Minister MON A.Macierewicz o eksperymentach bronią elektromagnetyczną na polakach 12.03.2016r

"Czy państwo polskie posiada strategie wobec nielegalnych badań tzn. testowania broni elektromagnetycznej na polskich obywatelach i czy wiadomo w jaki sposób pojawiły się te badania w naszym kraju??
Niektórzy badacze tego zjawiska jak Cheryl Welsch http://mindjustice.org/ pisze o takich niedozwolonych eksperymentach na obywatelach w Stanach Zjednoczonych, także o ukrywaniu tego problemu, trudnościach, a właściwie niemożności dochodzenia swoich spraw przez obywateli amerykańskich i właściwie niemożności obrony w tej sytuacji.
Chciałabym się zapytać jaki jest stan wiedzy na temat tego nowego zagrożenia, bardzo podstępnego, ukrytego, czy są wypracowane jakieś strategie rozpoznawania i przeciwdziałania, dziękuję."

Tak Brzmiało pytanie skierowane do Ministra Obrony Narodowej RP Antoniego Macierewicza na Międzynarodowym Kongresie: Problemy współczesnej polityki. Konflikty zbrojne i terroryzm które odbyło się w Toruniu 12 marca 2016r.

Pan Minister w odpowiedzi wyznał że zgłosiło się do niego ok 10 przypadków osób które twierdzą że dokonuje się na nich oddziaływania elektromagnetycznego. Oczywiście sam fakt że takie ofiary nielegalnego eksperymentu istnieją i pan Macierewicz potwierdza jest kluczowe w naszym przypadku, ponieważ poszkodowanych osób które do nas się zgłosiło jest kilkaset, a prawdziwym przyczółkiem dla dalszych badań, mekką dla wytypowanych do tegoż eksperymentu są oczywiście szpitale psychiatryczne, które niestety w dalszym ciągu unikają badań z obecnym stanem wiedzy i odtajnionych dokumentów dotyczących skutków długotrwałego oddziaływania broni elektromagnetycznych na żywe organizmy. Wszystko zmierza w najlepszym kierunku aby uregulować stosowanie tychże broni, a także ustanowić procedury wykrywania u ludzi nielegalnych mikro implantów czy też skutków oddziaływań itd.

Chcielibyśmy bardzo podziękować osobie która była na miejscu i zdecydowała się zadać pytania, to jest jednoznaczny sygnał ze ludzie się budzą i chcą przebić się przez otoczkę tajemnicy w związku z nielegalnymi eksperymentami przypominającymi często tortury dokonywane na nie przypadkowych osobach. To bardzo ważne żeby ludzie zrozumieli że osoby które cierpią na objawy choroby psychicznej tudzież broni skierowanej energii(…) ponieważ objawy są bardzo podobne, choć sposób ich postrzegania znacząco się różni, psychiatrzy określając chorobę raczej machinalnie, odruchowo, podczas gdy osoby świadome potrafią rozbić oddziaływanie broni skierowanej energii na poszczególne etapy, schematy, mają poszerzoną percepcje i są świadome w tej kwestii (…)są to osoby zazwyczaj bardzo wrażliwe, empatyczne, uduchowione w prawdziwym i pierwotnym tego słowa znaczeniu, osoby które w charakterystyczny sposób świecą swoim przykładem gdy nie idą z głównym nurtem lecz indywidualnie, cechują ich wspaniałe wartości które bezinteresownie okazują. W dwóch słowach: cudowni ludzie, cudowne dusze, wytypowani do eksperymentu z systemami skierowanej energii. Niech każdy sobie spróbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego właśnie tacy ludzie i takie umysły są celem wojskowej technologii?

 

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x