Ewa Pawela i sytuacja ofiar kontroli umysłu w Polsce – CHC2015 – NTV [FILMY]

Przed państwem seria kilkunastu wywiadów i wystąpień z Ewą Pawela. Obecnie chyba najbardziej rozpoznawalna ofiara kontroli umysłu z Polski. Zasłynęła także poza granicami naszego kraju dzięki bardzo ciepło przyjętym przemówieniom na Covert Harassment Conference w Brukseli 2014 r. oraz zeszłoroczna w Berlinie.

Ewa Pawela w Berlinie poruszyła temat:

"Sytuacja ofiar kontroli umysłu w Polsce, kraju członkowskim NATO i UE

Zestawienie świadectw licznych w Polsce ofiar kontroli umysłu opowiadających o swoich cierpieniach i przedstawiających dowody na użycie wobec nich najnowocześniejszych technologii z oficjalnym dyskursem państwa, które nie ukrywa, że stwarza jak najkorzystniejsze warunki rozwoju dla firm chcących zarobić na globalnym rynku miliardy na triadzie " sterowanie=kontrola=bezpieczeństwo" i w pełni angażuje się w rozwijanie doktryn obronnych NATO np. w dziedzinie "broni nieśmiercionośnych" Czy budowę europejskiego systemu bezpieczeństwa opartego na totalnej inwigilacji.

Próba odpowiedzi na pytanie, czy dramatyczna sytuacja grupy "random candidates" w Polsce wynika raczej z aktualnej działalności biznesowej starych kryminogennych elit postkomunistycznych wywodzących się z wojskowych służb specjalnych, czy też cyniczne skazywanie części społeczeństwa na rolę "królików doświadczalnych" i zdalne tortury może uchodzić w dzisiejszym ponadnarodowym świecie za standard wypełniania zobowiązań sojuszniczych i członkowskich."

Ewa Pawela na Konferencji przeciwko Skrytemu Nękaniu [ENG] – Covert Harassment Conference 2015 – Dzień 2:

 

Ewa Pawela na Covert Harassment Conference 2015 – Refleksje:

 

 
BIOGRAFIA

Współzałożycielka Polskiego Stowarzyszenia ofiar kontroli umysłu STOPZET – STOP Zorganizowanym Elektronicznym Torturom. Absolwentka filologii romańskiej na UWr oraz językoznawstwa ogólnego na Sorbonne Nouvelle – Paris III. Pracowała w Paryżu w organizacjach pozarządowych oraz w administracji państwowej.

Udostępnij:
4 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x