Dr Robert Duncan – pracował nad programem do nękania głosami w głowie

Kim jest Dr Robert Duncan? Jest człowiekiem który gdy odkrył do czego służą jego badania, powiedział NIE. Sprzeciwił się testowaniu tej technologii na niewinnych cywilach. Jest człowiekiem z sumieniem.

Kim był? Pracował w Departamencie Obrony US,  CIA, DARPA, Departamencie Sprawiedliwości US, NASA, Marynarce i w NATO nad złożonymi badaniami nad technologią nadzoru, inwigilacji i systemami zbrojeń. Tam był świadkiem jak bardzo skorumpowany jest system i jakich przestępstw dopuszcza się na swoich obywatelach.

Od tego czasu jego misją jest szerzenie ogólnej świadomości ludzi na temat strasznej technologi.

Polecam obejrzeć oba wywiady w których Duncan mówi czym są głosy w głowie, technologia z nimi związana oraz cel w którym są stosowane. Ponad to, opisuje inne możliwości kontrolowania umysłu, mózgu ciała człowieka za pomocą tych technologii.

Przede wszystkim wywiady te warto obejrzeć, gdyż dr Duncan tłumaczy wiele z problemów jakie opisują osoby zrzeszone w Stowarzyszeniu STOPZET.

 

Dr Robert Duncan – Wywiad 1

(1:14) dr Duncan określa te metody jako tortury tworzące stany traumatyczne u TI. Metody te odwzorowują techniki stosowane w fizycznych przesłuchaniach z zastosowaniem tortur.

(5:31) dr Duncan podkreśla, że w tym momencie stosowanie mikro czipów jest zbędne

(6:26) dr Duncan mówi o metodach MRI (magnetic resonance imaging – obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego) oraz ESR (electron spin resonance – elektronowy rezonans spinowy) używanych przy mapowaniu i monitorowaniu ludzkiego mózgu

(10:30) dr Duncan potwierdza możliwość czytania myśli na odległość

(11:50) dr Duncan mówi o możliwości przenoszenia fal mózgowych na drugiego człowieka, dzięki czemu może on znać myśli tej osoby, czuć zapachy które ona czuje,  a nawet doświadczać tych samych emocji.

(12:30) dr Duncan mówi, że na początku niezbędna jest bliska odległość z ofiarą. Dlatego większość TI mieszka w blokach, gdzie do mieszkań poniżej i powyżej wprowadzają się osoby. Wtedy można usłyszeć również ciężki sprzęt jaki ze sobą wnoszą. Wymagany jest lokalny system czujników.

(19:40) dr Duncan mówi o czytaniu myśli za pomocą mapowania słów ofiary, gdzie przeciętnie ludzie posługują się od 2 do 10 tysięcy słów.

(20:10) dr Duncan mówi o badaniu nad którym sam pracował, mianowicie o CHATTERBOX,  czyli o tym co wcześniej opisywałem jako „papuga„. Nieustannie gadający głos w głowie, komentujący wszystkie myśli, impulsy pojawiające się w umyśle.

Co ważne, tłumaczy on czym to jest i w jakim celu się to stosuje:
Po pierwsze jest to technologia tortur stosowana do złamania woli ofiary, stosowana również w tradycyjnych psychicznych torturach.
Drugi cel to zachowanie ciągłego połączenia z sygnałem energetycznym ofiary.

(22:30) dr Duncan mówi o możliwości wyostrzania jednych zmysłów na rzecz innych. To by tłumaczyło wyostrzony słuch, wyłapujący najdrobniejszy szmer, które generują obawę i paranoje u TI.

(25:45) dr Duncan opisuje różne sytuacje i zabawy z umysłem za pomocą technologi v2k (voice to skull-głosów w głowie) stosowane przez operatorów na TI. Opisuje drastyczne sytuacje gdzie TI wykończeni głosami w głowie dokonują samookaleczeń, metod jakimi TI są zastraszani, groźbami skrzywdzenia ich czy ich bliskich, groźby gwałtów i pedofilskich insynuacji.  Opisuje także zabawy jakie wymyśla się by podporządkować sobie TI, fałszywe obietnice, absurdalne zadania itp.

(26:05) dr Duncan potwierdza, że najczęstszą metodą gnębienia TI jest deprywacja snu, którą doświadcza większość TI.

(33:08) dr Duncan mówi o łatwości odróżnienia „papugi” (chatterbox), od momentów w których podłącza się OPERATOR. Potwierdza tym samym założenie, że głosy w głowie mogą być zarówno głosami innego człowieka jak i komputera.

(35:00) dr Duncan ponownie porównuje metody nie bezpośrednich tortur na TI, do metod tortur bezpośrednich podczas przesłuchań więźniów (np przez CIA)

(38:35) dr Duncan nawiązuje do próby zwrócenia się o pomoc na policję przez niektórych TI. Opisuje bezsensowne próby ofiar ignorowane przez władze.

(39:53) dr Duncan znów określa te technologie i ich metody jako tortury, niszczenie życia, doprowadzanie ludzi do ruiny. Wszystko to jest zwykłym przestępstwem.

(40:20) dr Duncan opisuje metody katalogowania schematów mózgu, klastery uczuć, które później są mieszane i odtwarzane ponownie do mózgu ofiary w celu badania reakcji na nie.

(41:50) dr Duncan mówi o tym, iż bezdotykowe tortury, czyli symulowanie uczuć w mózgu jest tak samo realne jak fizyczne zadawanie bólu, lub może być wręcz jeszcze bardziej bolesna

(42:30) dr Duncan mówi o możliwości wywołania tą technologią ataku serca u TI. Mówi o tym jak bardzo szkodliwe dla ofiar TI są te technologie, utrzymujące ich w ciągłym stresie.  Bardzo częstym doświadczeniem u TI jest intensywne bicie serca.

(44:30) dr Duncan mówi o drobnej możliwości kontroli motoryki TI, ale większa kontrola dotyczy generowania potrzeb TI. Tworzy się nieustającą wewnętrzną potrzebę zrobienia czegoś co operatorzy chcą by ofiara zrobiła.

(47:00) dr Duncan mówi jeszcze o możliwościach zdalnego wywoływania stanów narkotycznych u ofiar TI.

 

Dr Robert Duncan – Wywiad 2 

(2:20) dr Duncan mówi o źródłach tej technologi. Nawiązuje do projektów CIA –MK-Ultra (mind control) i FBI – COINTELPRO (gangstalking).

(3:00) dr Duncan mówi o falach ELF (extreme low frequency – skrajnie niska częstotliwość) wykorzystywanych przy technologii voice to skull (V2K, głosów w głowie),  której istnienie także tu potwierdza

(4:25) Tryone opisuje powszechne podejście do ofiar TI, traktowanie ich jako wariatów

(6:00) Tryone mówi o lekach od psychiatrów, które nie pomagają, a wręcz mogą zaszkodzić TI

(6:08) dr Duncan mówi o stosowaniu metod NLP przy użyciu technologii v2k na TI

(7:45) dr Duncan mówi tym, że wszystkie te tortury są stosowane na TI zdalnie, izolując ich w ich własnych mieszkaniach

(8:20) dr Duncan ponownie mówi o braku konieczności stosowania czipów w tych czasach

(8:50) dr Duncan mówi o czymś co nazywa SENSITIZER, substancji wzmacniającej sygnał u ofiar TI

(11:10) dr Duncan mówi o możliwości kontrolowania emocji TI, o schematach sygnałów emocjonalnych wykorzystywanych do manipulowania stanami ofiary

(12:35) dr Robert Duncan mówi o możliwości klonowania emocji i wysyłania ich do innej osoby, a także grupy osób.

(14:50) Tryone mówi możliwości technologii v2k do udawania głosów innych osób

(20:40) Tryone mówi o tym jak każdy impuls jego mózgu jest rejestrowany, kopiowany i przetwarzany przez głosy w jego głowie

(21:50) dr Robert Duncan mówi o szkodliwości tej technologii na zdrowie, pomimo iż „jedynie” symuluje ona na mózgu uczucie fizycznego bólu

(24:00) dr Robert Duncan mówi o ADS (Active Denial System – eksperymentalna mikrofalowa broń nieśmiercionośna), którą także stosuje się do prześladowania TI i powodowania uczuć i śladów oparzeń

(26:30) Tryone mówi o schematach jakie powtarzają się w trakcie prześladowań ofiar TI. Schematy te powtarzają się w historiach większości TI

(30:20) Tryone mówi o przymusowej mowie, czyś w rodzaju mimowolnego mówienia rzeczy które nie pochodzą od nas, nawiązując do metody mapowania Auditory Cortex (kory słuchowej)

(32:40) dr Robert Duncan ponownie mówi o CHATTERBOX (nad którym sam pracował), o systemie zmuszającym umysł TI do ciągłego gadania. Mówi także o wpływie tej technologi przy doświadczeniu przymusowej mowy.

(33:05) dr Robert Duncan określa naturę CHATTERBOXów jak wredną i złą, o stosowaniu przekleństw i negatywnej taktyki wobec ofiar

(31:25)  Tryone mówi o głosach w głowie i ich groźbach wobec niego, jego rodziny i innych zastraszeniach, które są powszechną metodą tortur psychicznych stosowanych podczas przesłuchań.

(36:46) dr Robert Duncan ponownie mówi o możliwości wywołania ataku serca u TI poprzez wywołania ogromnego strachu, tzw Remote Heart Attack (zdalne wywołania ataku serca)

Kolejny ciekawy wywiad:

Źródło: Link

Niewielkie poprawki: K.D.

Polecamy książki Dr. Roberta Duncana:

"How to Tame a Demon" – A short practical guide to organized intimidation stalking, electronic torture, and mind control"

gallery

"Project Soul Catcher – Secrets of Cyber and Cybernetic Warfare Revealed"

gallery

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bemowo piskie
bemowo piskie
8 lat temu

dr Duncan potwierdza możliwość czytania myśli na odległość : za pomocą mapowania słów ofiary , kolejna metoda syntetyczna telepatia ,elektroniczne przekazanie myśli . Pytanie czy ofiara musi posiadać chip by czytać myśli , jeżeli nie to jak jest lokalizowana(identyfikowana) ?

truehorror
truehorror
7 lat temu
Reply to  bemowo piskie

Stara technologia wymagała chipa który wywiad u leżących niemowlaków odchylając główkę do tyłu „wkładał” poprzez nos, chip który był osadzony na nazwijmy to „pipetą” taki chip na pipecie był wkładany do nosa do samego końca wbijany i tak jakby „wkręcany” do ciała niemowlaka, także niemowlak po przełknięciu własnej krwi tylko przez chwilę czuje ból później taki chip zarasta naturalną tkanką ciała i nie boli do tego jest osadzony blisko mózgu. Chip lub „coś w rodzaju mini anteny” do której łatwo bedzie można przesłać informacje przez fale radiowe wprost do mózgu tworzą z ofiary niewolnika który dopiero niestety po iluś latach zaczyna dostrzegać że jest coś nie tak. Obecnie technologia nie wymaga posiadania fizycznego przekaźnika w organiźmie ofiary.

Admin
7 lat temu
Reply to  truehorror

Witaj, mimo że to stara technologia to wciąż implantuje się bardzo wielu ludzi dorosłych w celu kontroli świadomości i sposobu myślenia, ale jasne że nie jest to wymagane

ppp
ppp
7 lat temu

Uwazacie technologie kontroli umyslu za powaznie zaawansowana, dlatego wedlug mnie przeprowadzanie doswiadczen na osobach bez znaczenia politycznego lub finansowego mija sie z celem. Pewnie lepiej wszczepic taki chip Angeli, ktora potem powie, ze ja podsluchiwali nawet przy wylaczonym telefonie. Osoby z ktorymi ja rozmawiam wydaja sie pochodzic z rozszerzonej rzeczywistosci lub za takie sie podaja, sa mili i bardzo przyjaznie nastawieni. Zawsze pytajcie z kim rozmawiacie to wazne. Tomografia mozgu, ktora mi przeprowadzono nie wykazala obecnosci chipa, dlatego uwazam, ze nie jest on potrzebny przy czytaniu mysli lub zostal wszczepiony w naszej warstwie energetycznej o ktorej jeszcz nic nie wie

ppp
ppp
7 lat temu

Osoby, z ktorymi rozmawiam prosily dodac: „to nie jest eksperyment.”

Tomasz Bieniek
7 lat temu
Małgorzata Konstańczak

Zaczęłam pisać na ten temat i zastanawiałam się jakie będzie następne posunięcie inwigilatorów. Dwa dni po pierwszym wpisie odebrałam silny bodziec, że muszę pojechać do bankomatu a następnie zrobić określone zakupy. Rzeczy, które miałam w domu i których w danym momencie nie potrzebowałam. Najpierw pomyślałam, że nie ulegnę sugestii, po zastanowieniu doszłam do wniosku, że lepiej sprawdzić kto się za tym kryje. Zrobiłam wszystko zgodnie ze wskazaniami, ostatnim punktem był zakup papierosów. W nakazie myślnym było „kupisz 3 paczki”, czego nigdy nie robię. Weszłam do sklepiku i zobaczyłam dwóch panów rozdyskutowanych ze sklepikarką. Klient ważniejszy, wiec zapytała -słucham? Poproszę 3 paczki papierosów, po tym tekście panowie ryknęli gromkim śmiechem i wyszli. Ben jonder z kolegą, nie myślcie, że to jakieś lumpy. Trochę kasy wydałam ale się opłaciło.

Admin
7 lat temu

Rola pieniądza jest duża, niektórzy wprost mówią że liczą się dla nich tylko pieniądze… co ich powstrzyma, tylko spadek wartości pieniądza, czy w ogóle upadek światowej gospodarki, dużo większy niż ten z 2008 r.

krolew
5 lat temu

Zgadzam się z tobą w 100% to co opisujesz .Płaci się takim pijaczką małą kwotę i oni cię śledzą co robisz i gdzie idziesz .A to że głos kazał tobie kupić te papierosy to też jest prawda. W Ameryce dany sklep bardzo szybko mu wzrosły zyski ,po przez używanie tych samych metod na ludziach .Pozdrawiam .

Małgorzata Konstańczak

Nie bardzo wiem gdzie to wpisać więc wpisuję tu. Rola pieniądza w kontroli umysłu, na tym póki co się skupiam. Dobrobyt i bogactwo płynie na określonej fali eteru, należy się najbardziej etycznym umysłom. Takie prawo natury, pieniądze szczęścia nie dają ale dają spokój egzystencjonalny i możliwość poszerzania własnych horyzontów. Mnie stalkigowcy pozbawili pieniędzy i nadal uniemożliwiają ich zarabianie. Weszłam w bardzo sensowny biznes jako przeciętny sprzedawca, który chce zarabiać i reklamować produkt i pracodawcę. Wystarczyła jedna interwencja v-ce dyrektor aby „uszło” ze mnie powietrze. Trzeba tępić tę zarazę imiennie. Innej możliwości nie ma.

Lyly
7 lat temu

Ale jak ich tepic indywidualnie?????powiedz prosze….

Grrr
Grrr
4 lat temu
Reply to  Lyly

Wchodzić do domu i ich tak samo torturować i nie zwarzac na prawo jest nas trzech możesz być czwarty podpalać ich domu tak jak oni nas rujnują i nas męczą co masz do stracenia bo i tak zdechniesz na raka tak samo jak ja mało nerwuw zjadłeś i zdrowia trzeba ich kurwa tępić aby dalej jak nie znieśli bo ja cierpię za damski chuj a pseudo kolezaneczki sobie dobrze żyją za moje cierpienie nawet gotów jestem chwycić ich dzieci w kołysce i zajebac o ścianę zero wyrzutów sumienia dla takich ludzi jak lubią przemoc to ją dostaną chcesz możesz napisać na priv jak chcesz się zemścić

Marcin
Marcin
7 lat temu

Ruskie ś****** (rosyjskie służby specjalne /mafia / masoneria) tu moga wylądowac nazwiska niektórych torturantów i stalkerów których zaliczam do największych osobistych wrogów. Znam wasze dane personalne, adresowe a nawet niektórych najemników którymi się posługujecie (wielu z nich to cudzoziemcy). Znam część waszych siatek szpiegowskich. Dysponuje nagraniami które w znacznym stopniu uprawdopodobniają moje oskarżenia bo udało mi się zarejestrowac ekstremalne odczyty pola elektromagnetycznego którego zrodłem bylo sąsiednie mieszkanie.Znam wasze łajdacka przeszłość , wasze podłe korzenie (NKWD-skie, SB-ckie), znam wasze czyny które nie mają związku z elektronicznymi torturami czy stalkingiem a które są podłe i was kompromitujące jak to się zdarzyło ponad rok temu. Wiem że udajecie policjantów i pracujecie dla ABW CAT (Centrum antyterrostycznego – swoją droga niezle sie te k***y ruskie zamaskowały))Liczę że poszerzycie moją wiedzę o innych wrogach bo moja udręka nie jest w 100 % waszą winą co nie zmienia faktu że jesteście krypto-zabójcami.

edit: K.D.

Marcin
Marcin
7 lat temu

Korekta : Czekam cierpliwie przez pewien czas aż mnie wypuścicie z tego okrutnego elektronicznego gułagu tak jak to się zdarzylo szczęśliwie dla mnie ponad rok temu i trwało to kilka miesięcy. PS. To ś******* torturuje mnie ekstremalnie od kwietnia 2016 r. i de facto uczynilo bezdomnym (zmuszony jestem do częstych podróży ponieważ przebywanie w domu ściąga na ogół najgorsze tortury , często niemożliwe do wytrzymania i grozi złapaniem śmiertelnej choroby np. raka.
—-
edit: K.D.

Anka
Anka
7 lat temu

http://www.dataasylum.com – ciakawa strona obadajcie

Małgorzata
Małgorzata
4 lat temu

jak sobie radzić z nękaniem? Po wielu przemyśleniach i refleksjach na temat tego co mnie spotkało, zaczęłam się zastanawiać nad rolą Boga na ziemi i wtedy wpadł mi do głowy pomysł aby zwrócić się do Jego adwersarza i zapytać co sądzi na ten temat. Odpowiedź była długa i wyczerpująca, wyjaśniła mi niemal wszystko. Miałam ochotę przelać to na papier i wydać. Było mi obojętne czy to zostanie uznane za science fiction czy fantazję. Niestety na żadne pytanie czy zapytanie nie dostałam odpowiedzi.

http://www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,391730
http://www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,391730
2 lat temu

Znakomite wywiady.

(Dla zainteresowanych polecam info na http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,876142)

Zapisz się do newslettera
17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x