie naszego kraju i na Polakach na emigracji przez naszych naukowców pod egidą natowskich i unijnych służb specjalnych
Wspólne credo naszych obu organizacji to równość wszystkich ludzi i nienaruszalność naszego prawa do prywatność i godności. Z pełną determinacją przeciwstawiamy się wszelkim nadużyciom w tym zakresie stając u boku ofiar i poszkodowanych a przede wszystkim starając się zapobiec realizacji Agendy Transhumanizmu i planom postępującej robotyzacji ludzkości.

Pan Magnus Olsson jest najbardziej rozpoznawalnym TI na świecie, założycielem i ikoną całego oddolnego obywatelskiego ruchu walki z totalną kontrolą umysłu (mind control).

23 kwietnia wygłosi w Warszawie w ramach II Konferencji Projektu Ziemia wykład na temat elektronicznego monitoringu i nękania jednostek, namierzanych za pomocą wyrafinowanych technologii.

Otwarte spotkanie z nim oraz TI z Polski a także z innych krajów odbędzie się:

 

23 kwietnia 2016 (sobota)
w godzinach: 20:00 – 21:30
Warszawa, Dom Literatury
Krakowskie Przedmieście 87/89
Wstęp wolny

 

Kontakt:

Madlen Namro: madlen@speedstar.com.pl tel: 601.258.574

Ewa Pawela: pawewa@op.pl tel: 514.812.577

 
Ważne linki o kontroli umysłu:

Strona WORLD CACHU: http://worldcach.com/

Strona STOPZETU: http://stopzet.org/

 

Wypowiedz Ministra Macierewicza:

Playlista programów NTV o kontroli umysłu:

Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu:

 

 

Filmy z udziałem Magnusa Olssona (polskie napisy):

Magnus Olsson tworzy Koalicję przeciwko SI, CIA, NSA, DEW i programowi
transhumanizmu:

Reportaż o Złotym Śnie Władców Świata – :

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata Konstańczak

Jestem świadoma kontroli swojego umysłu. Jak i tego kto za tym stoi.Mnie od urodzenia prześladuje kościół Katolicki, tak mieli moi rodzice tak mam i ja. Poganka, to jedyny zarzut kierowany w moją stronę, no cóż bywa. Dlatego też piszę o tym bardziej sobie a muzom, świadoma faktu, że nikt tematu nie podejmie. Religia to potęga, czego sama nie zniszczy przekazuje dalej.

Zapisz się do newslettera
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x