Policjant: „Czipy są włączone, zezwolenia są wszystkie od najwyższych władz i nic nie zrobimy”


 

Z rozmowy przeprowadzonej pomiędzy pania Agatą a policjantem na służbie wynika, że działania tego typu odbywają sie prawdopodobnie ze wszystkimi zezwoleniami najwyższych władz w państwie, polegają one m.in. na podsłuchiwaniu myśli nieswiadomych obywateli, zdalnym nękaniu, molestowaniu, gadaniu ludziom w głowach hipnotyzujacym głosem itd. czyli sztuczne wywoływanie objawów schizofrenii paranoidalnej. Najgorsze że wszyscy Ci zdrowi ludzie poddawani torturom 24/7/365 sa najczęściej diagnozowani i leczeni psychiatrycznie, niszczy się życie, zdrowie, rodzinę, lecz w tym wszystkim najbardziej bulwersuje stanowisko Ministerstwa Obrony Narodowej. Zdaniem przedstawiciela MON, Ministrowi Macierewiczowi nie sa znane takie działania, podsumowując: są setki poszkodowanych i zapewnienia Ministra że nie ma takich zezwoleń i nie potrzebowali do tego śledztwa. Takie stwierdzenie bez śledztwa, bez sprawdzenia dowodów, bez rozmów z poszkodowanymi jest niewiarygodne i mamy nadzieje, że szanowni czytelnicy nas w tym popieracie. 

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bemowo piskie
bemowo piskie
6 lat temu

Kontrola umysłu jest realizowana nieformalnie przez służby specjalne . Świadomi swej roli „podwójni”tajni agenci służb specjalnych posługują się zaawansowaną bronią psychotroniczną, (tajne dywersyjne grupy psychotroniczne działają pod przykryciem np:Echelon,Telefonia, Massmedia). Nikt nie udowodnił materialnie istnienia tych technologii (możliwości), dostęp ma wąska grupa (Elita, „Strażnicy tajemnic”)) . Zakresu działań oficjalnie nikomu nie udostępniają ponieważ pozwala im kontrolować „podwładnych”(władze) ,inne struktury służb ,społeczeństwo. Naiwnością jest twierdzić że oni mają zgodę władz państwowych na tego rodzaju proceder. Pozyskanie informacje co najwyżej wykorzystywane w obiegu wtórnym w służbach specjalnych ,jako działanie operacyjne . Problem w tym ze ci agenci którzy powielają te informacje sami nie wiedzą skąd i w jaki sposób zostały pozyskane, a ci z kolei dalej wykorzystują do swoich działań margines społeczny znany ofiarom jako Gang Stalking . Medycyna , Wymiar Sprawiedliwości oficjalnie nie ma wiedzy nt. wirtualnych technologii : czipy, zdalne czytanie myśli ,zdalnym nękaniu , „wewnętrzny” głos .

Dawid
Dawid
6 lat temu

Kontrola umysły wcale nie musi być realizowana przez służby specjalne. W moim przypadku jest to to po prostu banda kretynów, którzy dostali w pewnym celu urządzenia, dzięki którym mogą nękać mnie 24/h. Np. iloraz inteligencji tych ludzi nie przewyższa inteligencji małpy i każdy kto wsłuchałby si w typ co do mnie mówią bez problemu stwierdziłby, że nie są to służby specjalne lecz na początku zafascynowani a teraz uzależnieni od nowej technologii skurwysyni.

Jednego jestem pewien, operatorzy, którzy w tym momencie obsługują mój implant yo „losowo wybrane” osoby na które chciano zrzucić te brzemię. A że nie wszytko poszło po myśli tych , którzy to rozpoczęli trwa to już przez 3 lata? W jakim kierunku zmierza? Żebym się w końcu zabił? Pewne jest, ze nikt się do tego główna nie przyzna bo to praktycznie zniszczy jego życie. Tylko zastanawiam się czemu nikt jeszcze nie strzelił mi w łeb, żeby pozbyć się problemu.

Ewelina
Ewelina
5 lat temu
Reply to  Dawid

Jeśli chodzi o te ich prostackie głupie zachowanie, to chodzi głównie o wprowadzanie Cię w stany emocjonalne złości, gniewu, strachu. Wtedy mają więcej śmiechu. Tylko o to im chodzi.

Nie strzelą Ci w łeb, bo to jest nowoczesna forma rozrywki.

bemowo piskie
bemowo piskie
6 lat temu

Wdaje się że większość tzw. niby ofiar nie rozróżnia broni elektromagnetycznych, od technologii kontroli umysłu. Broń elektromagnetyczna nie jest tajną technologią , instalacje mogą znajdować w większości wojsk łączności , radiotechnicznych , są to technologie współczesnego pola walki takie jak niszczenie urządzeń elektrycznych ,elektronicznych ,informatycznych nie oficjalnie operacje psychologiczne (wywoływanie strachu), oddziaływań na organizm (dolegliwości somatyczne)itd dotyczy większości ofiar .Z kolei technologie kontroli umysłu są tajne .I nie są potrzebne żadne chipy , do kontroli umysłu , one służą tylko do identyfikacji ofiar( obiektów doświadczalnych ) poza tym do identyfikacji wykorzystuje się telefony które niemal każdy posiada . Ślady „ rzeczywiste i wirtualne „które zostawiamy w tym przypadku dzisiaj ( używanie elektroniki): internet, telefon . System nasłuchu elektronicznego Echelon , wykrywa słowa wrażliwe , lub na podstawie głosu niezależnie z jakiego nr, telefonu korzystamy czy miejsca przebywania na świecie .

Krzysztof
Krzysztof
6 lat temu
Reply to  bemowo piskie

Wojsko i rzad chcą aby wrogie panstwa nie wiedziały że dysponujemy taką technologią elektromagnetyczną ale te obce armie na pewno mają taką wiedzę, wiec w konsekwencji jedynie obywatele nie wiedzą o tej technologii bo jest nieprawdopodobna, tak jak nieprawdopodobne jest jej stosowana na cywilach przez bezwzglednych ludzi przypominających cywili ale działających jak służby. Wniosek z tego taki ze wojna różnych państw nie dotyczy walki między wojskiem, a walki toczy wojsko, służby ze swoimi obywatelami, nieswiadomymi a jak zaczną się domyślać ze to robi się technologią to w najlepszym przypadku otrzyma diagnoze schizofrenia paranoidalna. 

Ewelina Pajdak
Ewelina Pajdak
6 lat temu
Reply to  Krzysztof

Nieświadomi obywatele? Kogo bym nie spotkała wie więcej ode mnie.. zazwyczaj wypowiada się nie na ten temat na który powinien lub powinna.. Obywatele są świetnie doinformowani i świadomi tylko boją się.. bo co by zrobilo Społeczeństwo jakby z powodu głośnego wypowiadania się na inteligentny temat stracili pracę?

Maciej
Maciej
6 lat temu

A jak oni te czipy wszczepiaja jestem ciekaw , i gdzie ?

Maciej
Maciej
6 lat temu
Reply to  Maciej

Przy narodzinach.

Maciej
Maciej
6 lat temu

A ciekawe kto kur.. wie o tym ze czytaja w myslach i patrza przez nasze oczy… a do tego robia schizofrenie… no ku### co to ma byc
——-
bez wulgaryzmów proszę,
Edytował K.D.

Michał
Michał
6 lat temu

Witam szukam osób chętnych do pogadania na ten temat jestem osobą która potrafi pomóc w tym zakresie oraz sam szukam osób które posiadają pewną wiedze
Pomogłem juź dziesiątką osób

Michał 44

Tomasz
Tomasz
6 lat temu
Reply to  Michał

Witam, chetnie pogadam, odezwij sie jajos@o2 pl

Zapisz się do newslettera
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x