Zaproszenie na obchody III Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu

Niezależna telewizja internetowa NTV, kanał MIND WARS PL oraz stowarzyszenie polskich ofiar elektronicznego nękania i gangstalkingu STOPZET zapraszają 8 lutego 2018 roku na obchody III Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu organizowanego po raz kolejny na antenie NTV w rocznicę śmierci dr Rauni Luukanen-Kilde, charyzmatycznej demaskatorski strategii Nowego Porządku Świata.

W tym roku naszymi zagranicznymi gośćmi będą czołowi obrońcy praw człowieka ze Stanów Zjednoczonych walczący z totalną inwigilacją, elektronicznym zniewalaniem całych społeczeństw i zakusami transhumanistów dążących do „ulepszenia” naszego gatunku przy pomocy między innymi sztucznej inteligencji.

Zaprosiliśmy zarówno przedstawicieli organizacji zrzeszających ofiary tajnych eksperymentów z bronią psychotroniczną czy neuronową, jak i weteranów amerykańskich służb specjalnych (NSA, CIA), którzy widząc w jakim kierunku zmierza świat po 11 września 2001, zrezygnowali ze swoich eksponowanych stanowisk i apanaży. Pomimo nacisków i prześladowań stanęli po stronie współobywateli, także tych najciężej poszkodowanych przez system, czyli po stronie ludzkich królików doświadczalnych wykorzystywanych bez ich woli i wiedzy w wojskowych programach bezdotykowych tortur czy kontroli umysłu.

8 lutego wspólnie opowiedzą nam o swoich doświadczeniach oraz o zagrożeniu, jakim dla każdego mieszkańca naszej planety jest możliwość zdalnego sterowania jego centralnym systemem nerwowym. Zapytamy ich także o sposoby powstrzymania tej globalnej opresji generującej skalę cierpienia, jakiej nie wymyślili nawet ludzie pokroju Orwella czy Huxleya.

Na końcu poprosimy o wspólną modlitwę i wizualizację płynącą z naszych serc i umysłów, która siłą miłości unieszkodliwi to złowrogie oprogramowanie zamieniające wolnych ludzi w marionetki.

Serdecznie zapraszamy.

GOŚĆMI PROGRAMU VIA SKYPE BĘDĄ:

 

Krzysztof Wall – autor kanału Mind Wars PL

Sławomir Wiktor – autor strony ThoughtsNOTmine i autor kanału Mind Wars PL

Ella Free – aktywistka TI, gospodarz radio programu Triumph Over Targeting oraz gospodarz stacji radiowej w programie Whistleblower Nation. Autorka strony: freedomfortargetedindividuals.org.

RamolaD – aktywistka TI, autorka programu Ramola D Reports, dziennikarka, pisarka, oraz członek grupy Techno Crime Fighters Forum, autorka strony: everydayconcerned.net

Derrick Robinson – aktywista TI, prezes stowarzyszenia PACTS International, gospodarz radio programu PACTS International, autor strony: pactsntl.org

Karen Stewart – aktywistka TI, demaskatorka NSA – 28 lat na stanowisku analityka lingwisty, członek grupy Techno Crime Fighters Forum

Willian Binney – whistleblower, były dyrektor techniczny NSA, ponad 30 lat pracy jako kryptolog analityk, w czasie Zimnej Wojny odpowiedzialny za sektor Europy Wschodniej, bohater filmu dokumentalnego „A Good American”

Kirk Wiebe – whistleblower, były pracownik NSA, ponad 26 lat pracy jako starszy analityk

Dr Robert Duncan – whistleblower, były pracownik CIA, DOD (Departamentu Obrony narodowej) i DOJ (Ministerstwa Sprawiedliwości), gdzie pracował nad technologiami „voice of god weapons” (technologia głosów w głowie), największy światowy autorytet w tematyce kontroli umysłu, autor książek „Project Soul Catcher” (Projekt Łapacz Dusz), „How to tame a demon” (Jak poskromić demona) i „Matrix Deciphered” (Matrix rozszyfrowany).

 

W STUDIO:

Zofia Filipiak – prezes stowarzyszenia STOPZET , Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, strona: stopzet.org

Ewa Pawela – sygnalistka kontroli umysłu

Janusz Zagórski – właściciel NTV

 

Transmisja live ze studia NTV w Sobótce
8 lutego 2018 (czwartek) godz: 12:00 – 14:00
Na kanale YouTube niezaleznatelewizja.pl

 

Zapowiedź programowa – https://www.youtube.com/watch?v=6xs0D1Jdda0

www.stopzet.org

YouTube: Mind Wars PL

Playlista NTV z filmami o kontroli umysłu (114 filmów): https://www.youtube.com/playlist?list=PLeHAPs-QKbkCa-sc5Wm6rHHXRO1IknjCW

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agata
Agata
6 lat temu

Nie wszystkie polskie ofiary elektronicznego nękania są członkami stowarzyszenia STOPZET. Wiele ofiar działa indywidualnie.

Ewelina
Ewelina
6 lat temu

Widzę, że do słownika sygnalistki do spraw kontroli umysłu wkroczył wyraz VIDEO. Zdaje mi się, że wcześniej używała słowa NAGRANIE, ale nie ma to jak dodatkowy wpływ na ofiary. Zdaje mi się, że Pani Ewa Awe doskonale wie, co mam na myśli. I oczywiście wykluczane z grona są osoby najbardziej wiarygodne, jak choćby Pani Zofia Filipiak. I mamy Takie nazwiska jak Ella Free (śmiech na sali). A tak swoją drogą, przecież ci eksperci mogą się wypowiadać na podstawie zeznań ofiar, jako ich własne doświadczenia. Nie widzę w tym problemu, zwłaszcza uwzględniając perfidię, z jaką traktują targetów.

Ewelina
Ewelina
6 lat temu
Reply to  Admin

Zaproszeni goście mówili bardzo ogólnikowo a historia ich targetingu nie była zbyt bogata, ale możesz mieć rację. W każdym razie nie przekonują mnie zeznania choćby Pani Ella Free, która na zdjęciu wygląda jak gwiazda porno i jej imię i nazwisko też się tak kojarzy. Pani Ramola D w sumie pięknie mówi, ale np. mówi, że pierwszy atak miała w 2013 na spacerze z psem, a drugi w 2015 na plaży – bez jaj. Ja mam takie ataki codziennie i dat się nie da określić. Mam do Ciebie pytanie. Gdzie mogę te nagranie obejrzeć poza stopzet-em. Na youtube go nie odnajduję…

Ewelina
Ewelina
6 lat temu
Reply to  Admin

Dlaczego usunąłeś nagranie?

Ewelina
Ewelina
6 lat temu

35:07 dobra wypowiedź i prawdziwa niestety.

Zapisz się do newslettera
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x