List Otwarty do Jego Ekscelencji Prymasa Polski

Stowarzyszenie

STOP Zorganizowanym

Elektronicznym Torturom

Bernarda Zofia Filipiak

ul. Słowackiego 23A/25 m 15

87-100 Toruń

 

Jego Ekscelencja

Ksiądz Arcybiskup

Wojciech Polak

Metropolita Gnieźnieński

Prymas Polski

 

Wasza Ekscelencjo, Księże Prymasie!

 

    Jako Stowarzyszenie STOP Zorganizowanym Elektronicznym Torturom (STOPZET), na ręce Waszej Ekscelencji kierujemy ten List Otwarty do wszystkich przedstawicieli i hierarchów Kościoła Katolickiego w Polsce i zwracamy się do Waszej Ekscelencji w imieniu wszystkich ofiar kontroli umysłu, elektronicznych tortur, testowania broni energii skierowanej oraz Gang stalkingu, czyli metod stosowanych od dekad do niszczenia ludzi w Polsce, za cichym przyzwoleniem władz najwyższych, – o wystąpienie do tychże władz z wyraźnym żądaniem przerwania tortur psycho-fizycznych na Polakach, i otwarcia oficjalnego śledztwa w tej sprawie .

 

Jesteśmy ofiarami bestialskiego procederu , którego celem są eksperymenty militarno-medyczne na bezbronnej, cywilnej ludności polskiej dla technologii wojskowych. Prowadziliśmy nasze rozmowy na ten temat w Departamencie Skarg i Wniosków MON. O doświadczeniach na cywilach w Polsce mówią oficjalne dokumenty z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) oraz odtajnione dokumenty takich whistleblowerów  jak  chociażby E.Snowden. Testy są przeprowadzane na odległość potajemnie i stanowią niekontrolowany terror obywateli i sadystyczne tortury.

Ostatnio media przypominały o zaatakowaniu Ambasad USA w Hawanie i Kantonie bronią energii skierowanej.Objawy jakie mieli pracownicy tych Ambasad są takie same jak ofiar MIND CONTROL w Polsce: bezsenność, zaczerwienienia na skórze, szumy uszne, kłopoty z pamięcią, rozkojarzenie, dekoncentracja, mdłości, uszkodzenia organów wewnętrznych, nowotwory, (m.in białaczka),stany depresyjne. To tylko niektóre z objawów, a lekarze nie są w stanie wytłumaczyć tych uszkodzeń pojawiających się w przeciągu kilku minut. Takie same problemy, zaobserwowano ostatnio w Kanadzie, w prowincji New Brunswick, gdzie zmarło już 6 osób, a ponad 40 osób mających powyższe objawy, są pod obserwacją.

Łącznie, jak wynika z ostatnich informacji FoxNews z 19 maja 2021r. wśród dyplomatów i żołnierzy amerykańskich jest już 130 ofiar, które doznały m.in permanentnego uszkodzenia mózgu. . Lekarze nadal deklarują zdziwienie i nieznajomość etiologii tych chorób, nie opisanych przecież w podręcznikach medycznych.

https://wiadomosci.onet.pl/politico/usa-czy-rosja-zaatakowala-amerykanskich-zolnierzy-tajemnicza-bronia-energii/ste6k5c?fbclid=IwAR07KAeMrNq1a22e17drhJST_k6XZRLFrfKdRgYoB00VNY9q_0G4SNrSp3E

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-56910393

Programów takich jak  MK-ULTRA czy MONARCH nie zaprzestano,wręcz przeciwnie, udoskonalano w oparciu o nowe możliwości technologiczne, w celu coraz to większej zdalnej ekspansji w ludzki mózg. Teraz już nie tylko za pomocą dwukierunkowych interfejsów mózg-komputer ale i naszego DNA, można będzie namierzać i torturować ofiary tych technologii. Do tego typu działań, dąży niemalże cały powstający obecnie przemysł psycho-medyczny. Jak wykazano w wielu badaniach, te systemy są w stanie wpływać na zmianę nastrojów, zachowań,wpływają na odczuwanie bólu, mogą zmieniać osądy moralne, zapisywać niechciane wspomnienia i modyfikować ludzki umysł.

Teraz trwa cicha depopulacja najnowocześniejszymi technologiami tysięcy Polaków i nikt nie bierze za to odpowiedzialności. Jako ofiary tych nieludzkich eksperymentów, uzyskaliśmy wystarczające informacje z publikacji międzynarodowych, aby porównać nasze objawy niszczenia zdrowia i życia, z różnymi oficjalnymi publikacjami w zakresie wytwarzania tzw broni nie uśmierzającej. W Polsce od lat odnotowuje się liczne nagłe zgony osób zdrowych. Jako możliwe przyczyny podaje się ustanie akcji serca lub zator płucny. Nie podaje się natomiast, że może to być z powodu ataku wiązką energii skierowanej, która przechodzi przez ściany budynków.

O eksperymentach z bronią energii skierowanej wie były minister MON Antoni Macierewicz , wie PG  Zbigniew Ziobro , wie Prezes Kaczyński, wie rząd, który bardzo często jest goszczony w TV Trwam.

A to właśnie tam, po raz pierwszy potwierdzono eksperymenty na nas, Polakach wytypowanych do  testowania tych technologii wojskowych, które są efektem  prześladowania i w konsekwencji do zabijania, o których już dawno Polacy zawiadamiają najważniejsze organy państwowe.

https://www.youtube.com/watch?v=VzSJ6ygQcyo&t=1s

Jesteśmy królikami doświadczalnymi podłączonymi pod interfejsy mózg – komputer i testuje się na nas globalną sieć cyfrową. Wysyłając promienie śmierci , skoncentrowane wiązki mikrofalowe, laserowe, które parzą uszkadzając organy wewnętrzne, dekoncentrują albo wywołują niechciane , obraźliwe głosy wprost do czaszki (v2K-  mikrofalowy głos prosto czaszki) . Patenty z odtajnionej amerykańskiej dokumentacji militarnej znajdują się na stronie stopzet.org) .

Dla wzmożenia efektów mikrofalowych wykorzystuje się także stalkerów, prześladujących jednostkę w jej najbliższym otoczeniu, czego  bardzo często, zwłaszcza młodzież, po prostu nie wytrzymuje, popełniając  samobójstwa, często jest do takich zachowań przymuszana psychotronicznie, poprzez zastosowanie generatorów mobilnych, dowody w Prokuraturze Krajowej.

Wielokrotnie Stowarzyszenie STOPZET zawiadamiało o tych problemach nasze organy sprawiedliwości czy rząd (prezydenta, premiera,RPO, PG, KGP ,MON) i nikt do tej pory nie zrobił najmniejszego gestu, aby ujawnić, osądzić i zaprzestać zbrodniczego eksperymentu na ludności polskiej .

Ostatnie Zawiadomienie do PG : https://stopzet.pl/2021/02/22/zawiadomienie-do-pg-o-przestepstwie-elektronicznego-torturowania/

W ostatnim zawiadomieniu do Prokuratora Generalnego, opisaliśmy bardzo dokładnie te metody niszczenia bezbronnej ludności cywilnej za pomocą nowoczesnych technologii militarnych, z wykorzystaniem także technologii cyfrowej ale i wysługiwaniem się całą rzeszą stalkerów rekrutowanych najprawdopodobniej – z byłych służb ubecko-esbeckich i ich potomków, którzy nienawidzą Polaków.

Metody elektronicznego  wpływania na centralny układ nerwowy, zostały już potwierdzone na arenie międzynarodowej w roku 2020, podczas 43 sesji Zgromadzenia ONZ, czego dowodem jest Raport prof.Nilsa Melzera, Specjalnego Sprawozdawcy ds. tortur i ponowne wystąpienie tegoż profesora do ofiar w tym roku, z prośbą o nadesłanie informacji w jaki sposób jest łamane prawo  w poszczególnych krajach oraz ustawy międzynarodowe.

https://www.ohchr.org/EN/Issues/Torture/SRTorture/Pages/accountability-torture.aspx?fbclid=IwAR0yytB90T2RSN8KZOqxvaxmUwVJK-FdsklO6hhX09q-lHzOLCqctzBUnJw

Więcej, ten fakt potwierdza także stworzona już mapa genomiczna Polski, czyli kodów DNA Polaków, a ich próbki (Polaków) zostały wysłane do Chin, aby to Chińczycy opracowywali odpowiedni genotyp pewnych grup ludzi według ich zdolności czy możliwości intelektualnych czy mentalnych. Kto zdobędzie wiedzę o rodzajach DNA Polaków, będzie miał wpływ na ich zdrowie i psychikę, a tym samym na ich życie.

https://www.o2.pl/informacje/polskie-geny-w-chinskim-laboratorium-profesor-uspokaja-abw-nie-komentuje-6625766330006112a

Nas zastanawia, dlaczego KOŚCIÓŁ KATOLICKI milczy w tych kluczowych obecnie sprawach jak masowe przygotowania nie tylko Polaków ale i całych populacji, do  tworzenia nowego człowieka cyfrowego przez globalistów jak Bill Gates czy Klaus Schwab czy George Soros ?

Żądamy od głowy kościoła RZYMSKO KATOLICKIEGO aby zajął odpowiednie stanowisko w tej sprawie i wyraził stanowczy sprzeciw przeciwko takim praktykom jak zrobiła to głowa Prawosławia,Cyryl I :

https://stopzet.pl/2021/02/04/patriarcha-moskiewski-i-calej-rusi-ostrzega-przed-cyfrowym-niewolnictwem/

Dlaczego głowa Cerkwi Prawosławnej zna ten temat ingerencji w sferę myśli człowieka, a nasz Kościół Katolicki nie ?

Ponadto prosimy, aby największa tuba medialna TV Trwam i Radio Maryja zabrało głos w tej sprawie, bo czas nagli.Sugerujemy, że ambony w parafiach, to także odpowiednie miejsce na umiejętny przekaz podnoszenia świadomości w temacie zagrożeń płynących ze strony technokracji.

Przypominamy, że prosiliśmy o wsparcie medialne przed naszą pierwszą pikietą pod sejmem w 2016r. po oświadczeniu ministra A. Macierewicza, który potwierdził tego typu eksperymenty na Polakach, właśnie w toruńskiej Szkole KSiM ojca T. Rydzyka.

Obiecano kontakt z dziennikarzem, który miał przekazać informacje o torturowanych i zabijanych członkach STOPZET na antenie, niestety skończyło się na obietnicach.

Wielokrotnie dzwonią ludzie do programów radiowych i telewizyjnych toruńskiej rozgłośni, sygnalizując problem tortur elektronicznych i kontroli umysłu, i nic, CISZA .

Z niecierpliwością oczekujemy na wystąpienie przedstawicieli Kościoła Rzymskokatolickiego do naszych władz, i o podjętych krokach prosimy także powiadomienie Stowarzyszenia.

Za co serdeczne Bóg zapłać .

 

Z wyrazami szacunku :                                 Bernarda Zofia Filipiak

Do wiadomości i podjęcia stosownych działań we wspólnej sprawie :

– Prezydent RP

– Premier

– MON

– MSW

– ABW

– KGP

– PiS

– PO

– Konfederacja

– Kościół Prawosławny

– Kościół Protestancki

– Muzułmański Związek Religijny w RP

– Kościół Ewangelicko -Augsburski

– Kościół Ewangelicko – Reformowany

– Media : PAP, Rzeczpospolita, Newsweek, Wprost, Niedziela, Gazeta Polska, Gazeta Wyborcza, TVP, Różaniec, WRealu24, W.Gadowski, R.Ziemkiewicz, CW24, NTV, S.Michalkiewicz, Sz.Hołownia i inni …

 

Udostępnij:
3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x