Implantowanie nieświadomych obywateli, przykłady z Polski Cz.1

Informacji o nielegalnym implantowaniu ludzi jest dużo, praktycznie wszystkie dotyczą szybko rozwijających się krajów zachodnich. Jednak docierają do naszego Stowarzyszenia liczne sygnały od ludzi podejrzewających że zostały im wstrzyknięte implanty w Polsce.

IMPLANTY

Publikowaliśmy jakiś czas temu zdjęcia które otrzymaliśmy od pana z północnej części Polski. Był on przekonany że został zaimplantowany w tzw mikrosłuchawki do podsłuchu EEG, podaje konkretną częstotliwość należącą do jednej z wiodących operatorów telefonii komórkowej w Polsce. Jak twierdzi wydarzyło się to około 10 lat temu, widział w prywatnym mieszkaniu dentystkę po czym ponownie stracił przytomność. Wcześniej, tego samego dnia u tej osoby leczył zęby. Całemu zdarzeniu towarzyszył stan hipnozy, lub podobny, wywołany najprawdopodobniej jakimś rodzajem przenośnego urządzenia emitującego precyzyjne promieniowanie, wycelowane w człowieka wywołuje u niego bardzo silne zmęczenie, senność a nawet znieczulenie. Po całym zdarzeniu laryngolodzy u których był twierdzili, że nie ma tam nic podejrzanego, wreszcie pan zdecydował się zakupić kamerę otoskopową, a zdjęcia jakie udało mu się wykonać wykazują jednoznacznie… drodzy czytelnicy, wnioski wyciągnijcie sami.

 

implanty
Implant przyklejony do skóry tuż przy błonie bębenkowej, zdjęcie wykonane kamerą otoskopową przez osobę posiadającą owy implant.

 

Uważam, że implant został niewłaściwie umieszczony, ponieważ jego kształt świadczy o metodzie jego wprowadzania pod skórę za pomocą igły. Gdyby nie popełniono błędu i zgodnie z założeniem znalazł się on pod skórą, wtedy nie mielibyśmy możliwości przyjrzeć się jego budowie na kolorowym zdjęciu, dlatego bardzo doceniamy takie odkrycia i mamy nadzieje że większość z czytelników podziela to zdanie, bowiem może się wkrótce okazać że tysiące innych osób mogło zostać potajemnie zaimplantowane celem dezintegracji osobowości i wywoływania różnych objaw choroby psychicznej, oraz innych nieludzkich badań naukowych, operacji służb specjalnych. Gdyby nie odważna i śmiała postawa autora zdjęcia moglibyśmy się o tym jeszcze długo nie przekonać. Jednak w skutek błędu osoby, która dokonała nielegalnej implantacji, implant znalazł się NA SKÓRZE, w kanale słuchowym, tuż przy błonie bębenkowej. Dr Jerzy Kulig, lekarz, podczas wystąpienia w Telewizji Polskiej na tematy wszczepiania implantów u noworodków powiedział, że implanty wstrzykiwane pod skórą są pokrywane klejem polipropylenowym, który to ma uniemożliwiać ich przemieszczanie się pod skórą. A więc implant jaki widzimy na powyższym zdjęciu najprawdopodobniej został przyklejony do skóry.

Niedawno dotarły do nas kolejne interesujące zdjęcia, tym razem wykonane Rezonansem Magnetycznym (pierwsze dwa zdjęcia poniżej są z kontrastem). Odkryte na nich implanty są także zlokalizowane w uszach, przed błona bębenkową. Proszę zwrócić uwagę na kąt umieszczenia identyczny u obu osób, może to świadczyć o ustalonej procedurze na umieszczenie owych implantów, przeszkolenie osób które tego dokonują.

 

Pan D. – prawe i lewe ucho MRI z kontrastem, wyniki z opisem odebrane już 15 minut po badaniu.

implanty

implanty

 

Pan K. – prawe ucho

implanty

 

Proszę zwrócić uwagę gdzie na poniższym zdjęciu znajduje się młoteczek, kowadełko, bębenek, oraz gdzie jest ślimak: 

Na filmie widać wyżej wymienione miejsca w następującej kolejności od strony małżowiny usznej:
chip RFID –>  bębenek wraz z młoteczkiem i kowadełkiem –> ślimak

 

Co można o tych implantach powiedzieć, poza tym że mogą służyć do zdalnej telemetrii, do sczytywania EEG (fal mózgowych), oraz przy pomocy komputera na którym mapowane są nasze i nie nasze EEG możliwe jest nakładanie różnych fal mózgowych na korę mózgową, przeglądanie i wyświetlanie wspomnień, natrętnych myśli, a także możliwe jest umieszczanie obrazów poprzez tzw. modem korowy

 

Informacje nt projektu „modemu” korowego pojawiły się w transhumanistycznym magazynie Humanity Plus, który podaje, iż rządowa agencja pracuje nad czipem bezpośredniego interfejsu neuronowego (DNI), który może być używany do rozwoju funkcji człowieka i motoryczno-funkcyjnych napraw.

Szef projektu dr Phillip Alvelda, dyrektor technologii biologicznych w agencji, powiedział podczas konferencji Biology Is Technology w Dolinie Krzemowej w zeszłym tygodniu, iż projekt ma krótkodystansowy cel budowy urządzenia kosztującego 10 dolarów mającego wielkość dwóch pięciocentowych monet, które jest w stanie przekazać obrazy bez konieczności używania okularów lub podobnych technologii.
Żródło: PrisonPlanet.pl

 

PETER ROTHMAN
Po pierwsze, ta technologia mogłaby przywrócić zmysły osobom, które nie można obecnie wyleczyć. Po drugie, taki sprzęt mógłby zastąpić wszelkie wyświetlacze rzeczywistości wirtualnej lub rozszerzonej. Blokując system wzrokowy możemy w ten sposób wyświetlać obrazy wewnątrz kory wzrokowej, pokrywając świat rzeczywisty obrazem wirtualnym. Poza tym, optogenetyka pozwala zarówno odczytywać jak i zapisywać informacje. Możemy wyobrazić sobie urządzenie, w którym wirtualne obiekty są mocno zintegrowane z prawdziwym światem. Działający modem korowy umożliwiłby nawet elektroniczną telepatię i telekinezę. To rzeczywista wersja interfejsów znanych z dzieł science fiction autorów takich jak Willaim Gibson czy Ramez Naam. Czytaj więcej

Jakby tego było mało, taki chip może służyć do elektronicznego wymazywania pamięci oraz głosów wewnąrtzmózgowych przesyłanych drogą radiową (podprogowych), wydając polecenia którym nie można się oprzeć.  

Badacze Walter Bowart, Martin Cannon i inni natknęli się na metodę psychoelektryczną, która w tajnych operacjach mogłaby odgrywać bardzo znaczącą rolę. Jak się wydaje, naukowcy CIA opracowali technologię o nazwie Radio Hypnotic Intracerebral Control – Electronic Dissolution of Memory (RHIC-EDOM – radiohipnotyczna kontrola wewnątrzmózgowa -elektroniczne wymazywanie pamięci).
Techniki te mogą wywoływać na odległość hipnotyczne stany transowe, sugerować rozkazy lub całkowicie wyczyścić pamięć. RHIC wymaga wewnątrz mięśniowego implantu, który stymulowany jest w taki sposób, że uaktywnia rozkazy post hipnotyczne
Czytaj dalej

 

Na temat technologi RHIC-EDOM można także przeczytać, że:

EDOM polega na opisanym w rozdziale 1 zakłóceniu transmisji synaptycznych w określonych rejonach mózgu. Tą metodą można wywołać występujące podczas uprowadzeń przez UFO dziury czasowe lub wymazać wspomnienia z konkretnego zdarzenia.
Przy RHIC testowanej osobie wszczepia się zminiaturyzowany, elektroniczny radioodbiornik.O tym zabiegu w dokumentach COM-12 można przeczytać: “Wszczepień dokonują specjalnie wyszkolone, wytrenowane jednostki służb specjalnych. Zabieg obejmuje wszczepienie zminiaturyzowanego nadajnika w stosownym miejscu, jak płaty czołowe lub skroniowe obiektów testowych”.
Jeżeli wziąć pod uwagę, że dr Jose Delgado już w późnych latach 50. i na początku lat 60. eksperymentował z implantami i opisanym w rozdziale 2 stimoceiverem, to ze wszech miar uzasadnione jest przypuszczenie, że w ciągu ostatnich 37 lat tę technologię udoskonalono i rozwinięto. Dalej w dokumentach można przeczytać: “Urządzenie działa jak stymulator pobudzający mięśnie, nerwy lub częstotliwości fal mózgowych. Po odebraniu odpowiedniego sygnału, wywołuje oczekiwaną reakcję. Odbiornik wytwarza impulsy sensoryczne, które są odbierane przez różne nerwy. Odbiorniki służą jako baza postrzegawcza”.
Gdy tylko obiektowi testowemuwszczepi się implant, może się rozpocząć stymulacja na odległość. W ten sposób u danej osoby można wytworzyć odruchy warunkowe na wzór psów Pawłowa. Eksperymenty przeprowadzone przez dr. Delgado i innych naukowców udowadniają, że za pomocą elektrycznej stymulacji można wywołać uczucie lewitacji, kolorowe wizje i różne emocje. Czytaj dalej

 

Na temat RHIC i EDOM oraz innych programów, technik i technologii pisał Dr Robert Duncan w jednej ze swoich książek, które są do kupienia na amazonie

Project Soul Catcher – Secrets of Cyber and Cybernetic Warfare Revealed

gallery.

” src=”http://stopzet.org/wp-content/plugins/ckeditor-for-wordpress/plugins/wpgallery/images/spacer.gif?t=F7J8″ title=”gallery columns=”5″ link=”file” ids=”654,655,656,657,658″” />

Na temat implantów i nie tylko, bardzo konkretnie mówi Dr Barrie Trower, który od lat 60 pełnił służbę w wojsku, gdzie specjalizował się mikrofalami przez ok 40 lat. Od 8 min 26 sekundy opowiada o tym, kiedy zaczęto mówić o implantach mikroprocesorowych w Wielkiej Brytanii, dlaczego nagle zaprzestano, jakie są typy implantów, co już wtedy można było za ich pomocą manipulować w ludzkich organizmach. Jak wygląda kwestia głosów przesyłanych do głowy, na czym to polega (jedna z technik polegająca na stymulowaniu ślimaka w uchu wewnętrznym), jakie rodzaje głosów można przesłać do głowy bezprzewodowo:

Jako ciekawostkę i przerażająco zuchwałe wprowadzanie zmian w naszych organizmach bez naszej wiedzy i zgody, można uznać wprowadzanie biotechnologicznych przewodów wewnątrz organizmu. O tego typu technologii mogliśmy się przekonać podczas wystąpienia Kierona Lee Perrina. Prezentacja została zarejestrowana podczas II Konferencji Projekt Ziemia, która miała miejsce 23 kwietnia 2016 roku w Klubie Literackim w Warszawie.

 

 

Od 8 min 53 sek minuty Kieron omawia tego typu przewody poprowadzone w okolicy biodra. Tak się złożyło, że przypadkiem trafiłem na zdjęcie młodej Polki, u której dostrzegłem najprawdopodobniej owe przewody, jednak musiałem usunąć zdjęcie na prośbę tej osoby. Przyznam że byłem zszokowany tym odkryciem, nigdy bym się nie spodziewał że takie rzeczy robi się też w Polsce.

Podsumowując, badanie Rezonansem Magnetycznym tzw MRI, bez kontrastu, jest w stanie wykazać implanty starego typu umieszczane w kanałach słuchowych. Nowe implanty są w otoczce silikonowej/krzemowej i są całkowicie niewidoczne na komercyjnie dostępnych prześwietleniach. 

Implanty posiadają miedziane elementy, to znaczy że nie powinny reagować z silnym polem magnetycznym podczas badania MRI, a osoby które robiły powyższe zdjęcia mają się dobrze mimo implantów na badaniu. Natomiast wszystkie inne przedmioty metalowe, zwłaszcza gdy wiemy że są stalowe, obowiązkowo trzeba zgłosić przed badaniem.

Bardzo ważne jest abyście nie sugerowali się opinią lekarza, radiologa, który „nic nie wykrył” ponieważ wszystkie wymienione na zdjęciach osoby także miały taką opinie. Zalecamy abyście sami dodatkowo obejrzeli swoje zdjęcia.
Gdyby ktoś posiadał podobne zdjęcia, bylibyśmy bardzo zainteresowani o anonimowe przesłanie na adres kontakt@stopzet.org 

 

pisał Krzysztof Damian

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
48 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
K.
K.
7 lat temu

Nie obraźcie się ale ten implant wygląda jak jakiś ślimak albo pasożyt. Nie ma lepszych zdjęć?

K.
K.
7 lat temu

Ile kosztuje badanie które pozwoli lekarzowi namierzyć i wyjąć taki implant? I ile to kosztuje?

K.
K.
7 lat temu

Jak się nazywa badanie które pozwoli lekarzowi namierzyć i wyjąć taki implant?

dsa
dsa
7 lat temu
Reply to  K.

czytałeś artykuł??

votrepaper18
votrepaper18
3 lat temu
Reply to  K.

Jak się nazywa badanie które pozwoli lekarzowi namierzyć i wyjąć taki implant?

K.
K.
7 lat temu

Czy któregoś targeta doprowadzono do samobójstwa? Pytam , ponieważ czasami biorę to pod uwagę, skróciłbym sobie cierpienie, gdyż nie wiem jak długo będzie jeszcze trwał mój eksperyment. Jak pomyślę że moje życie miałoby tak wyglądać jeszcze nie wiadomo ile lat, to wiem że nie warto się męczyć. Jestem w o tyle komfortowej sytuacji, że nie mam żadnych zobowiązań. Współczuję targetom którzy mają dzieci i małżonków. Trudno komuś niebędącemu targetem (członkowi rodziny) wytłumaczyć że się ma implant koło mózgu i że za jego pomocą można zmienić komuś życie w koszmar.

Ewelina Pajdak
Ewelina Pajdak
7 lat temu
Reply to  K.

Fizycznie? Czy wirtualnie? Bo wiesz.. ja mam podwójną rzeczywistość.. (brzuch mnie boli… Skurwiel się wkurwia że piszę i dobrze mu kurwie tak jest tak słaby że nie umie się zmierzyć że ze mną twarzą w twarz i przypierdolić fizycznie..) najgorzej to jest wtedy jak target zostaje wyjebany przez ludzi którym ufa i w całej tej skrajności której doświadcza zwraca się o pomoc do niby rodziny a oni zamiast pomóc pchają w bagno i przytrzymują tajemnice o której nie wiesz.. mną manipulowała i wykorzystywali na różne sposoby wraz z wykorzystywaniem seksualnym chyba jak mnie informują.. nie wiem pierdolą takie bzdury że trudno uwierzyć.. Pieniądze niech kurwy jebane wpłacą na moje konto i wypierdalają z mojej pamięci.. nie będę CIERPIEĆ przez nich i reszta ludzi jebane kserówy

K.
K.
7 lat temu
Reply to  Ewelina Pajdak

Jeśli przez pieniądze na konto masz na myśli odszkodowanie od skarbu państwa to lepiej się nie podpisuj swoim imieniem i nazwiskiem, bo nawet jeśli ugoda z nimi będzie tajna to dziennikarze i tak dojdą Twojego nazwiska i doszukają się Twoich wpisów w necie, a służby będą chciały utrzymać nasze doświadczenia w tajemnicy przez wiele lat. Poza tym nie bardzo wiem jak miałby ruszyć ten cały proces odszkodowawczy. Musieliby się przyznać do złamania prawa, albo my musielibyśmy im to udowodnić. Nawet jak będziemy mieli aparat który wykrywa fale radiowe wokół naszej głowy to może się okazać że nie będzie on miał atestu czy coś w tym rodzaju i wymiar sprawiedliwości tego nie uwzględni jako dowodu w sprawie. Zresztą nic w tej sprawie się nie dzieje, nie ma numeru konta na który można by wpłacać pieniądze na budowę takiego detektora. Więc najpierw musimy mieć detektor – na który trzeba zebrać pieniądze. Potem udowodnić że jest sprawny, czyli wartościowy. I wtedy możemy próbować coś udowodnić. Jak chciałem żeby mnie przebadali jakimś wykrywaczem do wykrywania elektroniki – to na policji zostałem totalnie zignorowany. Póki co uchodzimy za osoby chore psychicznie i nikt naszych próśb o takie badania nie traktuje poważnie. MUSIMY mieć własny detektor fal radiowych i to nie tylko w zakresie fal 0,1 Hz do 150 MHz ale też wyższe częstotliwości, bo o ile mi wiadomo z fizyki podobny efekt można uzyskać falami będącymi wielokrotnością częstotliwości fali. Jeśli uczucie strachu czy agresji wywołuje fala o częstotliwości 7,3 Hz czy 7,6 Hz to podobny efekt powinna wywołać fala o częstotliwości 14,6 albo 21,9 Hz. Zaś natężenie uczucia strachu czy agresji będzie zależeć od wysokości fali która jest przesyłana do organizmu. Im wyższy strach tym wyższa fala jaka dociera do umysłu. Akurat uczucie strachu mam opanowane, bo przez kilka miesięcy każdego ranka budziłem się przerażony i nie mogłem wtedy zrozumieć jak oni to robią. Myślałem że mi podnoszą poziom hormonu stresu. Byłem tak wykończony psychicznie i fizycznie że któregoś dnia nie mogłem wstać z łóżka. Nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości, ale musimy przewidywać i ich wyprzedać o kilka ruchów, czyli być lepsi od nich, jeśli mamy coś udowodnić. Jeśli się pomyliłem w swoich rozważaniach to proszę mnie poprawić.

Pan Mufin
Pan Mufin
7 lat temu
Reply to  K.

Pan/Pani k. jest zapewne Policjantem,
Nie znam osoby by tak precyzyjnie podała
częstotliwość na jakich działa ten
cały Controlminder,
Nasłać NIK by skontrolowano sprzęt,
przecież Państwo za to zapłaciło.

K.
K.
7 lat temu

Rozumiem że ten implant jest w jakiejś osłonce z polimeru czy czegoś takiego. Czy ktoś zrobił już jemu zdjęcia pod mikroskopem? Byłyby lepsze niż te widoczne powyżej. Czy ktoś rozważał jak zdjąć z niego tę sztuczną osłonkę aby było widać że to nie kawałek polimeru tylko urządzenie techniczne? Może trzeba o tym pomyśleć?

Ewelina Pajdak
Ewelina Pajdak
7 lat temu

Czasem piszecie takie kurwa durne te komentarze że aż strach pomyśleć kto Was programuje..

K.
K.
7 lat temu

W moim eksperymencie coraz mniej się dzieje, są pojedyncze dni kiedy coś mnie boli i od trzech tygodni mam względny spokój. Czy to się już niedługo zakończy? Tak bardzo bym chciał.

ppp
ppp
7 lat temu
K.
K.
7 lat temu

Policjanci traktują nas jak wariatów, więc nie ma się co łudzić że któryś jest w to zamieszany.
A częstotliwości znam z filmu „Kontrola umysłu zbagatelizowany fakt współczesnego świata cz. 1”. To jedyna wiarygodna część z tej serii. Pozostałe części (2,3,4) to teorie spiskowe, nie warto na nie tracić czasu. Wstyd że nie oglądaliście tego filmu i nie znacie częstotliwości jakimi wywołują u Was określone uczucia.
A jeśli chodzi o pozostałe częstotliwości to jest to tylko przypuszczenie że można dzięki wielokrotnościom tych częstotliwości uzyskać jakiś efekt. Jak ktoś miał w szkole fizykę i nakładanie się fal to wie że jeśli się nałoży amplitudę fali na inną amplitudę to się ona zrobi wyższa i fala będzie silniejsza. I to nie jest żadne odkrycie że siła strachu czy agresji będzie zależeć od amplitudy fali, która jest przesyłana do naszego mózgu. Fala nie ma zbyt wielu parametrów, oprócz długości (częstotliwości) ma jeszcze amplitudę czyli wysokość. Jak chcecie szukać prowokatorów ze służb to poszukajcie ich na innym forum. Wypisują bzdury o religii i kosmitach, wszystko żeby namieszać Wam w głowach.
Wiem że nie każdy skończył uniwersytet, ale myślenie ma kolosalną przyszłość. A umiejętność argumentacji trzeba ćwiczyć.

K.
K.
7 lat temu

Nie żadnych policjantów, ale służb specjalnych, ABW i SKW. Może innych wojskowych. Policja dopiero od niedawna korzysta chyba z echelona. Mają program za 40 milionów złotych i prawdopodobnie podsłuchują rozmowy prowadzone w obecności telefonów komórkowych. Stąd chyba znajdują zwłoki, których kiedyś nie mogli znaleźć, albo wiedzą wcześniej o napadach i łapią sprawców na gorącym uczynku. Nie wierzę żeby policja miała dostęp do broni psychotronicznej. Jeszcze na to za wcześnie.
Ale rzeczywiście nic się nie robi w tym kierunku aby temu zapobiegać. MUSIMY mieć możliwość udowodnienia że jesteśmy ofiarami broni psychotronicznej, czyli złapać ubeków na gorącym uczynku, aby mieć dowody dla sądu. Dopiero wtedy będzie można mówić o jakichś odszkodowaniach.
Skąd policjanci mieliby mieć dostęp do satelitów bez których nie ma możliwości oddziaływania na ludzi. Jaki masz interes aby oczerniać policję, a nie kontrwywiad, czy policję polityczną?

Pan Mufin
Pan Mufin
7 lat temu

Policja Miała Ma i Będzie Miała tą Broń,
piszesz o tym by ludzie w to zwątpili.
Pisałem do ABW, sprawe przekazano KGP,
a oni Prokuratorowi.
Dowód, zeznania mojej rodziny, naprawią Mie,
bezpodstawne interwencję, rmi, dużo mam tego,
Policja dopiero od niedawna korzysta chyba z echelona,
to jest oficjalne.
Broni Psychotroniczna nigdy nie wyjdzie na światło dzienne.
Pomyślcie sobie, trzydzieści parę milionów ludzi ma zdjęcie rmi,
wmówią im ze to chrząstka.
Jak masz dowody to może wygrasz po cichu.
Ludzie jak psy zacipowani, tylko zwierzeta domowe cipuje sie oficjalnie…
Bezkarność panistwa, obecnie na Porodówkach!

K.
K.
7 lat temu

Jak ja pisałem do sejmowej komisji ds służb specjalnych to też mnie odesłali do policji i prokuratury, a przecież służby nie udzielą im tajnych informacji, że niby zwykłe przestępstwo. A prokuratura przesłuchuje i umarza z powodu niewykrycia sprawcy.
Kontrolować mogą Cię z drugiego końca Polski. Potrafią namierzyć urządzenia elektroniczne z odległości kilkuset kilometrów i z tej odległości podsłuchać Twoje myśli, przez satelitę, albo sieć WIMAX. Od jednego do drugiego nadajnika. Ich odbiorniki podsłuchują obywateli Rosji w strefie kaliningradzkiej czy na Białorusi a są przy granicy.
Jeśli czymś dysponuje policja to nie jest to ściśle tajne. Można by o tym pisać w gazetach i mówić w radio i tv. Nie robiono by w tego takiej tajemnicy.

K.
K.
7 lat temu

A zdjęcie RMI na bank nic nie pokaże bo aparat robi zdjęcie co kilka czy co kilkanaście milimetrów, a czipy są tak małe że raczej na niego nie trafi. Po prostu aparat tak niestety skanuje że na całą głowę przypada 9 czy 10 skanów głowy. Trzeba mieć dużo szczęścia żeby przeskanował w miejscu czipa. Jeśli teraz są czipy w wersji nano to trzeba by zrobić skan z dokładnością do jednej setnej części milimetra i wiedzieć czego się szuka i gdzie dokładnie żeby go znaleźć. To jest głupi argument osób, które twierdzą że jak ktoś ma czip to niech go wyjmie i pokaże, ale jak skoro jest tak mały. Jak go namierzyć?

Admin
7 lat temu
Reply to  K.

Widziałem badania MRI gdzie przekrój głowy zajmował ok 150 zdjęć, tylko to było zrobione na innych ustawieniach mocy niż te na których widać te miejsca oznaczone w kanałach słuchowych…

Pan Mufin
Pan Mufin
7 lat temu

A zdjęcie RMI na bank nic nie pokaże bo aparat robi zdjęcie co kilka czy co kilkanaście milimetrów, a czipy są tak małe że raczej na niego nie trafi. Po prostu aparat tak niestety skanuje że na całą głowę przypada 9 czy 10 skanów głowy. Trzeba mieć dużo szczęścia żeby przeskanował w miejscu czipa.—-

Robiłeś zdjęcie, wykryło?
A może ktoś był przed tobą
i nie dostałeś swojego zdjęcia.
Ja wiem jak to zrobić.

Pan Mufin
Pan Mufin
7 lat temu

Bynajmniej mam przesłanki
o popełnieniu Przestępstwa
w 100%.
Myśle że osoba K. Celowo
Piszę o Tym w Ten Sposób,
wyszło, musi zostać Zamiecione
Pod Dywan.
Pozdrawiam Wysłanników
Służb Specjalnych bo teraz
taka jest ich rola na tym Forum,
w Głowie Pani Prezes.
jej Współpracowników.

Pan Mufin
Pan Mufin
7 lat temu

Wielka Walka z Wiatrakiem.

K.
K.
7 lat temu

Tak, robiłem i straciłem 450 zł (oczywiście że był ktoś przede mną, ale przed tym się nie zabezpieczysz, nigdy nie wiesz czy dostałeś swój wynik czy kogoś innego, bo tego nie da się rozpoznać, każde badanie jest podobne), teraz gdybym miał robić badanie to bym zrobił tomograf głowy, pokazałby dokładnie wszystkie obce ciała w głowie, dokładniej niż zdjęcie RTG, i pokazałby całość głowy a nie skany tak jak przy rezonansie.
Jeśli wiesz jak to zrobić to napisz, będzie to bardzo pomocne. Może jak już to zrobisz, aby służby nie wiedziały i nie mogły temu zapobiec. Ale wydaje mi się że i tak nic z tym nie będziemy mogli zrobić, bo trudno będzie przekonać lekarzy do wyjęcia tak małego ciała z głowy i okolic. Lekarz i tak uzna że masz chorobę psychiczną jak mu powiesz że to czip i przez niego masz dolegliwości. Zresztą dolegliwości tak naprawdę masz przez nadajniki które wysyłają fale do Twojego mózgu, a czip tylko podgląda Twoje myśli. W końcu jest tylko odbiornikiem.

Pan Mufin
Pan Mufin
7 lat temu

Przekonać lekarza?
Obowiązkiem jego jest wyjąć
ciało obce z organizmu.
Jak ktoś by miał Problem to może
iść do Sądu ciało obce muszą usunąć
z Organizmu.
Jeszcze raz powtórzę
ja tego nie usuwam,
walczę tylko o sprawiedliwość,
spokój, zadośćuczynienie.

Pan Mufin
Pan Mufin
7 lat temu

Jeśli czymś dysponuje policja to nie jest to ściśle tajne. Można by o tym pisać w gazetach i mówić w radio i tv. Nie robiono by w tego takiej tajemnicy.

Tak, tak Napiszą że są w stanie
inwigilować każdego obywatela,
w każdej sekundzie jego życia,
i że jego cała biografia od puki ma
chipa jest nagrana.
Ja moim Oprawcą gratuluję,
Moich piętnastu minut na kiblu.

Pan Mufin
Pan Mufin
7 lat temu

Dodam Bron Psycho troniczna
Potęga, moim zdaniem coś o tym:

https://www.youtube.com/watch?v=e0o40AbYGaY&spfreload=10&ab_channel=demonologiavideo

K.
K.
7 lat temu

W moim przypadku to musi być eksperyment, ponieważ zajmują się mną 24 na dobę a przecież nie robi tego jedna czy dwie osoby, to musi być zespół ludzi, więc to musi być z 6 do kilkunastu osób. Skoro to trwa już 13 lat to nie wierzę żeby tak ktoś pozwolił marnować zasoby , nawet państwowe. Gdyby to robił jeden gamoń ze służb, to przy założeniu że dają mi spokój w czasie snu, to powinienem mieć możliwość pójścia do pracy. A teraz nie mogę nawet wychodzić z domu, bo uciskają mnie każde buty, bez względu na to ile kosztowały i jak są mięciutkie. Mogę przejść kilkaset metrów bez bólu. Jedynie latem mogę chodzić w sandałach bo trudno uzasadnić w nich ból. No i wtedy mogę jeździć na rowerze. I dlatego o tej porze roku jestem uwięziony w domu. Jak spadnie śnieg i nie będę mógł pójść i pojechać do biblioteki po książki, to z nudów będę wariował. Robią wszystko żeby izolować mnie od społeczeństwa, a człowiek jest istotą społeczną. To dodatkowa tortura.

Pan Mufin
Pan Mufin
7 lat temu

Skoro to trwa już 13 lat…..

No i wtedy mogę jeździć na rowerze. I dlatego o tej porze roku jestem uwięziony w domu. Jak spadnie śnieg i nie będę mógł pójść i pojechać do biblioteki po książki, to z nudów będę wariował…..

Kim Jesteś ????
On Podszywający się??
Czy Ona?? https://zbrodniczyeksperymentwpolscekontrolaumyslu.wordpress.com/

K.
K.
7 lat temu

A może to Ty panie Mufin jesteś podszywającym się oficerem służb.
Sugerujesz że robi to Policja, w co nikt rozsądny nie wierzy.
Piszesz po kilka komentarzy na raz przez co na stronie są widoczne tylko Twoje z pięciu ostatnich, tak jakbyś chciał zatrzeć ślady po innych komentarzach.

dejvis
dejvis
7 lat temu

Hmm. Dziwne. W moim przypadku jestem w 100% pewien, że nie są w to wmieszane służby czy tam policja lecz „zwykli” ludzie, którzy mają dostęp do tej technologii. Skąd mój oprawca Pan Radosław M. wszedł w posiadanie takiej technologii – nie mam pojęcia Moja historia jest bardzo skomplikowana, trwa 2,5 roku. Wiem kto wszczepił mi implant, nie wiem w jakim celu, w życiu wcześniej nie podejrzewałbym tej osoby o coś takiego. W tym momencie używa tego kilka-kilkanaście osób uzależnionych od podsłuchiwania i nękania mnie. Nie mają poza tym życia, tak ich to wkręciło. A ja muszę jakoś dawać sobie radę. Najgorsze jest to, że nie mogę spać. Lekarze przepisywali mi przez jakiś czas środki na bezsenność jednak i tak robili to zbyt długo (benzodiazepiny można „ponoć” pryzmować do 4 tygodni. W końcu wysłano mnie do psychiatry, który przypisał mi nasennie „trittico”. Maksymalna dawka jaką można brać to 2mg. Żeby przespać 5h musiałem brać dwa razy więcej czyli 4mg po czym czułem się jak struty. Zmieniłem strategię i sam zamawiam sobie benzodiazepiny nasenne i żyję nękany dzień w dzień.

Nie nęka mnie nikt ze służb specjalnych czy policji, nikt intelligent, tylko banda półgłówków, która nie widzi już poza tym życia.

Pan Mufin
Pan Mufin
7 lat temu

Implant przyklejony do skóry tuż przy błonie bębenkowej,
szczęście ta osoba miała,
większość jest pod Skórą.

Pan Mufin
Pan Mufin
7 lat temu

Jadzia mi tabletki nasenne
nie Potrzebne,
Nie bede ich lykal nawet jak
ich zmanipulujesz.

K.
K.
7 lat temu

Kilkadziesiąt procent komentarzy jest pisanych przez prowokatorów ze służb specjalnych. Trudno jest powiedzieć czy jest to 30% (raczej nie) czy 50%, 60%. I nie będę wytykał palcami, bo nie chcę się bawić w inkwizycję, ale myślę że większość ludzi się domyśla kto jest prowokatorem a kto ofiarą.

K.
K.
7 lat temu

W Portugalii skazano byłego szefa wywiadu za przestępstwo. Ciekawe kiedy my się doczekamy takich wyroków i procesów skazujących dla wysokich oficerów służb.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/jorge-silva-carvalho-skazany-byly-szef-wywiadu-portugalii-w-sadzie,693708.html
W sprawach MK Ultra w USA nikogo nie skazano, a ujawniono jedynie nazwiska niektórych lekarzy którzy brali w tym udział. U nas może być podobnie. Tylko że tym razem nie zostawiają śladów w postaci dokumentacji medycznej, czy innych protokołów. Wszystko jest ściśle tajne i jest w archiwach służb. Niedostępnych dla sądu, prokuratury, policji.

dejvis
dejvis
7 lat temu

Napisałem szczerze jak jest. Komentarze Pana Mufina ty chyba jakiś żart, lub pisze je osoba z problemami psychicznymi (lub ma ku temu jakiś powód). Dziwna sytuacja, żeby pisać kilka postów pod postem odpowiadając samemu sobie?

dejvis
dejvis
7 lat temu

Twoje komentarze potwierdzają moją teorię 😉 Pozdrawiam

P.
P.
7 lat temu

Nie martwcie się przyjaciele, nadejdzie czas kiedy zostaną rozliczeni z tego co robią i będą cierpieć przez wieczność, myśliwy stanie się zwierzyną, pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości!!

dejvis
dejvis
7 lat temu

Oj Panie Pan Mufin masz Pan duże problemy.
Ale się przychrzaniłeś do tej jednej paczki „trittico”, którą zażyłem.
Czekam na kolejne 3-5 postów inteligentnych komentarzy.
Takie pytanie na koniec – jaki jest cel Twoich komentarzy na tej stronie?
Każdy normalny człowiek z IQ powyżej średniej krajowej podzielonej na pół czytając nasze wypociny sam bez problemu dojdzie do wniosku kto tu ma problemy 😉
Pozdrawiam i życzę szczęścia w Twojej śmiesznej/dziwnej/przerażające/niezrozumiałej „misji”.

Karuzo
Karuzo
7 lat temu
Reply to  dejvis

A ja mam taki implant czy co tam, w sumie h__J ci wie co, który odczytuje moje myśli i każdy wkoło je zna i zadna łaJZA nic nie powie i nie pomoż. I co mam ztym zrobic i jak sie tego pozbyć???? A nawet oczytuje obraz z oczu,dziwne ale prawdziwe!!!! Naszczescie nikt nie steruje moja psychą,chyba.

Karuzo
Karuzo
7 lat temu

A ja mam taki implant czy co tam, w sumie h__J ci wie co, który odczytuje moje myśli i każdy wkoło je zna i zadna łaJZA nic nie powie i nie pomoż. I co mam ztym zrobic i jak sie tego pozbyć???? A nawet oczytuje obraz z oczu,dziwne ale prawdziwe!!!! Naszczescie nikt nie steruje moja psychą,chyba.

szczepan
szczepan
6 lat temu

mam za prawym uchem implant ,,znam masę ludzi którzy też mają

WWA
WWA
6 lat temu
Reply to  Admin

A czy taki czip, skoro jest narzędziem elektronicznym, ma jakieś metalowe części? Mogą być szkodliwe?

Aleksandra
Aleksandra
6 lat temu

No niestety muszę was zmartwić policja już też ma dostęp do broni psychotronicznej, ale jak się okazuje do tej broni mają również t.zw. gang stalking, ludzie z poza władzy nie oszukujmy się, dostęp również mają psychopaci i zwyrodnialcy którzy niszczą zdrowie a czasem życie ofiary. Już nie tylko Wojskowe Akademie Techniczne co powszechnie wiadomo ale inne instytucje też biorą udział w tym procederze. Jak byś któregoś zapytał czemu to robi to Ci odpowie on tylko wykonuje polecenia od władz z górnej półki. Nie ma możliwości się obronić, ponieważ świadomie będą chcieli z ciebie zrobić chorego na schizofrenię paranoidalną. Nikogo z ofiar nie stać na zakup urządzeń do dokładnego pomiaru, a co dopiero urządzeń do osłaniania siebie to są bardzo wysokie koszty no i jeszcze zatrudnić ludzi którzy się profesjonalnie tym zajmują żeby ci uwierzono. Jak jesteś milionerem to kup taki sprzęt a potem go wypożyczaj. Polska już nie jest krajem który jest przyjazny dla swoich obywateli. Ja jestem ofiarą tej broni.

Janusz.
Janusz.
6 lat temu
Reply to  Aleksandra

Zakres wiedzy jaki sklada sie na wytlumaczenie i udowodnienie tego procederu jest ogromny. lecz nie nie mozliwy. fizyka anatomia psychitria psychologia zarazem i ta ciemna elektronika informatyka, ekologia farmaceltyka nano inzynieria a i zaglembienie sie w sztuczna intelgencje gdzie akcja rodzi reakcje. malo osob wie w tym temacie duzo wieksza robote robia grupy gdzie pojedynczy pacholek dziala tak jak dziala bo chce albo bo musi.. na necie jest miliony stron poswieconych w owa technologie a i zarazem rozwiazan na wyjscie z tego. wiem bo sam bylem ofiara tego. tylko ze to okazalo sie wierzcholkiem stosu pokreconychi wypaczonych intelektow ktore zazwyczaj dzialaja bo musza. nie oceniam ich szczeze to az mi ich zal bo pomyslac w strone tolerancji a wypaczenia doswiadczenia zyciowego to kim i jakim jestesmy warunkujemy sami lecz czesto to jakimi sie stajemy jest skutkiem zyciowego doswiadczenia jak i suma wszystkich przezyc. myslac tym tokiem co taki osobnik nekajacy innych musial przezyc? by byc tym kim jest?(zabawki przykrecone do podlogi?, czy petko kielbasy na szyji by bynajmniej psy sie z nim bawily) epitety pomine choc wiekszosc z nich mogla by wyrazic skrajnosc umslu ktory twozy zazwyczaj swoj mikro swiat kosztem innych bardziej inteligetnych osob ktore w odpowiednim czasie nie posiadaly wiedzy jak i czasu na to by zglebic wiedze ktora jest dostepna wzgledem derektywy jeden ogarnia jedno drugi drugie.. lecz w srud nich nie ma takiego ktory ogarnie wszystko. to nie wyzwanie to powolanie. Zyje i choc chwile odpoczne lecz jestem pewien „braci sie nie traci” a ich wielu. a osoba ktora zechce mnie zdyskryminowac i pomowic niech sie dobrze zastanowi bo nie zaleznie jak liczna grupe ma posiada to i tak nie dorowna grupie poszkodowanych i eliminowanych wzgledem calej ziemi. USA EU PL EN. mi nie musisz wierzyc uwierzysz gdy cie otocza. Mnie chciales przekrecic? mnie nie przekrecisz siebie owszem!. i zrobisz to sobie sam albo zrobia to ci ktorym zabrales bliskich. i nie mowie tu o masonach i iluminatach bo z tych kregow zabrales i tu i tu dla wlasnej korzysci. pisze z bledami? trzeba bylo mi nie wiercic w czaszcze miejsca na implant. bo i owy wykorzystuje tak jak umiem. implant „neuro stymulator” od 2 roku zycia znam swoje cale jak i koniec innego. mnie oszukasz ich i jego juz nie. Calym sercem pozdrawiam cie! i niech Ziemia Bedzie ci Leekka!. PA PA. Informacje jak i dokumentacje mam i ja znam a udostepnil mi ja caly swiat!. najwieksi uczeni. technologie twozylem ja a ty teraz zastanow sie ile z tego co masz ma mozliwosci o ktorych wie max 10 osob. sztuka nie jest uzycie a rozsadne zastosowanie. a tobie braklo wiele wiecej. „zna ich a oni znaja jego” tak to ja kontaktowalem sie w celu zbanowania tej technologi. to przezemnie stalo sie to jawne. czy sie boje? kogo? czego? smierci diabla szatana? jak i tak tego nie zrozumiesz porownanie spuczki wody w kiblu jakim jest twoj intelekt do bezkresu wody w galaktyce ktora wciaz jest uzupelniana. i badz pewien czystki i ucieczki zadzacych ze stanowisk to nic w porownaniu z tym jak ty bedziesz spierdalac. tyle w kwesti dowudcy tej grupy. a dla tych ktorzy sa nekani wytrwajcie jestescie bardziej inteligetni od nich dlatego was nekaja. „nie ten silny ktory w stadzie a ten ktory sam przeciw niemu” stosowanie tej technologii to cybercrime ktory czesto rowna sie z utrata zycia lub zycia bliskich. celowosc i przypadek nie istnieje.

Łukasz
Łukasz
4 lat temu

cześć, głowa mnie boli, słysze jakies dzwieki wychadzace z mózgu,
jakas muzyczka jakby grala. podejrzewam ze mam w głowie jakies
urzadzenie. gdy przykładam magnes neodymowy z tylu głowy to przestaje
ta glowa bolec nagle.

Łukasz
Łukasz
4 lat temu
Reply to  Łukasz
kowala1974
kowala1974
2 lat temu

Też mam założone te implanty od kilku lat.
Potrzebuję pomocy.
Może ktoś zna lekarza który się zna na takich implantach, żeby je usunął?
Jaka policja się na tych implantach zna, żeby mogli mi pomóc.
Proszę o kontakt.
Nr. tel. 508 512 234
kowala1974@gmail.com

Zapisz się do newslettera
48
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x