Protest ofiar kontroli umysłu pod Sejmem RP – 6 czerwca 2016 r.

 

Stowarzyszenie STOPZET www.stopzet.org 6 czerwca 2016 r. zorganizowało protest przeciwko skrytemu nękaniu cywilnych obywateli wyrafinowanymi technologiami psychologiczno-elektronicznymi i technikami służb spec. m.in wyobcowanie i skłócanie z bliskimi, rodziną, przyjaciółmi, dawanie do zrozumienia że jest się stale obserwowanym, że jak zrobisz coś dla nich to przestaną nękać twoich bliskich. Charakterystyczne objawy identyczne podobne co schizofrenia paranoidalna ale niech to nie uśpi waszej czujności!, psychiatria nie zna przyczyn głosów w głowie czy innych lęków, nękania, a my o przyczynach stale mówimy tylko mało który słucha. Protest jest spowodowany bezradnością władz w Polsce w sprawie uregulowań prawnych technologii psychotronicznych, trzeba to jak najszybciej zmienić!!

 

MOCNY! wywiad z uczestnikami protestu przeciwko kontroli umysłu i broniom psychotronicznym

 

Protest STOPZET

Protestowaliśmy ponieważ bez reakcji władz w Polsce pozostają fizyczne tortury, poparzenia mikrofalowe, potworne bóle we wrażliwe miejsca jak oczy i wiele innych udokumentowanych i tych trudnych do udowodnienia mentalnych tortur, stupory powodowane neuronalnym paraliżowaniem i inne manipulacje układem nerwowym, objawy popromienne polem elektromagnetycznym itd.

Protest STOPZET nie jest naszym ostatnim, wiecej informacji wkrótce.

Link do filmu z naszego protestu na stronie Facebookowej Newsweek Polska:
https://www.facebook.com/NewsweekPolska/videos/1125333917505965/
www.covertharassmentconference.com – coroczna miedzynarodowa konferencja poświęcona tematowi elektronicznej kontroli umysłow oraz skrytemu nękaniu osób cywilnych przy uzyciu wyrafinowanych technologii ukierunkowanej energii.
www.facebook.com/stopzet – strona na Facebooku STOPZET
Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata Konstańczak

Świadomość umysłu że jest się kontrolowanym jest osobistym sukcesem w tym zglobalizowanym teoretycznie świecie. Pierwszą rzeczą, którą każdy świadomy manipulacji powinien zrobić to odrzucenie boga, cokolwiek to znaczy. Religijne manewry nakazują walkę czy wojnę z kontrolerami, a to są przecież ludzie, którzy wymodlili sobie jakąś pozycję. Dziś spłacają duchowy kredyt. Wyboru co prawda nie mają i brną w zależność. opozycją są świadome umysły, które nie wchodzą w układy duchowe.
Cokolwiek by o tym pisać, to ponad tym zorganizowanym nieporadnie ludzkim światem funkcjonuje bardzo inteligentny projekt, który zaprasza do współpracy ludzi o szerokich horyzontach.

Zapisz się do newslettera
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x