Wywiad dla tygodnika „NIE”

Prezes Stowarzyszenia STOPZET Zofia Filipiak udzieliła wywiadu dla tygodnika NIE pod koniec października 2016 roku. Poruszone zostały tematy takie jak: broń elektromagnetyczna, zawiadomienie do MON, wrażenia ze spotkania z przedstawicielami Inspektoratu Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych (w skrócie I3TO), świadectwa ofiar najprawdopodobniej broni elektromagnetycznych, czy było obiecane śledztwo w tej sprawie.

 

 

Broń elektromagnetyczna skierowana w naród polski.

Wszystko zaczęło się w marcu w 2016 r.: na konferencji „Problemy współczesnej polityki. Konflikty zbrojne i terroryzm” zorganizowanej przez szacowną uczelnię ojca Tadeusza Rydzyka. Zapytano tam Antoniego Macierewicza, „czy państwo polskie posiada strategię wobec nielegalnych badań, tzn. testowania broni elektromagnetycznej na polskich obywatelach…

i czy wiadomo, w jaki sposób takie badania pojawiły się w naszym kraju?”. Macierewicz: „Teraz takie analizy robimy, żeby zidentyfikować, gdzie są ludzie, którzy skarżą się na tego typu dolegliwości i tego typu sytuacje. Myślę, że za jakieś pół roku będę mógł powiedzieć coś więcej. Ale z tych ułamkowych informacji, które do mnie dotarły, Dolny Śląsk, okolice Legnicy i ziemia zachodniopomorska to są główne obszary, gdzie takie nasilenie tych skarg jest największe”.

27 października minęło ponad pół roku od deklaracji złożonej przez Macierewicza, wysłałem więc do MON pytania: Czy analizy dotyczące stosowania broni elektromagnetycznej zostały zakończone? Czy testy tego typu broni rzeczywiście miały miejsce? Kto jest za to odpowiedzialny? Ile osób zostało poszkodowanych? Czy MON zapewniło pomoc poszkodowanym? Czy sprawcy ponieśli konsekwencje?

Odpowiedzi nie otrzymałem. W rozmowie telefonicznej z przedstawicielem ministerstwa usłyszałem, że nie mam co liczyć na jakiekolwiek stanowisko, gdyż pytania dotyczą „szczególnych” spraw obronności, a te są chronione tajemnicą. Zachowanie MON jest co najmniej dziwne. Przecież Macierewicz dał słowo honoru, że sprawę wyjaśni i poinformuje o ustaleniach opinię publiczną. Dlaczego teraz zmienił zdanie?

Kilka dni po występie Macierewicza u Rydzyka z resortem obrony skontaktowała się Zofia Filipiak, prezes Stowarzyszenia STOP Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, które tropi zbrodnicze eksperymenty. Przekazała świadectwa – opisy cierpień osób poddawanych torturom. „Liczymy na wyjaśnienie naszych cierpień i nienormalnych sytuacji, jakie nas spotykają, poprzez śledztwo. Jesteśmy do dyspozycji wraz z materiałem dowodowym” – napisała prezes do ministra.(…)  – Całość na załączonym pod spodem skanie.
źródło:
nie.com.pl

 

 

wywiad stopzet

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pan Mufin
Pan Mufin
7 lat temu

Pan Pulkownik wystraszony,
Państwo Polskie robi, zrobi
Wszystko by to nie wyszlo.
Panstwo dysponuje bronia psychotroniczna lecz nie przyzna
sie do tego nigdy, wystarczylo by tylko
Zrobic czystke w srud debili którzy sie tym bezkarnie zabawiaja i byl by swiety spokoj. To wszystko o czym pisze administrator na stronie juz istnieje.

STOPZET
STOPZET
7 lat temu
Reply to  Pan Mufin

System jest tak zabezpieczony aby trudno było to odkręcić, musiałaby zapaść kolejno sekwencja rozkazów na różnych szczeblach… albo silny wiatr słoneczny strącający satelity…

Bartek
Bartek
7 lat temu
Reply to  Pan Mufin

wśród czyli wewnątrz np. zbiorowości. Nękanie mc dotarło do lubelskiego, jestem atakowany tą bronią lecz nie jestem chory psychicznie; lekarstwem na to jest przebywanie na świerzym powietrzu ile się tylko da.

Zapisz się do newslettera
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x