Chińska stacja telewizyjna oficjalnie zapodaje temat Kontroli Umysłu i Elektronicznych tortur !

14 września 2020 r. chińska stacja telewizyjna China in Focus – NTD potwierdziła BRONIE KONTROLI UMYSŁU, emitując materiał o przesyłaniu głosów do mózgu ofiar tortur i elektronicznego zdalnego nękania. Bronie te znane są również jako V2K. Electronic harassment, mind control weapon, voice to skull.

Jak widzimy z informacji chińskiej niezależnej tv proceder wchodzenia ludziom do głowy, także  w celu eliminowania niewygodnych osób w Chinach jest stosowany na szeroką skalę . Bohater programu cytuje reżimową prasę, która nie ukrywa, że widzi w tej nowej technologi Wielką Wartość Bojową tych BRONI.

Komunistyczna Partia Chin nie ukrywa intencji zrobienia z technologii kontroli umysłu Broni a media reżimowe  piszą  o tym oficjalnie. Natomiast w Polsce ludzi mówiących o tym, że ktoś podłączył się do ich głowy i kontroluje każde zachowanie  nadal nazywa się bezkarnie schizofrenikami i skazuje na  przymusowe leczenie psychiatryczne.

To jest największa zbrodnia od czasu II WŚ na tak szeroką skalę i tak długo utrzymywana przez rządy w tajemnicy , biorąc pod uwagę także  rolę przemysłu psychiatrycznego jako skutecznego inkwizytora i agresora wspomagającego ten współczesny holokaust!

 

Nagranie z Chińskiej tv :   https://www.youtube.com/watch?v=r1COfjDFHeo

Materiał przetłumaczony przez autorkę Kanału YouTube: Margharet gang3stalking3victim-survivor, który to kanał  bardzo polecamy :

https://www.youtube.com/channel/UC4pDMtcMQW6zqbgWBlwcejg/videos

Znajdziemy tam więcej materiałów w temacie kontroli umysłu.https://www.youtube.com/watch?v=r1COfjDFHeo

 

 

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x