Proszę o pomoc !!!

Spotkała mnie ludzka Tragedia.Jestem brutalnie mordowany tego nie można nawet nazwać,że jestem kontrolowany.Jest to usiłowanie morderstwa lub samobójstwa !!! Jest to atak na moją osobę bronią obezwładniającą.Głosy na poziomie 100 dB nie można normalnie funkcjonować powinienem się położyć i zwijać z bólu ale to tylko mi by bardzo zaszkodziło.

Siedzę z bólami z nie z tej planety ,i nawet nie mogę się powydzierać moja mama żyję w strachu gdy tylko coś gadam do siebie nie mogę nawet pogadać sam do siebie w swoim domu.Czemu nie mogę się zwijać z bólu podczas ataku tej bronią ? Sprawa jest oczywista bo przyjedzie po mnie policja lub karetka ,i zabierze mnie na izolacje ,i zostanie zabrana mi wolność !!!

Jakby tego było mało zaczną mi dawać lekki które mi nie pomagają tylko czuje się gorzej objawy po lekach to :brak siły,problemy z myśleniem ogólnie lekki otępiające.Już nie mówię,że trafię tam w kajdankach już raz tak było gdy tylko odmówię pojechania na psychiatryk.To samo w psychiatryku nie mogę się położyć i zwinąć w kulkę z bólu bo przejdzie obok mnie lekarz i mnie szturchnie nogą ,i powie wstawaj nie pajacuj !!! Już raz tak było.

Leków nie można odmówić po mimo że mi szkodzą psychiatrzy są innego zdania !!!Wyżywają się na mnie od 4 lata jestem już wrakiem człowieka już się rozwija alzheimer tylko ,i wyłącznie od pobytu w Drewnicy w Warszawie szpitalu psychiatrycznym gdzie zostałem otruty tylko dlatego że walczę z kontrolą umysłu i służby specjalne dostały na mnie zlecenie !!!

Oczywiście po moim wylewie czy tam udarze nikt za to nie odpowiedział gdy zadzwoniłem na policje oficer odmówił przyjazdu patrol ,i zbadania mnie pod względem otrucia !!!Moje prawa człowieka są pogwałcone nie wyobrażalnie.Nie mogę liczyć na jakąkolwiek opiekę medyczną. bo nie jestem ubezpieczony.

Głosy i promieniowanie 24/h/7/365.Jedynie co mi pozostaje to samobójstwo tego żaden człowiek by nie wytrzymał 10 minut od tego się zrobiłem masochistą a wytypowali mnie tylko dlatego że mieszkam na 10 piętrze.Dodam tylko dolegliwości to codzienny ból całego ciała w szczególności głowy,wymioty,brak apetytu,biegunka,krew z odbytu.

Od ciągłego strachu i zastraszania głosami nie można się załatwić normalnie,ołysiałem mam rozwalony cały żołądek ,i wątrobę.PROSZĘ LUDZI O PRZYWRÓCENIE MI GODNOŚCI I PRAW CZŁOWIEKA !!!TO WSZYSTKO ZA PRZYZWOLENIEM PIS BAWIĄ SIĘ W psychuszkę RADZIECKĄ !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera